Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MiniaLinia

Co to jest ERP?

Polecane posty

Gość MiniaLinia

Szef kazal mi znalezc firme, z ktora moglibysmy wspolpracowac przy systemach ERP. Ja sie nie znam na tych rzeczach, moze ktos z Was moglby cos polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
planowanie zasobów przedsiębiorstwa ......google nie gryzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrawiecPolny
Mi sie swietnie wspolpracowalo z navigator-it.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
System ERP jest Zintegrowanym Systemem Informatycznym zapewniającym spójną i kompleksową obsługę procesów gospodarczych w całym zakresie działalności. Tak przynajmniej pisza na stronie simple.com.pl ale jeśłi chodzi o ERP to włąśnie stamtąd czerpię wiedzę i programy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PurPurPur
ERP to pomoc w przedsiębiorstwie. ogólnie. do tego co napisał flynnek dodam jeszcze, że simple.erp ma w pakiecie system e pitów, przez co łatwiej wypełnia się pit 11 i pit 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie chcesz nigdzie czytać, to zobacz sobie na http://www.unit4.com/pl/produkty/erp , a z pewnością pomoże Ci to zrozumieć czym jest system ERP oraz w jakim celu się go stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia672
ERP to system, który pomaga zarządzać procesami zachodzącymi w przedsiębiorstwie. Jeśli szukasz odpowiedniego dostawcy takiego systemu spróbuj zobaczyć na tej stronie: http://i-pcc.pl/ Oni są liderami w tej branży i na pewno mają sprawdzone oprogramowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta32
Nie ma co ukrywać, że firm, które dostarczają oprogramowanie ERP do firm jest sporo. Jeśli chcemy racjonalnie wybrać system, który będzie odpowiadał potrzebom naszej firmy to warto dobrze poznać samo zagadnienie - czym jest ERP, czym różni się od CRM itp. Więc zanim wybierzesz tutaj sobie poczytaj https://odl.com.pl/czym-sie-rozni-system-erp-od-crm/ - to naświetli Ci tematykę i z pewnością się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w firmie pracujemy na systemie Berberis - wersja Composita. Jestem jedną z osób, które zajmują się obsługą systemu. Ma on wiele plusów. Przede wszystkim perfekcyjnie działa na optymalizację działalności, wiele można usprawnić, poprawić. Znane są obowiązki poszczególnych osób, wiadomo, co do kogo należy, łatwiej to kontrolować. I po prostu wszystkie procesy przebiegają zdecydowanie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już ERP to Vendo: https://cfi.pl/vendo-erp/ - moim zdaniem lider w branży. Nie ma szans, żeby któraś firma zbliżyła się jakościowo do rozwiązania od CFI. Serio. Korzystaliśmy już z 3 systemów ERP i to rozwiązanie jest zdecydowanie numero uno! Możecie sobie zobaczyć na stronce, co proponują, przekonacie się tak samo, jak my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Berberis mogę polecić pod każdym względem, bo po prostu widzę, ile nam dał w pracy. Optymalizacja w działalności ma kluczowe znaczenie, każdy jej element musi być perfekcyjnie dopasowany i przynosić korzyści. Jeśli wszystkie prace będą prowadzone jak należy, to powinniście zauważyć zmiany, jakie dał system. My je zauważyliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panizalewska90

Też podpisuje się obiema rękami pod VENDO ERP. Odkąd zostało wprowadzone do naszej firmy, to całkowicie poprawiła się jakość zarządzania. Myślę, że spokojnie możesz się tym systemem zainteresować 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinter

Pewnie, że trudno sobie teraz wyobrazić działanie bez wsparcia ze strony CRM. Powiedzmy sobie szczerze - wszystko teraz wygląda inaczej, poszło w innym kierunku, ale tak powinno być. Jeśli tylko każdy element będzie we właściwy sposób dopasowany, to cele na bank zrealizujecie. Po prostu musicie działać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pebles

Na Berberis bez problemów. Wersja Composita, ale to akurat trzeba dopasować pod waszą działalność. Każdy element musi być dopasowany jakoś z głową. W różnych działalnościach sprawdzą się różne rozwiązania i tutaj każdy element musi być przemyślany. W przeciwnym wypadku żadnych korzyści z tego nie będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 15:33, Gość MiniaLinia napisał:

Szef kazal mi znalezc firme, z ktora moglibysmy wspolpracowac przy systemach ERP. Ja sie nie znam na tych rzeczach, moze ktos z Was moglby cos polecic?

Mogę polecić Ci system Firmao CRM, który zawiera ERP. Nie dość, że w jednym miejscu masz moduł, który służy do zarządzania magazynem, kompletacją czy produkcją to dodatkowo możesz zarządzać swoją firmą, czasem pracy pracowników, czy fakturami. W jednym systemie masz dostęp do maili oraz do powiązanych z nimi kontrahentów, czy dokumentów. Sprawdź sobie na firmao.pl/ds. Przez 14 dni program jest darmowy, a można przetestować sobie wszystkie funkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównaj to sobie z Berberis. To jeden z takich systemów, które naprawdę robią dużą różnicę. Mamy porównanie, wiemy, jak to wygląda. Tak naprawdę udało się zmienić wszystko, a czas pokaże, co z tego wyjdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×