Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karafka852

Własny biznes

Polecane posty

Gość Karafka852

Witam, widzę, że wiele osób stara się teraz rozkręcać własny biznes z rękodziełem usmiech.gif Ja też postanowiłam to zrobić, ponieważ w mojej okolicy (Grodzisk Maz.) rynek jeszcze nie jest tym zapchany oczko.gif Ale ponieważ mam zamiar robić też wysyłkę, mam pytanie - skąd wziąć opakowania? Na Allegro podobno nie opłaca się już kupować, więc czy są sklepy z tego typu towarem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są hurtownie. Wiem, bo kiedyś mieszkałam niedaleko jednej w moim mieście. Możesz popytać wśród znajomych albo znaleźć w książce telefonicznej czy internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej dołączyć do MTW. Przynajmniej jest pewność że nie będzie się stratnym. Można sporo zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W*********j z tym MTW! Kolejna piramida finansowa. Tylko byście naciągali ludzi na kasę. Lepiej zapisz się do MLM. Torba kosmetyków w dłoń i jedziesz po znajomych ;) Jak się spiszesz, to dadzą ci mercedesika z komisu :P @Karafka852: Sprawdź w hurtowniach z artykułami biurowymi i papierniczymi. Tam powinni mieć. Nie bierz na Poczcie. Tamci złodzieje mają sakramenckie marże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzemyk12222
Jeśli mieszkasz w Grodzisku, to masz całkiem niedaleko do hurtowni Kalena (to w Komorowie), oni tam mają coś tego typu, opakowania itp. sprawdź na stronie - www.kalena.pl Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKama
Poszukaj w internecie - bardziej oplaca sie robic takie rzeczy online, no i hurtownicy tez maja sklepy online - np onlinehurt.pl wszystko jest na stronie, podane jak na tacy, kontakt, rzeczy, ceny (ktore przy duzych zamowieniach podlegaja rabatom)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majorka34
piramidki wg mnie odpadaja, lepiej zajac sie sprzedażą sezonową :) kolezanka tak pracuje i spokojnie zarabia okolo 5 k na reke juz po odliczeniu kosztow. duzo jej daja takie programy jak http://tradewatch.pl/ gdzie sprawdza trendy i ceny na allegro i wystawia po duzo nizszej jesli jej sie to oplaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś szuka dobrego oprogramowania to może od Cassioli coś mu podpasuje. Proste w obsłudze, ale jednoczesnie wielofunkcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niebawem otworzę sklep z ciuchami, zadbałam o to, by sklep był widoczny i zainwestowałam w fajny logotyp u http://www.balanda.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×