Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pralnia chemiczna

Polecane posty

Gość gość

mam pytanie. Czy w pralni wyczyszczą mi tapicerkę z wózka? Nie mam pojęcia jak wyczyścić część z dyktą w środku (nie da się jej wyjąć), a że wózek stał jakiś czas w piwnicy to muszę go wyprać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musiałabyś zadzwonić lub osobiście zapytać. Nie wiem gdzie mieszasz ale znam super pralnię http://www.pralnia-perfekt.pl/. Oni oferują pranie wodne, chemiczne i ekologiczne. Oni specjalizują się w praniu, czyszczeniu różnych materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloroko
Ja to czesto oddaje rozne rzeczy do pralni chemicznej... najlepsza to http://fresh-clean.com.pl/ - maja tam profesjonalny sprzet, ale nie jest to typowa pralnia marketowa tylko naprawde fajna mala, profesjonalna pralnia z podejsciem do klienta i stawiajaca na jakosc a nie na ilosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, że dzieci mają talent do niszczenia wózków, ja co kilka miesięcy czyszczę wózek w pralni na Andersa w Słupsku, szybko i tanio. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celia

polecam pralnię Andersa, szybko sprawnie i bezproblemowo pozbędą się każdych plam i zabrudzeń. Zamiast się meczyć domowym szorowaniem dywanów wolę od czzasu do czasu wybrać się do Andersa i mieć pewność, że pozbyłam się wszystkich bakterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania

potwierdzam, Pralnia Andersa to zbawienie dla wszystkich dywanów i tapicerek. Wiele razy korzystałam i za każdym razem byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Osobom prowadzącym własne pralnie chemiczne polecam zajrzeć na stronę www.pollena-paczkow.pl  Jest to producent chemii gospodarczej w tym środków chemicznych do pralni. Warto zainwestować w ich produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może jestem dziwna, bo jak żyję nie korzystałam z usług pralni chemicznej, wszystko załatwiam sama, łącznie z dywanami i płaszczami. Co do wózka, to u mnie wiele rzeczy dało się zdjąć i wrzucić do pralki, a to, czego się nie dało, czyściłam przy pomocy gąbki. Wózek był mokry, ale postał na balkonie i wszystko szybko wysychało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się raz nacięłam na pralnię chemiczną, zniszczyli mi palto i od tego czasu już niczego wartościowego do pralni nie oddam. Tamta też miała dobre opinie ale jak widać to żaden wyznacznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×