Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość Mon27
a Ty wiedzialas ze on ma przyjsc? Bardzo fajnie, chociaz czlowiek taki spokojnieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarówka86
to jutro może spotkamy się w klinice :), lila na porodówkę, a My z Mon do dr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarówka86
cos Ty nie wiedzialam, był w srode i nie mówił że jeszcze przyjdzie :), jak go zobaczyłam to przeraziłam się że coś może nie tak... z wynikami czy coś... Ja też milion pytań jak przyszedł, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
ja nie wiem o ktorej bede miala cc. beda rano dzwonic i mowic mysle ze do 12 juz bede w klinice ale to ja tak mysle a jak bedzie to nie wiem . No to co znowu spotkanie na Parkowej he he historia lubi sie powtarzac :-):-) To fajnie z tym kangurowaniem wczesniej tego nie bylo :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
a wy na ktora jestescie umowione do doktora ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
ja ok 13-14 mam się zjawić bez umawiania,,,, lila.. jakby co trzymam mocno kciuki za pomyślność i myślami będę z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ze tak zapytam ciebie po co masz wizyte ??? a juz wiem ... zdjecie szwow ???? a tak tak to kobietki wchodza bez kolejki na szwy :-) i. doslownie dwie min i po... :-) oj dziewczyny juz sie stresuje .. jeszcze dzis zawiodla mnie tesciowa bo umawialysmy sie ze na te pare dni przyjedzie do mnie i sie malym zajmie a tu wyszlo dla niej cos innego... ale nie chce mi sie o tym pisac bo juz sie i tak zestesowalam i zdenerwowalm ze szkoda pisac ale mam naszczescie swoja super rodzine i jurto sie zaopiekuja malym. Ale mysle ze spac i tak nie bede mogla z nerwow przed jutrzejszym dniem ... i juz nie moge jesc.... hip hip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
to ja lila111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka86
lila.. Tak ja wlasnie po to jutro.. mam nadzieje, ze bede krotko, bo tez opieka potrzebna do dziecka.. Lila..Ty sie nie przejmuj, grunt, ze rodzinka stanela na wysokosci zadania i pomoga. Nie stresuj sie,bo cisnienie Ci skoczy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
aj tam cisnienie cisnieniem aby wody nie odeszly badz skurcze nie nadeszly hi :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A pediatra to was odwiedzil ten starszy Soltysiuk czy inny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam z samego rana :-):-) Oczywiscie spac juz nie moge , wstalam o 5 do lazieniki i juz sie przewracam z boku na bok. Ptaszki za oknem spiewaja a ja leze i mysle jak to bedzie... mam nadzieje ze pojdzie szybko sprawnie i bez komplikacji ... Jak jeszcze zdaze to cos napisze ze juz jade na Parkowa a jak juz emocje opadna to napisze ze juz po :-) Trezymajcie kciuki dziewczyny :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Dobra laski juz jade na parkowa :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka86
myslami i duchem jestesmy z Toba lila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
No lila bądz dzielna :) ja mam we srode na zdjecie szwow, dzis maz pojechal tylko po recepte do poradni na te bakterie. Wczoraj ten pediatra uspokajal ze to ma mnostwo ludzi itd. i ze jak nie ma objawow to nie trzeba sie przejmowac. ale wes sie nie przejmuj, ja co chwile jakichs objawow sie doszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka86
mon ja wlasnie w klinice,czekam na dr..operuje i slysze placz noworodka, moze to Nasza lila wita synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
witam my jeszcze w klinice :-) co do porodu to o tej poze rodzila kobieta przedemna :-) ja godz pozniej rodzilam :-):-) maly caly czas przy cycy jej nawet siusiu nie mam jak zrobic bo co odloze to ryk !!! Bylismy w sali na dole a teraz przeniesli nas na gore do tego samego pokoju i lozka co z Ksawerkiem bylam :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Halo laski co tu taka cisza ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Hej i jak tam? Lila a kiedy Ty wychodzisz? dzis?? nasz malutki spioszek juz nie byl w nocy takim spioszkiem :P pielucha za pieluchą do zmiany. Jeden dzien kupki nie robił to troche mama była nie zadowolona, to jak zaczal robic to nie nadążam zmieniac hehe. Milego dzionka. buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
tak tak wlasnie byl lekarz i o 13 wychodzimy:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka86
czesc dziewczyny. Lila.. A jak Ty sie czujesz? To juz braciszkowie sie poznali? Jak starszy synek zareagowal? Mon27 z tych naszych spioszkowych synkow bedzie pewnie z dnia na dzien coraz wiecej lobuziakow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Moj Ksawery jak wszedl i zobaczyl ze mama ma tymonka na raczkach to nie wiedzial co zrobic i ja mowie jemu to Tymonek a on patrzy i mowi Tak? a jaki delikatny byl zapytal sie czy moze go podotykac ? zachowywal sie super a jak przyszla polozna i powiedziala ze go zabierze to on taka minke do placzu zrobil i mowi ze nie moze pani go zabrac bo to on zabierze Tymonka do domku :-):-) slodziak a potem do mnie mowi mama gdzie masz tableta bo ja musze pograc :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A moj wcale nie spi mam porownanie do starszego syna ten to bedzie lobuz straszny caly czas by ssal piers badz smoka juz mnie tak sutki bola :'-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka86
uroczy ten Twoj synek,, i tableta mama daj :) fajnie, ze juz do domu idziecie. Lila.. Jeszcze moze synek bedzie spioszkiem z tym to nigdy nie wiadomo... Lila a Ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Jak ja sie czuje ?? brzuch boli najgorzej wstac z lozka :( meka ale jak sie pochodzi to juz lepiej. A powiedzcie jak u was lecialo no wiecie o co chodzi bo u mnie skapo ale pare razy taj polecialo mocno ze az sie wystraszylam !!! ze jakis krwotok !! ale to chyba normalne ??? i czy dlugo tak leci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka86
lila u mnie mocno pierwsze dni, nawet bardzo.. teraz jak przy miesiaczce,ale jeszcze krwawie.. Dziewczyny a jak u Was z pokarmem? U mnie jakos slabo z ta laktacja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
a u mnie pokarm juz jest bo mam takie pelne piersi :-) a jak wrocilismy do domu to malego na sile musialam budzic zeby zjadl bo pelne a on jak na zlosc w d***e ma wstawanie tak mu dobrze w domku :-) ale cos tam zjadl i znowu spi :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
u mnie to "leci" najwiecej jak skoncze karmic, to wtedy jak wstane to odrazu musze do lazienki, ale nie jakies wielkie ilosci. a tak to praktycznie nic. A co z laktacja to dzis tez mialam jakis kryzys, myslalam ze nic nie ma.. ale pobudzilam laktatorem troche i potem reszte roboty juz zrobil malutki. Lanolina to jest jednak zbawczy produkt.. moze ja jeszcze nie nabralam wprawy do przystawiania do piersi, a on sie denerwuje i wtedy to mi masakre robi z sutków :/ ech trzeba duzo czasu a cierpliwosci jeszcze wiecej. Ciezarowka a Ty uzywalas laktatora? ja wogole musialam kupic w ten dzien jak wrocilam do domu, bo maly plakal a u mnie pusto, a po laktatorze poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
tez sama nie wiem co z tym sciaganiem pokarmu, jedni mowia ze do cna trzeba sciagnac jak maly nie dojje z tej co sie karmi, a np pediatra z parkowej mowil zeby sciagac tylko tyle aby sobie ulzyc jak jest pelno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka86
korzystam z laktatora recznego,ale jak dla mnie sie nie sprawdza, zamowilam elektryczny i jak na zlosc idzie juz od piatku i jeszcze nie dotarl... Grzeje z tymi herbatkami, maly wisi przy piersiach.. Mam nadzieje, ze laktator uratuje Nas jeszcze.. Chociaz lekarka nastraszyla ze przy laktatorze pokarm jak szybko sie pojawi tak szybko zaniknie.. Mon27 a w szkole rodzenia co kobietki mowily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×