Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość lila111
Witam Mon27 a powiedz mi dlugo ciebie ta rana na brzuchu bolala ciagnela ?? bo ja wlasnie musialam wziasc tab bo tak mnie zaczela jakby palic ta rana. A co do laktatora to ja mialam reczny i sie. sprawdzil a teraz narazie nie uzywalam ale chyba zaczne bo jak maly spi z 3 h to piersi takie twarde a ja tez sciagalam tyle zeby sobie ulzyc :-) A dzis noc masakra budzil sie caly czas i dwa razy kupke zrobil a teraz najadl sie o 6 i spi moj to chyba dzien z noca pomylil :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka86
moj reczny chyba dziadostwo bo sila ssania ustawiona na maxa a ciagnie jak zapchany odkurzacz ;). Ja od wczoraj na kupe czekalam jak na zbawienie,a jak juz zrobil to musialam go wykapac... :) najbardziej to i tak martwi znikoma ilosc pokarmu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Co do laktatorów, to one chyba też mówiły zeby do cna sciagac z tej co nie dojadl a jak z drugiej leci to wtedy troszke zeby sobie ulzyc a reszte zeby zostawic dla maluszka. W tych pierwszych dniach to mialam takie twarde piersi to chociaz czulam ze powinnam sciagac, a teraz sa takie.. byle jakie. Mały wczoraj nie dał sie przystawic tak plakal i krzyczal bo ta piers taka jakas wiotka byla, az ja sie rozplakalam. Ale laktatorem sciagnelam 80ml to znaczy ze jednak bylo tam mleko... i musialam z butelki mu dac. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila no rana troche ciagnela, z 3 dni po powrocie do domu, potem juz bylo lepiej a wczoraj zdjeli mi szew to znowu czuje i chodze troche przygarbiona :p Zebym wiedziala ze tak wyglada zdejmowanie szwow to sama bym sobie w domu zdjela :P A powiedzcie stosujecie jakies restrykcyjne diety podczas karmienia?? Lila a Ty bedziesz robic jakies jeszcze badanie odnosnie naszej bakterii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
mon27 a jakie tab dostalas ketonal??? bo mi one strasznie pomagaja ale bol pojawia sie po 6 -8 godz i jest mocny i wiem ze te tab mozna brac co 8- 12 godz a u ciebie jak bylo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
mon27 ja sie zapytalam jego co z tym posiewem to on poiedzial nic nie trzeba robic i tyle sie dowiedzialam a oddawali wam ostatnie wyniki badan ?? bo mi oddali tylko karte ciazy bez ostatnich badan. A co do diety to ja praktycznie nic nie jem bo boje sie o malego moge powiedziec co jem jablka marchew ryz i filet z indyka chleb czarny z odrobina masla bez zadnych wazyw i sok 100 % z jabka badz pozeczki i woda no i dzis zjadlam deozdzowke :-) a wy jak moze wiecie co jeszcze mozna zjesc przy karmieniu piersia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka86
ja dostalam wszystkie wyniki badan razem z karta ciazy.. U mnie dieta jak u lili.. Dieta nic :). Dostalam sciage od poloznej, chude miesa gotowane, lub pieczone, z warzyw marchewka, z owocow jablka pieczone lub gotowane, i porzeczka, biale pieczywo, makarony do bolu, ziemniaki, jogurt naturalny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
mi zalecili apap ale tej dziewczynie co ze mna lezala to ketonal,ale ja mam wysoki prog bólu i tylko w skrajnych przypadkach biore jakies leki, to i apap działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
no ja narazie to tak w sumie jem normalnie... no oprocz smażonego, jakichs ciezkostrawnych rzeczy nie jem. ale juz jadlam jajko gotowane,wedline, szynke, buraczki, salate, ogorka, zupe pomidorowa, rosol, serki homogenizowane, pół szklanki mleka tez piłam z musli, no i znany zestaw kurczak z ryzem i marchewka tez jest, raz i talerz kalafiorowej zjadlam :p narazie nic sie nie zadziało niepokojącego wiec bede probowac kolejnych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
troche sie niepokoje i mysle ze zbyt dlugo nie bede miala pokarmu.. maly wyjada do cna, a one nawet sie nie zapelniaja na tyle zeby zrobic sie twardsze. Lila ty juz doswiadczona po pierwszym dziecku, czym sie wspomóc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
mon27 nie przejmuj sie bedzie dobrze tak wlasnie jest ze po jakims czasie piersi produkuja tyle mleka ile dziecko potrzebuje wiec te nasze piersi nie zawsze beda takie pelne mleka ale to nie znaczy ze go nie ma ! karm normalnie tak jak teraz bo maly to co zje to one znowu naprodukuja sie :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
mon27 nie przejmuj sie bedzie dobrze tak wlasnie jest ze po jakims czasie piersi produkuja tyle mleka ile dziecko potrzebuje wiec te nasze piersi nie zawsze beda takie pelne mleka ale to nie znaczy ze go nie ma ! karm normalnie tak jak teraz bo maly to co zje to one znowu naprodukuja sie :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Laski a jak tam wasza waga ? bo juz pytalam ale zadna nie napisala?? mon27 ty to pewnie plaska wyszlas z Parkowej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka86
ja sie wspomagam herbatkami laktacyjnymi,ale na mnie to chyba nie dziala.. U mnie z tym pokarmem to totalna lipa :( maly placze z glodu,a ja razem z nim,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sluszalam ze to lipa z tymi herbatkami. A moj starszy goraczkuje od rana zbijam goraczke i zaraz wraca ... aby maly sie nie zarazil a noc bedzie pewnie bez snu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
no i ja herbatki pije, dzis nawet siegnelam po karmi bo gdzies zaslyszalam ze wspomaga... moj na kolacje to musial jesc z dwoch. ciekawe co bedzie w nocy. Co do wagi to nie mam gdzie sie zwazyc. A brzuszek mi zostal !! ze mnie sie smieja ze mi lozyska nie wyjeli i temu mi tak wisi :P dla mnie sie wydaje ze ja chuda, jak tyle zniknelo, ale moje jeansy wszystko zweryfikowaly bo nawet zamka nie moglam zapiac i dalej smigam w leginsach ;) dobrej nocki, uciekam i ja bo zaraz bedzie trzeba wstac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Brzuszki zrzucimy wczesniej czy pozniej :) A jak wasze maluszki spia ??? moj w ciagu dnia ok a w nocy masakra co godzine sie budzi ! Ale dzis juz mnie rana tak nie boli wiec odrazu lepiej sie zyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A przypomnijcie kiedy wy rodzilyscie ciezaroweczka 23 marzec a mon 25 marzec??? tak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Dzis byla u mnie polozna z gminy i umowilam sie juz na bioderka z malym termin mam po swietach 24 kwietna wiec moze jak by bylo ok moze sie umowimy z dzieciaczkami ??? co ?? czy wam za wczesnie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ja 26;) o godz. 00.15, zeby sie spieli to i urodzilby sie 25 :p Ja dzis mam kryzys laktacyjny, 1,5 godz. probowalam nakarmic maluszka, to jedną, to drugą cycą.. az sie poplakalam. Takie mam dzis slabe samopoczucie ech... Lila a gdzie sie umawilas na bioderka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
ja nie wiem jak to u mnie bedzie z jazda samochodem, pod koniec ciazy, wsiasc za kierownice to juz byla ostatecznosc, to jak teraz z maluszkiem to sama nie wiem jak to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ja mon27 na sienkiewicza bylam tam z Ksawem wiec nie bylo jakis wielkich kolejek i teraz tez tam sie zapisalam A ja w nocy tez sie wystraszylam ze mam coraz mniej bo piersi mi sie nie napelnialy ale jak wstakam to wypilam z 1 litr wody i sie za jakis czas naprodukowalo :) jak pij***ardzo duzo wody praktycznie caly czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mon27 a tobie co lekarz powiedzial ?? z tym antybiowykiem co potem masz jakies wyniki porobic czy nic. A kiedy idziecie na pierwszy spacer??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
czesc dziewczyny.. Mon27... ja podobnie jak Ty , tylko u mnie ten kryzys już trwa kilka ładnych dni.: Mały płacze z głodu a ja z bezsilności (:( :( Lila.. ja tak urodziłam 23. Brzuszek jeszcze troche jest mam nadzieje ze jakos to zgubię.. Pierwszy spacer pewnie tuż tuż , od dwóch dni na balkon wychodzimy na kilka min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila no ja ten antybiotyk koncze i wlasnie nie wiem co dalej, jak byłam na zdjeciu szwow a zdejmowal mi jakis nieznajomy lekarz nazwisko jakies na M. i sie o to zapytalam to mialam wrazenie ze byl jakis poirytowany i mowil ze przeciez tyle ludzi ma ta bakterie ale sie nie uaktywnia a ja dostalam antybiotyk bo jestem narazona na uaktywnienie po porodzie. i tylko tyle. Ciezarowka ja dzis musialam sztucznym dokarmiac bo pusciutko bylo... Ja moze w niedziele zrobie werandowanie krotkie jak bedzie ladna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Wlasnie mi sie wydaje ze oni do tego tak podchodza co ma byc to bedzie oni zrobili co mogli i juz. Ja to tez bym z checia wyszla z malym na spacerek ale jeszcze troszke poczekamy z pierwszym synem poszlam na 12 dobe :-) A jak u was z kupkami ? moj praktyczne robi w kazda pieluszke i zazwyczaj robi jak ja go karmie a u was jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpodlasie
sory ze sie wam wtrace, całego tematu nie czytałam, ale na bioderkach byłam na fabrycznej i polecam, bardzo fajnie, byłam tam tez u chirurga, i zawsze było ok, nigdy długo nie czekalam, jest gdzie usiaść, przewijaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Moj tez kupek nam nie szczedzi :) dzis wychodzilismy na spacer trzyminutowy w kolo domu :D jutro dodamy jeszcze pare minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila i ja chyba umowie sie tam na sienkiewicza, bo tam umawiaja na godzine nie? a nie, że przychodzisz i czekasz w kolejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
tak tak na godzine :-) a jak spia wasze maluszki w nocy ?? co ile wstaja ??? a dajecie juz te witaminy k i d ? Ja to jak patrze jaka piekna pogoda to az mi sie plakac chce ze nie moge wyjsc z malym ale jeszcze troszke i pojde :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×