Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość lila111
Kurcze dzis wyszlam z domu na zakupy i jak wrocilam to mnie zaczela rana po cc bolec aj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka86
lila, moze sie przeciazylas? Uwazaj na siebie. Lila, jak Twoje chlopaki? Mon27, jak Ty sie miewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
No tez raz poszlam po "kilka" rzeczy do sklepu a nawkladalam w koszyk jak durna i tez potem odczulam skutki. Ale generalnie czuje się niezle a teraz to nawet nie czuje ze jestem po jakiejs operacji ;)) a tak to coz, pieluchy, karmienie, spanie. Jutro podesle wam tytul komiksu jaki dostalam do poczytania o macierzynstwie, smieje sie w glos jak go czytam :D taki prawdziwy:)) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A chlopacy ok :-) Ksawer mial w nocy kryzys strasznie te pryszcze mu swedzialy i co pol godz sie budzil zeby go smarowac i oczywiscie mama ma to rrobic nie tata i powiem ze w nocy jeden przy cycy a drugiego za reke musialam trzymac. A i juz mi sie wydaje ze mam kryzys laktacyjny maly ssie a po paru min sie denerwoje possie chwile i znowu sie denerwoje wiec wzielam zobaczyc laktatorem czy cos poleci i leci ale malo najgorzej ze moj maly niechce butelki musze kupic jakis inny smoczek do butelki. Chyba ze wy macie jakis pomysl ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam a wy co sie nie odzywacie???? ja dzis popoludnie samotna matka z dziecmi :) maz na pepkowe pojechal do pracy narazie chłopcy spia :) wiec mam chwilke :) Dzis bylismy na podworku na 5 min :) a jutro mam nadzieje ze na wiecej :) A jak u was mamuski ??? ja powiem wam ze nie wiem jak to bedzie po swietach bo maz wraca do pracy i juz wiem ze bedzie ciezko !!! az nie chce mi sie myslec... Ponawiam pytanie ma temat cateringu na chrzciny i czy juz jestescie same w domu czy z mezami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarówka86
czesc lila :) ja nie logowałam się bo rodzice odwiedzili mnie więc nie mogłam się jakoś nimi nacieszyć ;). co do cateringu to ja raczej kochana Ci nie pomogę, nie mogę nic polecić póki co.. ja pierwszy tydzień byłam z mężem a później to już sama. Trochę się bałam pierwszego poniedziałku ale jakoś poszło. Strach przed nieznanym ogromny. Jutro strzelą nam już trzy tygodnie, ale ten czas leci. lila... a synek starszy jak? Ty silna kobietka jesteś dasz sobie radę, a jak już synek wyzdrowieje to dawaj do bstoku jakoś wspólnie będziemy spędzać czas :). jeszcze Mon27 z synkiem i w grupie siła :) ja już wychodzę na spacery ale chyba za grubo ubieram :P Mon27 a Ty jak się miewasz? Lila, jak z tym kryzysem laktacyjnym? minął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam :) Co do kryzysu to juz wiem o co chodzi musze duzo wody pic co najmniej 2 litry i karmic co 2 h to wtedy pokarm sie zbiera bo jak czesciej to nie nadaza sie produkawac :) A moj starszy jeszcze chodzi w masci :) na mysle ze juz w piarek bedzie ok :) a na swieta w niedziele do mamy pojedziemy a w poniedz do siostry na obiadek i spacerek jak bedzie ok :) A moze Mon27 spotkam bo to jej okolice :) hehehh :) A wy gdzie swieta ??? wyjezdzacie ???? czy jeszcze w domku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Hej:) nie pokazywałam się bo mialam szkole od piątku, i tak na chwile jezdzilam i wracalam. Ciężko z domu wyjsc, jednak to bardzo mila odmiana od pieluszek. Kolezanka się ze mnie śmiala, że rozmowa ze mną to "naturalny środek antykoncepcyjny" :D U mnie jeszcze mąż na urlopie do Swiat, ale i tak calymi dniami cos gdzies robi to my duzo sami. Maly tak mi piersi poranil, że dziś to tylko raz odważylam się go przystawić... reszte laktatorem no i rzecz jasna bez sztucznego nie da się obejść. A święta hmmm jeden dzien u jednych dziadków, drugi u drugich. Nie wiem czy mi się chce takich wycieczek.. ale cóz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam :-) A jak mam nadzieje ze u mnie obejdzie sie bez sztucznego mleka bo cos tam narazie w piersiach jest. A swieta ... planuje w sobote z chopakami poswiecic jajka a nastepne dni na rodzinie :-) mina szybko a potem sama z dwoja dzieci az mnie to przeraza... bo wiem ze bedzie ciazko ... Moj starszy czuje sie juz lepiej ale katar go dopadl tylko zeby Tymek sie nie zarazil. A jak wasze dziciaczki ??? jak rosna ? zdrowe? a placza troszke ?? bo moj to taki zywy ze szok dwa dni temu pepek mu odpadl wiec polozylam go na brzuszku ale w szoku bylam tak wysoko i dlugo trzymal glowke ! nie moglam w to uwierzyc bo moj starszy tez odrazu podnosil glowke ale nie az tak :-):-) widocznie silny facet bedzie hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam :) mamuski a co z wami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
HALO HALO ;) U nas jako tako..... zdrówko dzięki Bogu dopisuje. Troszkę spacerujemy, ale to w kratkę jak z pogodą. Mogłoby się na dobre rozpogodzić. Swięta do rodziców się wybieramy, Lila, to ospa już ku końcowi?Fajnie, że Tymek rośnie w siłę :) . Ja to się pępka strasznie bałam, naczytałam się o jakiś komplikacjach przed porodem a też szybko i bezboleśnie poszło. Dziewczyny kiedy udajecie się na kontrolę wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Hej, ja mialam ostatnio jakies gorsze dni, niby Malutki grzeczny a u mnie cierpliwosci jakby za mało. My na kontrole wagi to chyba przy okazji pierwszego szczepienia czyli w maju. Ale widac taki pucek sie robi, to napewno cos przytyl ;p Wczoraj bylismy na bioderkach to nie trzeba pieluchowac szeroko cale szczescie, to teraz kontrola za 2 miesiące. A tak to chyba nic, rutyna:) karmienie, pieluszki, spanie i koło sie zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
Mon27.. a gdzie byliście na bioderkach? tylko my jakoś późno mamy, ostatnie dni kwietnia, a zpisałam się dzień po wyjściu z kliniki :). Mon27 z tym spadkiem formy to normalne...Grunt, zeby te emocje miały jakies ujscie, by nie dusić ich w sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
witam Ja sie umowilam na sienkiewicza :-) po switach :-) U mnie jeszcze energia jest ale pewnie za jakis czas tez bedzie ciezko a co z naszym spotkaniem?? niby swieta i po swietach ma byc ladnie wiec proponuje spotkanie :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila.. ja jestem za :) :) halo Mon27, co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dzoewczyny jestesm w 33 tyg ciazy ciaze prowadze na nfz, zastanawiam sie nad cesarka na parkowej jakie macie opinie? dodam ze nie mam wskazan wiec nie wiem jak to zalatwic? mam porpostu hemoroidy przez co boje sie ze po naturalnym bede miala problemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Cięzarowka emocje maja ujscie, na mężu :p Co do spotkania to ja tez jestem za :D ciekawe jak nam sie uda na konkretna godzine z maluchami, bo to jesc to kupa to cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Dzis tez zanim na spacer wyszlam, to potem jak spojrzalam na zegarek to bylo poltorej godz pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Gość, niewiem jak to jest z cesarkami, ale to prywatna klinika to moze nie trzeba miec specjalnych wskazan ? ja z kolei bardzo chcialam rodzic naturalnie a znalazo sie wskazanie. Ale po cesarce tez jestem zadowolona, nie mam porownania do naturalnego wiec trudno mi sie odniesc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
Mon27 u mnie podobnie z wybieraniem się na spacer, jak sójka za morze... miejmy nadzieję, że uda się synchronizować na wspólny spacer :). ja rodziłam naturalnie, więc nie pomogę, ale może warto umówić się na wizytę i zapytać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam :) MY wczoraj do mamy pojechalismy i powiem wam ze nakarmnienie przebranie ubranie i zapakowanie sie z dwojka dzieci to nielada wyzwanie musialam wszystko podwojnie zrobic i zajelo mi to 1,5 h !!! masakra wiec wiem ile czasu na swieta na wyjazd musze przeznaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Gosciu musisz sie zapisac na parkowa i tam pochodzic do nich na wizyty i powiedziec dla lekarza ze masz obawy i zobaczysz co ci powie. Spotkanie musi sie odbyc i tyle hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Pediatra powiedziala zebysmy zrobili wynik na bilirubike ( żółtaczke) i dzis maz odebral wynik jest wysoki i powiedziala zebym na dwie doby odstawila malego od piersi :( nie wiem jak to przezyje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila i co z tą bilirubiną? tylko od piersi musisz odstawic? Oby szybko przeszła !! A u nas ten pediatra był tylko raz, a u Ciezarowki dwa razy. Mógłby się pokazać, zawsze jak ktos fachowym okiem spojrzy to lepiej sie spi pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Do mnie tak jak pisalam on nie przychodzil do Ksawa i teraz tez nie bo mieszkam poza bialymstokiem to z przychodni przyszla pediatra i pow zeby zrobic wynik z krwi dla malego i wyszlo ze ma wysoki miał 4 z kawalkiem a teraz 8 z kawalkiem czytalam ze jak sie odstawi od piersi na dwie doby i potem sie powroci do cyca to bedzie tez wyzsze ale nie tak. NIe wiem tak mi z tym zle ze go nie moge karmic minelo zaledwie 4h dostal sztuczne i czuje sie jak wyrodna matka jak bym piersi nie miala !! Nie wiem jak wytrzymam te dwa dni masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkobezcukru
zapraszam do lektury mojego bloga -zdrowa dieta w ciąży (zwlaszcza przy cukrzycy ciążowej) slodko-bezcukru.blog.pl/2014/04/19/przykladowy-jadlospis-w-cukrzycy-ciazowej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila, zadzwoń na parkową do pediatry i skonsultuj się,,, u Nas było podobnie z państwową wizytą odnośnie żółtaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Eee Lila nie panikuj :) my z Ciezarowka codziennie musimy siegac po sztuczne. Mój teraz zacząl ulewać co sie wczesniej w ogóle nie zdarzalo, a teraz to praktycznie po kazdym jedzeniu.. i niby trzymam do odbicia, czesto tez odbije a i tak potem uleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
To Kochane życze Wam Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ja rowniez zycze wesolych swiat :-):-):-):-) i duzo duzo zdrowka wam i dzieciaczkom :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×