Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość lila111
CZe Kolezaneczki :) U nas juz dzien sie zacza :) maly zjadl i zaraz pojdzie spac a ja musze sie ogarnac bo zaraz starszy sie zbudzi i trzeba sniadanko zrobic :) i kolejny dzien :) dzis idziemy na kontrole do pediatry ale ja poprawy nie widze wiec pewnie dalej antybiotyk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMaksa
Witam ponownie! Mam trochę starszego syna niż wasze dzieciaczki i szczepiłam juz dwa razy tą skojarzoną i mogę polecić aptekę na ul.Przejazd.Maż kupował wczoraj za 107zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
dzieki mamo maxa :-):-):-) za inf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ide i ja dziś do lekarza, maly charczy coraz glosniej. Wczoraj jadł przed 20 a potem obudził się dopiero koło 3 !!! i potem znowu jak aniołek, teraz tez spi. Siedze w kuchni a słysze jak charczy bidulek. A teraz weekend to jak cos sie pogorszy to zostaje tylko pogotowie a ja znowu bede sama wiec wole nie ryzykowac. Ciezarowka pic karmi z synkiem to nie taka przyjemnosc. Troche mamy na pienku z mezem :p Zapraszam do mnie :D na wszelakie bezalkoholowe trunki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
czesc dziewczyny.. Jak zdrowie latorośli Waszych? Lila... jest poprawa? MOn27.. co lekarz powiedział? Mon27.. jak Twój nastrój? poprawił się deko? Mój dzień zaczął się dziś o 4... a położyłam się o północy..cały dzień syn nie spał, dopiero się ululał, mąż jeszcze w pracy, a mi wszystkiego się odechcialo.... Lila , a Ty jak się czujesz? zdrowiej musimy się spotkać w komplecie w realu :D. Musimy sobie nawzajem podnieść nastroje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ciezarowka pije wlasnie karmi :) wyjete z zamrazaki, super zimne :D Dzis mialam mala odskocznie bo moglam do szkoly sie wybrac a potem jeszcze pojezdzilam troche na rowerku to i samopoczucie lepsze bo ostatnie 3 dni to kazda minutka z malutkim, nawet do sklepu sama nie wyszlam. To trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Bylismy dzis u doktorka, naszego pediatry nie bylo to trafilismy do rodzinnego, maly ciut przeziebiony ale bez zadnych zmian w pluckach, wypisala jakas masc rozgrzewajaca i wit c, a w aptece okazalo sie ze pani doktor jest troche nie doinformowana bo tej masci to juz nie produkuja, a jak produkowali to byla dla dzieciaczkow od 7 miesiaca. O zgrozo, co za ludzie. Wiecej sie dowiedzialam od pani z apteki niz tej doktorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
A wiedzialyscie ze jest cos takiego jak "pogotowie pediatryczne", ja sie dowiedzialam dzis od Pani z apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
o Boże MOn27, co to za lekarka? grunt , ze bez poważnych zmian, to najważniejsze... i co farmaceutka dała jakąś inną maść? Mon27... zimne karmi?, rower? grrr... moje samotne wyjścia to wieczorem do śmietnika z pieluszkami z całego dnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
pierwsze słyszę o takim pogotowiu.... gdzie tego szukać jakby co? Oby się nigdy nie przydało, ale dobrze wiedzieć, bo tam przynajmniej specjaliści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Wiem ze jest taka masc majerankowa pod nosek dla dzieci ale zapomnialam ja kupic a ja jak bylam u pediatry to tez chciala kropelki do noska dla malego dac a pani w aptece pow. ze to od 3 miesiaca wiec nie bralam A ja dzis bylam na kontroli i jak dla mnie poprawy nie ma bo nosek zapchany jest i zacza pokaslywac a teraz jak pisze z wami to juz pare razy kaszlna :( ale mowila ze w plucach juz jest duzo lepiej i dokonczyc antybiotyk. MOn27 napisz co z tym pogotowiem :) A jak tak samo caly dzien sama z chlopakami a teraz jestesmy uziemieni w domu bo choroba :( wiec nawet na powietrze nie wychodzimy aj.... jak dobrze pojdzie to starszego puszcze po niedzieli do przedszkola na 3 h to spokuj bede miala bo juz kota mozna dostac z dwojka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Z tym pogotowiem to ona mowila ze jest rejonizacja, trzeba na informacje zadzwonic i sie dowiedziec, gdzie jest akurat dla tej czesci miasta. Mowila tez ze jezdzila tam z corką, wszystko szybko i sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A skladalyscie juz na becikowe ?? A na rodzinne tez bedziecie skladac ?? Uzywacie jeszcze jedynek czy juz dwojek ??? bo ja mam jeszcze jedynki ale zaczynam kupowac juz dwojki bo widzialam ze mala roznica jest i stawiam na pampersa bo jak nakladam z biedronki to moj maly ma czerwona pupe jak pochodzi w makrym moze potem sie przezuce jak skonczy z pol roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
czesc Lila :) lila ta maść na katarek? a Ty jak się czujesz? Ty też na antybiotyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
JAk ja powiem wam ze nawet nie wiem ktore szpitale jak sie nazywaja w bialymstoku:) nie bylo potrzeby jezdzic wiec sie nie wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
becikowe u mnie jeszcze nie zlożone, nie wzięłam nawet zaświadczenia bo u lekarza na kontroli jeszce nie byłam. Lila, a Ty kiedy na kontrolną wizytę? Mon27 Ty pewnie do swojego gina pójdziesz który prowadził ciażę? Lila a co jest z tym rodzinnym,? to w każdej gminie? Jak z warunkami które trzeba spełnić? wiesz coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
JA sie czuje ok ja nie mam antybiotyku bo nawet mi sie chciala dac ze wzgledu ze karmie wiec kazala domowymi sposobami :) glos juz odzyskalam :) a teraz kaszle i to takim kaszlem duszacym sie tabletki do ssania biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila.. :) ja nie lepsza, też nie znam tu nazw i tych całych rejonizacji ;). a w razie czego to gdzie dzwonić i pytac o ten rejon? Mon27 , ratuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
JA jeszcze na kontroli nie bylam bo jak dobrze licze to u mnie w nastepnym tyg bedzie 6 tyg a powiem szczeze ze dlugo plamilam moze z 6-7 dni temu przestalam a dzis znowu cos zaczelo leciec. Ciezaroweczka powiem ci ze teraz bede probowac bo jest nas juz 4 wiec na cztery wszystko idzie i zarobki :) ale jak bede dokladnie wiedziec o warunkach to dam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Z rodzinnym to do swojej gminy napweno :) A na te becikowe to potrzebne zaswiadczenie od ginka i chyba pit tak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ja juz zmieniam lekarza, bo mialam niedaleko pracy a to pare ladnych km. stad. Polozna mi polecila niedaleko mnie jakas babke, ale oczywiscie jeszcze sie nie umowilam ;P My moze sprobujemy na te becikowe jak sie zmobilizujemy z zalatwieniem tych wymaganych dokumentow bo ich troche jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila syrop z brzozy na kaszel dobry ale nie wiem jak jest z karmieniem.. Lila, ja już pieluszek 2 używam. Z tymi biedronkowymi miałm podobnie,krostki i zaczerwienienia, ale jak zmieniałam pieluszki w ciagu dnia 8 razy.. to wkładałam 6 pampersa a 2 miedzy czasie biedronkowe... i teraz już przeszłam na dady i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
ona mowila ze na informacje dzwonic, czymkolwiek ona jest ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Aj moj marudzil z 2 h zasna potem szybka kapiel cyc i ladnie spi :) widok BEZCENNY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila.. o becikowym to w gminie trzeba się dowiedzieć bo każda gmina ma swoje wymogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
My narazie pampersiaki uzywamy, dady tez probowalismy i sa ok. ale poki co zostajemy przy pampersach, bedziemy polowali na okazje cenowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A w nocy ile razy zmieniacie pieluszke ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ok ja uciekam, jeszcze musze mleko sciagnac. Jak juz nie bede miala mleka to chyba wlasnorecznie zniszcze laktator :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
ja w tę dade zaopatrzyłam się w ciąży jak głupia jak była jakaś promocja.. :) w fartlandii była ostatnio promocja na pampersa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
CZasami az szkoda tego pampersa bo suchy a trzeba zmienic bo kupka jest :) A wlasnie jak z kupkami u was ?? bo moj juz zacza robic co w drugi pampers a teraz od dwoch dni znowu w kazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×