Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość lila111
Nowa stronka ? ciekawe czy sie sprawdzi :) Mon27 my sie spotkalysmy z ciezaroweczka :) chlopcy byli grzeczni :) 'A jak wam minela sroda??? A tak z ciekawosci Mon27 ile twoj maly wazy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
czesc dziewczyny :) lila, wczoraj chyba była modernizacja i temu miałam problem z zamieszczeniem wpisu. sroda minęła szybko, chociaż jak zaplanowałam prasowanie na popołudnie to było bum i synek nie ułatwiał :). dzis zaliczylismy tylko krótki spacer. nogi bolały po wczorajszym wypadzie pieszo :) lila, co u Was? Mon27 muszę Ci powiedzieć, że poznałam młodszego i starszego synka lili i powiem Ci, że obaj są uroczy, ale ten starszy już komunikatywny i można z Nim fajnie pogadać. urzekł mnie na całej linii.. Jak wspominam Nasze spotkanie na buzi od razu banan :). mon27 szkoda, że nie mogłaś do Nas dołączyć. Następnym razem musimy zaliczyć spotkanie w komplecie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Hej babki, Lila nie wiem ile moj wazy, znam tylko wage ze szczepienia - 5240 ale to było juz ponad dwa tyg temu to pucek napewno ciezszy juz ;) Ciezarowka u mnie we srode to raczej lenistwo zwyciezylo.. a niepewna pogoda była moim marnym usprawiedliwieniem przed sama sobą. A jakie macie plany na jutro ? pierwszy dzien dziecka naszych maluszkow ;) ja to bym gdzies sie wybrała w mini podroz, ale nie bardzo wiem gdzie.. moze Tykocin albo Białowieza ale w sumie co tam robic.. szkoda ze gor nie mamy troche blizej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
mon27.. my z synkiem byliśmy z dwa tyg temu jak było ciepło w białostockim zwierzyncu i zrobiłam synkowi zdjęcie z żubrem :), prawie jak białowieża ;). My jutro mamy komunię w rodzinie więc wyjazd..... Ach, Mon następnym razem z lilą popracujemy by "lenistwo" zwyciężyło ;) Udanej niedzieli dziewczyny i Waszym dzieciaczkom wszystkiego co najlepsze z okazji jutrzejszego święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
CZesc Mamuski :) Widze, ze dzien dziecka cala para :) nie piszecie ?? U nas ok ale dzien dziecka zrobilismy w sobote bo w niedziele wszedzie pelno ludzi :) Dzieki Ciezaroweczko za mile slowa ;) Ja to mysle juz o nastepnym spotkaniu :) Mon27 kiedy c***asuje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak nie było mini podrozy, ale niedziela zaliczona do udanych ;) ja znowu 3 dni sama, moze chcecie mnie odwiedzic :D tu tez jest gdzie chodzic na spacery - lasy 15 min od drzwi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mon27 aj szkoda mi ciebie ze praktycznie sama jestes :( Ja w tym tyg do Kleosina sie wybieram bo do ciotki musze wpasc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
o Lila to masz po drodze :) a kiedy sie wybierasz? zabierz ciezarowke po drodze i bedzie komplet :D Rety a my mamy problem z kupami.. juz nie ma 1 dziennie, a raz na 3 dni.. i ten trzeci dzien to maly taki placzliwy i marudny.. Znacie jakies domowe sposoby? ostatnio dawalam rumianek to zadzialalo a teraz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
Mon27.. najlepsze będą chyba czopki glicerynowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
a z domowych sposobów to tylko masaż... tzw rowerek... mon27 karmisz piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mon27 a ja mam z kupami inny problem jest ich za duzo ! wiec i tak zle i tak ! Wiesz ja z mila checia zabiore ciezaroweczke tylko niestety dwa wozki nie wejda mi do auta :-) a ty w ktorym miejscu mieszkasz ?? blizej czego ??kosciola? czy jakiegos sklepu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
LAski gdzie jestescie ???? Mon27 ja jutro bede w Kleosinie wiec jak masz czas to moge sie z Toba spotkac :) tylko nie wiem o ktorej gdzies o 12 badz pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ciezarowka i ja poznalam juz synkow Lili :) jeszcze tylko naszych trzeba zapoznac i bedzie komplet. Tak ja ciagle karmie "piersia", wczoraj oszukałam troche małego i naprawde dalam cyca to jadł jak szalony a potem wisk jak juz doszedł ze cos nie tak ;) i trzeba bylo magiczna buteleczke podac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
:) KONIECZNIE JEST SPOTKANIE Z NAMI MAMAMI I SYNKAMI :) DZieki mon27 za spotkanie :) Fajnie ze nasze chlopaki sie poznali ciekawe czy zapamietaja ten dzien hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
dziewczyny witajcie.. fajnie, ze spotkanie Wam się udało. Przyszło upragnione ciepło więc może i Nam się uda spotkać ;) Mon27.. Ty kiedyś pisałaś coś o ciemieniusze? coś się chyba u Nas zaczyna dziać... jak działać zeby się tego ustrojstwa pozbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Hej, ja używałam maść cholesterolowa, pomogła po dosłownie kilku użycuach a zaczelam stosowac w zaawansowanym stanie bo wczesniej poki tesciowka nie zajechala to nie wiedzialam, ze to ciemieniucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
U nas tez jest delikatna ciemieniucha ja kupilam z ziajka olejek do mycia glowki i po kapieli wyczesuje te platki zolte i powiem ze jest tez znaczna poprawa :-) przy starszym stosowalam olejuszek czy jakos tak sie nazywa w aptece kupilam i tez byl ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
dzięki dzxiewczyny tez sie zaopatrze w cos,, co u WAs? Mon27 co z kupkami? :) lila.. co u Was? Zauważyłam, że syn wkracza w etap łapania wszystkiego w rączki, to zmusiło mnie do zakupu maty edukacyjnej... Ciekawe jaka będzie jutro reakcja maluszka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ciezaroweczka - ja mam mate i juz od jakiegos czasu klade malego i sie patrzy ale jeszcze nie chwyta a jak chwyta to zazwyczaj bluzke moja jak karmie :) hi :) A u nas w nocy chwycil mnie silny bol brzucha i przeszedl na plecy a potem na prawa strone i odrazu pomyslalam o wyrostku jej i boli dalej ten bok strasznie !! czytam i czytam i moze to byc tez woreczek zółciowy i zapalenie jajnikow i sama nie wiem !!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
uuuaaa lila,,, oby nic powaznego,, zdrówka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila Ty nie czytaj tylko na pogotowie !! u nas kupki dalej co 3-4 dni, ale ogromne to za male slowo :) dzis w nocy maly tak pospal od 23.30 do 5 prawie.. i ja tez sie nie budzilam, to jak wstalam to cała spocona a piersi to myslalam ze pekna. chyba bede budzik sobie ustawiac bo czasem w nocy jego regularnosc ulega zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
no Mon27, cała noc przespana :). lila, co z Twoim zdrówkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam :) Pisalam wczoraj ale cos odrzucalo!! Zdrowie juz ok po nocy przeszlo :) lekko pobolewa brzuch :)ale nie wiem czy to jednak nie jajnik ? Mon27 super ze przespalas tyle ja to tez o tym marze :) chociaz raz w miesiacu :) Ciezaroweczka a kiedy c***asuje spotkanie ??? ja z mila checia sie spotklam z wami :) Mon27 a tobie kiedy pasuje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
LAski a wy gdzie sie podziewacie ?? Ja dzis bylam na pierwszym szczepieniu z malym jej jak plakal !!:( ALe naszczescie w dwa udka i na rotawirusy ale to doustnie wiec bylo lzej :) A teraz marudny jesy :( i szkoda mi go :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
czesc.. u nas w przysz tyg druga dawka szczepionki, aż się boję, grrr.. lila, jak teraz? już się synek wyciszył? te działania po szczepionkowe są najgorsze :(. ostanio wpadłam w wir prania, prania, prania, prasowania, zmiany garderoby w szafie synka. Większośc rzeczy 0-3 już spakowałam, i przygotowywałam większe ubranka... dziewczyny... jak patrzę na te malusie ubranka w których śmigał mały po urodzeniu, a teraz.... jejku kiedy On urósł? Dziewczyny,,,, jak jest z wit D? do kiedy podajemy? halo Mon27? co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
CZe Ciezaroweczka :) JA to systematycznie odlkadam ubrania malego na gore i juz tez z tydzien temu wyciagnelam wieksze ubrania :) Ja witaminy podaje rano D a wieczorem K wiem ze K podaje sie do ukonczenia trzeciego miesiaca a D to chyba najlepiej zapytac pediatre ja wiem ze napewno dla starszego podawalam do roku a moze i dluzej ? A ty ciezaroweczka karmisz mieszanka to chyba jakos inaczej jest ?! Maly sie juz uspokoil noc tez mineła tak jak zawsze wiec jest chyba ok:) MAly wazy 6 kg i mierzy 60 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Wiem dziewczyny ze juz temat byl ale przypomnijcie mi jak wy szczepicie i na co ?? kupujecie dodatkowe jakies szczepienia czy nie ?? a szczepicie panstwowo czy waszymi szczepionkami kupionymi czyli 5w1 badz 6w1 ??? Jak panstwowo to ile razy kuja dzieciaczka i w co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Hej my korzystalismy ze slonka poki bylo. a dzis to w sumie jakos dzien przez palce uciekl.. My szczepilismy panstwowo bez zadnych dodatkowych szczepionek. kluja w raczke i w dwie nozki. a te nastepne dawki to nie wiem czy tak samo. U nas maly dobrze zniosl szczepionki i spal nadzwyczajnie dlugo ( nasz pediatra mowil ze to tez niezbyt dobra reakcja ) u nas nastepne dawki jakos na poczatku lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
I ja dzis do szafy zagladalam i z przykroscia stwierdzilam ze kilku rzeczy ktore dostalismy nawet nie zalozylam, bo gdzies je niechcacy ulozylam razem z wiekszymi ciuszkami. No coz poczekaja na nastepnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
co do spotkania to ja bede mogla dopiero po przyszlym weekendzie, bo w sb jade troche do mamusi bo maz wyjezdza i wraca we czw. to nie chce tu zakwitnac sama :/ a potem w weekend mam ostatnie egzaminy (mam nadzieje :) ) Ide chyba spac, probowalam przetrzymac malego zeby lepiej spal w nocy ale mi sie nie udalo. Ciezarowka a jak sie nazywa Twoj synus bo nie pamietam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×