Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila trzymam kciuki za zdrówko synka, mam nadzieję, że wszystko się wyklaruje pomyślnie i nie będziecie musieli iśc do szpitala.... Mon27.. fajnie , że synek dzielnie zniósł szczepienia, też bałam się tych niepożądanych działań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila,, jak się miewacie? jak dzisiaj czuje się synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Dzis lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Jeszcze kaszle ale noc byla spokojna :) tylko musialam wstac w nocy i dac antybiotyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
to fajnie, trzymam kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
mnie coś w kościach zaczyna łamać, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ciezaroweczka to oby nic ciebie nie wzielo :-) Mnie tak przed chrzcinami krecilo i wzielo mnie przeziebienie :'-( a dzis znowu gardlo zaczelo bolec i starszy zacza kaszlec brzydko !! jej wyzdrowiejemy my w koncu juz te przeziebienie trzyma sie u nas w domu 2tyg !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila.. pogoda sprzyja chorobom... oby u Was to już finisz chorób był, bądź dobrej myśli :). ciagle mam dylemat czy dobrze małego ubieram jak wychodzimy, a teraz jak te choroby szaleją to już w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
czesc dziewczyny. jak się miewacie? jak synkowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
cze:-) Moi synowie na antybiotykach :'-( A tak to jakos leci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Hallo !!! Gdzie jestescie ??? JA dzis dzwonilam na Parkowa umowic sie na wizyte ale na piatek bo albo jego nie ma badz zajety caly dzien :) A w poniedzialek dzien mamy :) wiec umowilam sie do kosmetyczki :) A wy pierwszy raz bedziecie obchodzic dzien mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
czesc :). faktycznie, nowe święto będziemy obchodzić :), ciekawe czy synek będzie łaskawy na dzień mamy ;). lila.. jak samopoczucie? mon27... halo, gdzie jesteś, jak Cię nie ma ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
MOn27 a ty gdzie sie podziewsz??? wszystko ok???? widze ze chyba zajete jestescie ???? Ja to wczoraj mialam jakiegos dola wszystok mnie denerwowalo !!! Mam propozycje :) synowie lepiej sie czuja wiec bedziemy juz wychodzic na spacery i mam pomysl moze we wtorek uda sie wam wyrwac na spacer ?? Dajcie znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
czesc lila, przeprasza, za ciszę ale byłam poza zasięgiem. ja jestem u rodziców, ale chyba wrócę do wtorku, jutro dam znać o ile spotkanie aktualne? lila,,, jak po wizycie u dr? wszystko ok? chłopaki już w pełni sił? zdrowie wróciło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Hej, nie zagladalam tu, sprawy rodzinne mi troche nie pozwalaly. Mowicie wtorek? a co konkretnie, a raczej gdzie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Cze A ja zagladam tu codziennie i nic.... :'-( Jeszcze troszke starszy kaszle i mlodszy lekko ale mam nadzieje ze bedzie lepiej. To moze umowmy sie na srode bedz czwartek jak nie dacie rade ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Mi środa raczej pasuje :) ja teraz 3 dni sama z malym to tym bardziej. Lila bylas na parkowej? wszystko ok? ja mam wizyte dzis u gin i musze z maluszkiem maszerowac bo nie mam z kim zostawic. ale te wizyty to szybko to moze akurat bedzie grzeczniutki i pospi a jak nie to nici z wizyty. Moj maly konczy dzis 2 miesiace :) a wczoraj mielismy 1 rocznice Slubu :)) A wy ile jestescie po Slubie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ja juz po wizycie, maluszek lulal to nie było problemu. Pani dr była oburzona ze mialam cesarskie ciecie i dlaczego nie probowalam rodzic naturalnie. to jej mowie ze tam powiedzieli ze daja 10-20 % szans, skwitowała to tylko ze trzeba bylo rodzic panstwowo. No i sie zastanawiala dlaczego pobierali mi wymaz tego samego dnia po porodzie ( wynik gronkowiec) skoro mialam przed porodem pobierany i byl czysty. W takim razie bakterie dostałam od nich (?!) Co by nie mowic konkretna babka, bede do niej dalej chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
No i mowila ze nie mozna jesc slodyczy przy karmieniu, kurde a ja gore lodow pochlanialam, w te upały to po pare razy dziennie nawet. No ale ... skoro nie mozna to nie mozna. Z maluszkiem i tak mam dobrze, jem wszystko to slodycze sobie moge darowac. Nawet probowalam truskawek :) Malemu chyba tez smakowały :D A jak tam Wasze kupki (czyt. kupki waszych synów :) ) moj to sie przestawil na 1 dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
Witaj Mon27, czesc Lila,, mi też pasuje sroda, a Tobie lila? jejku, to tylko ja jeszcze nie byłam na wizycie kontrolnej. Mon27 a co to za lekarka? gdzie przyjmuje? długo trzeba czekać na wizytę? bo to na fundusz? U nas też kupa raz dziennie. dziewczyny? niedawno chodziłyśmy z brzuszkami, teraz nasi synowie już 2 miechy kończą.... ale ten czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
przyjmuje na Nowym Miescie, dr Nowak. ale kolejki są do niej spore... czekałam chyba ponad 2 tyg, wizyta prywatna raczej z dnia na dzien za stowke. No czas leci naprawde :) ucieka przez palce. A na jakie macierzynskie idziecie? ja narazie skladalam na pol roku, ale coraz czesciej mysle zeby przedluzyc do roku. Roznie sie mysli, zalezy od dnia :p ale jakas taka leniwa jestem jak do pracy nie chodze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
CZesc Dziewczyny :) PAsuje sroda :) tylko dajcie jak najszybciej znak na ktora ?? bo nie wiem jak ze starszym czy zdaze odebrac z przedszkola :) Ja bylam u Doktora Sobolewskiego wszystko ok jak to on powiedzial" mozna juz sie sexic " choc my juz dawno po.... :) hihihi Ja lekarza nie zmieniam chodze juz tam 5 lat i dalej bede chodzic choc juz teraz wizyta 100 zl i usg 100 zl A co do slodyczy przy karmieniu to ja juz tez co drugi dzien zjem batonika badz cos w podobie a w niedziele zjadlam schabowego smazonego mlode ziemniaki potem puchar z lodami i truskawkami i kawe i potem balam sie ze maly bedzie plakal ale nic podobnego :) no ale przez to waga spada bardzo bardzo powoli....:(( nie wiem kiedy spadnie mi te 8 kg !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Kurcze co do kupy to moj prawie w kazda pieluszke a nawet przez ten antybiotyk to taka zadka robil !! Wiec u mnie pieluch pewnie duzo wiecej idzie niz u was ?? A powiem wam ze moj maly juz taki fajny smieje sie prawie caly czas i juz nawet glosno :) Wasi pewnie tez :) A i gdzie te spotkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mamuski wszystkiego naj z okazji dnia mam :) zycze wam zeby dzieciaczki byly bardzo grzeczne i zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
czesc dziewczyny :) mi najbardziej pasuje gdzies w centrum, bo niezmotoryzowana,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila.. bardzo Ci dziękuję za te mamuskowe życzenia, mnie się przydadzą, bo dziś dzień bez snu,grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
cze:-) To ja proponuje alfe na dole przy rosmanie na 12 ? jak pasuje to prosze o potwierdzenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
o ile pogoda dopisze to mi pasuje, jestem za :) halo Mon27... a Tobie pasuje? czas i miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
dziewczyny to umowmy sie tak ze do jutra do 10.30 dacie znac na 100% bo ja starszego odbieram z przedszkola o 11 i bede jechac do alfy. Wiec zalezy mi na tym czy jednak bedziecie zebym nie jechala samochodem na marne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila dzieki za info :) kurde ja to nie wiem, musze poruszac sie komunikacja miejska a pogoda jakas taka niepewna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×