Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ja zakochana a nasze dzieci razem chodzą do przedszkola

Polecane posty

Gość gość

Stało się, że musiałam przenieść syna do innego przedszkola niestety prywatnego i drogiego, ale ten koszt podnosi ojciec mojego dziecka, z którym nie jestem. Moje dziecko zaprzyjaźnilo się z chłopcem, który ma bardzo przystojnego tatę. Miałam okazje kiedyś go poznać. Ma żonę. Kilka razy spotykałam go jak odbierał syna, kilka razy widziałam ją, ale nigdy razem. Jak zwrócić na siebie uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie spokoj lafiryndo, zajmij sie dzieckiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gajer, super auto. Jego żona ubiera się w najlepszych butikach-to widać. Ich syn ma drogie zabawki, ubrania. Dzisiaj on odbierał go z przedszkola. I on go sam umiał ubrać -przebrać mu buty, ubrać plaszcz, bez czapki gdzie zimno jest. Świetnie się dogaduje. I on powiedział ,,Tato a kiedy pójdziemy znów na łyżwy, było tak fajnie". Już sobie wyobtazilam ich nas na tych łyżwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie!! takie zdziry chodzą po świecie, masz syna i na pewno nie chciałabyś by cierpiał, a mimo to chcesz rozwalić czyjś związek i powodować cierpienie między innymi innego dziecka. Masakra, tępa jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko ma ledwo 3 lata więc szybko przyzwyczai sie do nowej sytuacji. Moje dziecko żyje bez ojca i jakios jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram - to że tobie się nie udało to nie funduj kolejnemu dziecku dzieciństwa i życia bez ojca bo tobie się zachciało.. zostaw faceta w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko i tak zostaloby z matka, ktora juz potrafilaby zadbac o swoj interes. Zreszta, juz po twoim stylu pisania widac, ze jestes tania wywloka i ten facet raczej na ciebie nie spojrzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Styl ten sam co banany w cieście :D nie róbcie se dzieci z debilami co się dzieckiem nie potrafią zajac to nie będziecie miec dylematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie koniecznie zostało by z matką. Ojciec też ma swoje prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko niedawno był tu topik o kancelarii adwokackiej i o zakochaniu się w jakimś prawniku który ma żonę i też szczegóły o ubiorze tej żony i pytanie co zrobić żeby sie zakochał. To ty zakładałaś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Ja nie zakładałam. On nie jest prawnikiem, bo pracuje w jakies firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×