Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Mąż nie chce drugiego dziecka jak go namówić

Polecane posty

Gość gość

Witam od zawsze marzyłam o dwójce dzieci mąż doskonalę o tym wiedział i mówił że tez chce mieć przynajmniej parkę. A teraz kiedy mamy synka 18 miesięcy pomyślałam że najwyższa pora na starania o drugiego dzidziusia żeby się wychowywali razem itd. Ale mąż zawsze znajduje wykręt a to synek jeszcze jest malutki a teraz wymyślił że nie będzie nas stać na drugie dziecko co mnie po prostu rozwaliło bo nie jest to prawdą mąż zarabia dobrze dodatkowo prowadzi jeszcze swój interes zawsze zostają nam pieniądze na następny miesiąc więc jak nas nie stać??? Nasi znajomi mają już dwójkę dzieci ich ojciec zarabia dokładnie tyle samo co mój mąż bez dodatkowego dochodu i dają radę . Mąż się tłumaczy że za parę lat ale ja tez chce za parę lat pójść do pracy kiedy odchowamy dzieci a nie że nasz syn pójdzie do przedszkola a ja do pracy a on się opamięta że chce drugie dziecko wydaje mi się że to za parę lat to tylko ściema że on już nie chce więcej dzieci czuję się oszukana przez niego nie wiem jak mam mu wytłumaczyć że teraz jest najlepszy moment by myśleć o drugim dziecku bo ja wiem że za te parę lat on już się nie będzie chciał pchać w przysłowiowe pieluchy miała któraś z was podobną sytuację proszę o jakąś radę z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×