Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Patelnia ceramiczna jak się sprawdza?

Polecane posty

Gość gość

Ma ktoś z was patelnię ceramiczną? Zastanawiam się, czy kupić taką, czy raczej teflon lepszy? Czy da się na takiej patelni zrobić naleśniki cieniutkie, czy przywiera? Czy jest wytrzymała? Będę wdzięczna za obiektywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ceramiczna. i kup sobie do niej plastikowa dluga lyzke, zeby nie rysowac powierzchni, chociaz i tak zdziera sie 100 x mniej niz teflon. ceramiczna ma gladka, blyszczaca trwala nawierzchnie i nie przywiera wlasciwie jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taka patelnie od niedawna i jestem bardzo zadowolona , polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romondo
Ceramiczna lepsza, niż teflon według mnie. Popieram przedmówcę - warto zainwestować w plastikową/drewnianą/sylikonową łopatkę, bo jak widelc + ceramika to się nie łączy ;) Jak chcesz smażyć na niej idealne nalesniki to zainwestują w taką o niskich brzegach - http://www.stylowazastawa.pl/produkt/131/patelnia_ceramiczna_moneta_ceramica_20_cm.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest super, mam ceramiczną od 2 lat i szybciej sie nagrzewa, przez co szybciej smazy zuzywa się na niej o połowę mniej tłuszczu niż na innych patelniach nie przywiera smażąc naleśniki w ogóle jej nie smaruję tłuszczem (tylko jeden raz przed rozpoczęciem smażenia pierwszego placka) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×