Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

29 tydzień ciąży a ja przytyłam już prawie 8 kg

Polecane posty

Gość gość

;( masakra jakaś.... jeszcze 11 tygodni przede mną i aż się boję pomyśleć ile jeszcze mogę przytyć :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w 27tc ważę 10 kg wiecej i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jeszcze nie tak tragicznie ale pilnuj się teraz.Ja też do 30 tyg.przytyłam 10 kg ale póżniej starałam się tak nie obżerać,jak dopadały mnie zachcianki to robiłam sobie sałatki warzywne,przerzuciłam się na gotowane chude mięso i ogólnie starałam się zdrowo jeść.Doszły mi jeszcze 3kg ale po ciąży wszystko zrzuciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez 8 kg i co nawet tego nie widać :D grunt to zdrowe rzeczy jeść i nie objadać sie na noc, wez sprawdz ile wazy dziecko w tym tyg, plus łożysko ,wody ... na to odchodzi ok 2 kg , macica tez sie powieksza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja w 24 mam 7 i lekarz powiedział, że ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko wszystko w porządku - zostały Ci jeszcze niecałe 3 miesiące - wg mnie przytyjesz jeszcze z około 5 kg, czyli razem ok 13 kg a to jest norma, także spokojnie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciąży też się bałam że dużo przytyje w sumie jakieś 12kg które po porodzie znikły a najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w pierwszej ciazy przytylam 8 kg. Jestem obecnie w 4 miesiacu i narazie mam 1 kg na plusie. Nie obzeram sie ani nie glodze. Jem 3 posilki, czasami nawet wystarczaja 2 bo czesto po obiedzie czuje sie pelna do wieczora i tak naprawde nie wiem czemu tak jest bo duzych porcji nie zjadam... Jedz wiecej warzyw bo to niskokaloryczne a i witamin maja duzo. Ogranicz smazone rzeczy i powinno wystarczyc. No i slodycze... bo to najczesciej one sa calymi winowajcami. Ja na szczescie nie mam wogole ochoty na slodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×