Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pucipucipu

Koleżanka do odchudzania :)

Polecane posty

Lubie dietetyczne jedzenie, tylko z lenistwa nie chce mi sie gotowac dwoch obiadow i najczesciej wogole nie jem tylko na łatwizne ide jakies platki owsiane czy jogurt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Co tam u Was słychać?? Ja jeszcze leniuchuje ale za niedługo do pravy muszę iść. Pogoda się popsuła. Wczoraj było fajnie a dziś tak sobie. Muszę na zakupy skoczyć. Trochę sobie dziś polatam bo potrzebuję oleju kokosowego. Wracając do jedzenia ja też jestem leniwa. Jak by ktoś za mnie gotował to bym jadła. Ostatnio kupiłam sobie urządzenie do gotowania na parze. Fajna sprawa bo samo się robi. Nie trzeba stać i pilnować. Problem polaga na tym,że dużo mycia później więc mi się nie chce. Teraz zakupiłam patelnie do grilowania. Dobre mięsko można zrobić. Hehe teraz planuję na tym piec gdyż nie trzeba tłuszczu,mięsko dobre i smakuje nawet mojemu mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja nie mogę doczekać się ciepła. Nie trzeba w tedy tak kombinować z posiłkami. Lubię sałatki, biały twaróg,kefir. Trochę mi tego brakuje. Teraz nie mogę tego zjeść gdyż zaraz jest mi zimno i czuje głód po godz. W lecie jest inaczej. Niestet przez tarczyce muszę mieć ciepłe posiłki. Czasem dziwę się jak piszecie,że jecie same jogurty i nie jest wam zimno. W sumie każda z nas jest innai to co dal jednej dobre dla drugiej już nie koniecznie. Ja na zdrowej diecie jestem już od października tamtego roku. Udało mi się już trochę zrzucić ale później ciąża i kg wróciły. Teraz walczę z tym od nowa. Muszę kupić metr i siE zmierzyć a nie warzyć. Waga warjuje. Raz pokazuje więcej a raz mniej. Strasznie skacze. Teraz znów w górę. W sobote było 61,8 kg a teraz już62,4 kg. Teraz to pewnie wina tego,że @ chyba mi się zbliża. Lepiej nie będę stawała na wagę bo jeszcze mnie to złamie. Niby wiem, że.nie powinnam się sugeroqać wagą ale to robię. To warzenie to jakiś nałóg. Muszę z tym skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
dzień dobry u mnie też jeszcze leniuchowanie jeszcze się nawet nie ubraliśmy. Nie wiem jeszcze jaką jest pogoda ale zapowiada się ładnie. Lilja ja też polecam ci iść do lekarza bo jest coś nie tak. No u mnie z gotowaniem jest odwrotnie bardzo lubię gotować i mogę robić 2 obiady dziennie tylko nienawidzę sprzatać ja mogę gotować ale żeby ktoś przyszedł po mnie posprzątać. Marlenka no faktycznie mąż ma rację jak i tak juz długo tam nie będziecie to szkoda kupować bo i tak tego ze sobą nie zabierzesz. Nie dziwię ci się że już nie chcesz tam mieszkać, tak bez znajomych i rodziny, wiadomo masz tam męża a znajomych można poznać ale to już nie to samo co u siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
Marlenka mam to samo co ty tzn nie jest mi zimno po takich posiłkach ale za pół godziny zaraz jestm głodna nic mi to nie daje ale latem to ja moge tylko na tym żyć nic mi więcej do szczescie nie potrzeba, ale już blizej niż dalej więc trzeba zrzucić pare kg żeby wybrać się na plażę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
No i waga to chyba każdego na diecie więc chyba wszyscy to robią,jak dla mnie możesz się ważyć ale przed @ odpuśc sobie bo tylko doła złapiesz i się zniechęcisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motulkowa
Witam z rana, dzisiaj było ważenie po tygodniu i jest mniej 1,5 kg, to chyba niezły wynik. A wczoraj miałam tak jak Lilia bo zjadłam zupę i mnie ssało, potem pół woreczka kaszy z surówką o 18 i na tym było koniec bo byłam już najedzona. A u nie za to stoi zakurzony i schowany steper, taki z kijkami, ale go nie wyciagam bo boję się żeby mała sobie guza nie nabiła, a ciągle go chować i wyciągać to nie dam rady bo jest bardzo ciężki. Chodzę codziennie na spacerki ale czuję że to chyba mało, może jak się cieplej zrobi to jakiś rower dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motulkowa super wynik 1,5 kg gratuluje:)) Powiem wam szczerze ze ja jogurty jem z lenistwa kalorie sa napisane,wiec nie trzeba nic liczyc, a mi sie nie chce tak wszystkiego wazyc szukac kalorii danych produktow i wogole. Tez zastanawiałam sie nad kupnem parowara fajna sprawa takie cudo miec. Ja juz dziewcBzynki po 40min cwiczen z Mel B. czuje wszystkie miesnie, ale jestem dumna,ze wziełam sie za siebie i jak narazie wszystko idzie w dobrym kierunku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam dziewczynki, łatwiej mi jest wytrwac w swoim postanowieniu:)) Miłego dnia wam zycze:) Odezwe sie wieczorem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej parowar fajna sprawa ale mycia dużo. Dziś ćwiczenia zaliczone ale chyba wieczorkiem jak będzie misię nudziło to zrobię je jeszcze raz. Widzę bardzo duże efekty i dlateho mam chęci aby to ćwiczyć codziennie. Ciekawe jakie efekty będą po dwóch miesiącach skoro po jednyn są takie duże. W sumie to brakuje mi jeszcze tygodnia do miesiąca. Chodakowska mówi ,że aby zobaczyć efekty trzeba ćwiczyć min 3 razy w tygodniu. Ja ćwiczę 7 dzi więc mogę powiedzieć,że robię dwa.miesiące w miesiąc. Wiem jedno naprawdę warto!!! Dziś ubrałam sppdnie w ktolóre kiedyś weszłam z oporem a teraz lecą mi z tyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporo ubyło mnie w biodrach i udach. W brzuchu troszkę mniej ale wieże, że po pewnym czasie i tu mnie ubędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szystkich serdecznie..strasznie dzis zapracowana wiec dlatego nie pisalam... Sluchajcie..wstalam dzis o piatej i kryzys mnie dopadl....bylo mi tak zimno ze nie potrafilam sie ogarnac,jak zajechalam do pracy to wszedzie czulam zapach rosolu i schabowych,a w szpitalu o 7 rano to raczej niemozliwe,paranoja jakas...pozniej kolo 8 zaczely mnie oblewac zimne poty,koszmar... Troche wiecej dzis zjadlam-3 male jogurty,6malych kromeczek bulki, marchewka, lyzka ziemniakow,2 jajka,wszystko jadlam osobno,bez laczenia,nielaczenie ze soba roznych produktow to tez podobno pozytywnie wplywa..:-) Musze kupic taka patelnie na ktorej bede robic rozne rzeczy bez tluszczyku. Jestem 8 dzien na diecie,teraz sie zwarzylam i jest 1,5 kg mniej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pielegniareczka zebys ty nam nie zaslabla! Moze za malo zjadlas? Ja staram sie niejesc pewnych rzeczy, ale w zadnym wypadku tez nie chodzic glodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutnalilja ma rację. Zbyt mało jesz przez to tak Ci się robi. Wiem,że nigdy dużo nie jadłaś ale teraz nie jesz słodkiego. Pisałaś,że dawniej zjadłaś przez cały dzień ptasie mleczko. Tetaz popatrz ile kcal jest w takim ptasim mleczku.a ile w tym cp teraz jesz.musisz doatrczyć odpowiednią ilość kcal abyś miała siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na samych jogurtach nie wyzyjesz Pielegniareczka. Ja proponuje beac sobie do pracy chude mieso z warzywami do pracy, zebys miala sile pracowac i nie zniechecila sie do diety. Ja to trakruje na zasadzie zdrowegi odzywiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak robię i nic mi się nie dzieję. Trzeba zjeść coś normalnego. Zrób sobie jakąś jajecznicę albo właśnie mięsko z warzywami. Najlepiej jakąś zupe kremową. Ppstawi cię na nogi. Organizm potrzebuje czegoś ciepłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motulkowa
Witam, witam i o wasze dietki pytam, Marlenka super, że ciuchy lecą, Pielęgniareczka, ja jem normalne porcje i wszystko, ale w zdrowszej wersji i w tydzień 1,5 kg mniej, zaczełyśmy razem, więc trzymaj się! Bo ja sie nie poddam! Smutnalilja jak z twoim problemem, bo ja mam odwrotny. Zrobiłam nawet w łazience taką tabelkę z datami narazie na 10 tygodni i będę wpisywać wagę. A ja wczoraj miałam takie bóle kiszek, że zjadłam tylko zupę o 15 i później jogurt i nic więcej nie wcisnęłam, tak bolał brzuch i nie wiem od czego. Wczoraj też zakupiłam paczkę warzyw na patelnie z ryżem na czarną godzinę, a dzisiaj mam 2 udka gotowane z kalafiorem, to na obiad i kolację, bo już mi się żołądek skurczył i nie wiem czy wszystko naraz bym zjadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Ja juz po sniadanku, zmykam do pracy. Motulkowa coraz gorzej z moim problelem, tyle dni i nic. Dodalam suszone sliwki do diety i kapuste kiszona i nic. Dzis rano zjadlam kiwi, bo to tez podobno dobre na te problemy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutnalilja kup sobie olejek rycynowy albo coś co daje efekt przeczysxczającybo ti już nie jest normalne!!! Możesz mieć mega problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
Cześć dziewczyny, oj ja już jestem padnięta a jeszcze czekają mnie ćwiczenia. Byłam dziś u babci pomóc przy remoncie i ręce już mi opadają, ale myślę, że dam rade;) U mnie śniadanko standardowe na obiad zupka warzywna a kolacje jeszcze przede mną pomysłów niestety brak, Zjadłam dzisz jeszcze 2 jabłka i banana.Smutnalilja idź do apteki i kup cos na swój problemik a później próbuj domowych sposobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owsianeczka11
Ajajaj jutro tłusty czwartek jak my dziewczyny damy rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelna lodowa
witam Was, Widze ze nadal twardo dieta:) wczoraj mialam ciezki dzien z kontrahentami . przyszlam padnieta i podjadalam bo czulam jak zeszlo ze mnie cisnienie:/ dzisiaj tez diety nie utrzymalam, wiec 1 kg ktory zrzucilam zapewne powrocil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie dziewczyny, jesli jednego dnia grzeszymy to nie mozemy sie poddawac drugiego dnia i wtedy bedzie ok:) Smutnalilja moze kup sobie czopki glicerynowe...kurcze to nie jest dobrze ze tyle dni nic...ja czasami jeszcze biore magnez na czczo i on tez przeczyszcza, ale to nie jest wyjscie na dluzsza mete...a jak planujecie swietowac tlusty czwartek? Dietka, czy po faworku zjemy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dzis maz powiedzial ze schudlam na twarzy:) jakos na wadze tego bardzo nie widac:/ Ja dzis zjadlam, jogurt, serek wiejski, zupe jarzynowa i winogron, nad kolacja jeszcze mysle i nie mam zielonego pojecia:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o tłusty czwartek to ja proponuje trochę nagiąć dietkę i zjeść pączka. To przecież tradycja i raz w roku. Ja tam nie mam zamiaru się powstrzymywać hehe i tak bede musiała być na dieci do końca życia więc nie ma co wariować o jednego pączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×