Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pucipucipu

Koleżanka do odchudzania :)

Polecane posty

Dziekuje Marlenka!! Juz dzis wracam fo normalnosci, swietowalam 2 dni teraz czas na dietke. Zjadlam owsianke i zmykam zaraz do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka2206
Lilja chyba tylko ty zostałaś. Co tak u Ciebie słychać?? Jak Ci idzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka2206
U mnie.kiepski czas.wyszło mi że mam toxoplazme. Strasznie się teraz boje! Wizyte mam w poniedziałek. Do lekarza nie dodzwonie.się bo jest na.urlopie. Mam nadzieje,że z moim maluszkiem wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaLilja
Ojejku...trzymam kciuki Marlenka!! Bedzie dobrze!! Jestes caly czas w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka2206
Hej to ja marlenka tak jestem w Polsce i na razie na pewno zostane aż maluszek będzie na świecie.teraz coraz bardziej jestem przekonan,że to dobra decyzja.opieka tutaj jes super. Fakt,że chodze prywatnie ale przynajmniejmo wszystko spokojnie moge sie zapytać, zrobić wszystkie badania i odpowiedni leki wziaść. W poniedziałek wizyta czekam na nią okropnie bo chce już wiedzieć co i jak. Dla mnie 5 tyg to wieczność. Przeszły mi wszystkie objawy i teraz mnie toniepokoi.wiem,ze tak jest ale mnie tak męczyło,że teraz dziwnie się czuje bez tego wszystkiego. Dość już ględzenia o mnie. Powiedz co tam u Ciebie słychać?? Nadal masz ochote zjechać do Polski???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mój topik umarł ale może jeszcze coś się rozrusza:) Umnie sporo ostatnio się dzieje.Mam śliczną córeczke i nadal walcze z wagą ale tym razem odniosłam już dwa sukcesy:)Doszłam do wagi 57 kg.Teraz chce zrzucić jescze troche ale już bez ciśnienia.A co tam u Was dziewczyny słychać po roku czasu???Może jeszcze któraś zaglądnie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarka290
Hej wszystkim! Ja zaczęłam swoje odchudzanie przed wakacjami by zgubić tu i ówdzie i udało się zgubić moje zbędne kilogramy a było ich aż 32. Ale to tylko dzięki African Mango http://szczupla-kobieta.pl i teraz mogę cieszyć się swoją idealną figurą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×