Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krzysiek77

Przeszczep włosów Szczecin

Polecane posty

Gość bb_bb
witam, a ile miał Pan przeszczepianych włosów, kiedy Pan robił zabieg i jak to wygląda w chwili obecnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiirss
Jakiś czas temu szukając informacji o przeszczepach włosów trafiłem na stronę pod adresem www.about.hair.pl gdzie znalazłem oferty usług kierowane do osób z tego rodzaju problemami. Dziś jestem już po zabiegu i cieszę się swoją znów bujną fryzurą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrycha963
Jakiś czas temu namówiłam męża na wizytę w Medesdent. Udało mi sie go przekonać na zrobienie liftingu wampirzego bo miał straszny problem z włosami (a właściwie ich brakiem). Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i doświadczenia tamtejszych lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrycha963
Jakiś czas temu namówiłam męża na wizytę w Medesdent. Jakoś udało mi sie go przekonać na zrobienie serii zabiegów bo miał straszny problem z włosami (a właściwie ich brakiem). Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i doświadczenia tamtejszych lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcMar
Długo zastanawiałem się czy się poddać zabiegowi no ale przekonała mnie w końcu cena w jednej z firm które latają do Turcji. Porozmawiałem z nimi, uspokoili mnie i wytłumaczyli wszystko i... po powrocie jestem zadowolony. Mam komplet informacji jak teraz powinienem dbać o skórę głowy i włosy. Dodatkowy efektem który widzę u siebie to zmiana sposobu odżywiania na zdrowszy. :) Firma nazywa się Metamorphis (ze Szczecina działają, lecieliśmy z Berlina). Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DavidDavid
Weź pod uwagę Metamorphis (metamorphis.pl). Jest dużo plusów takiego przeszczepu. Warto dowiedzieć się więcej zanim się zdecydujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deja Vu Studio
Od czerwca 2018 będę wykonywać zabiegi mikropigmentacji skóry głowy w Kołobrzegu oraz innych miastach Polski, metoda znana w USA już 15 lat. Najbardziej popularny jest efekt ogolonej głowy, może być zastosowany też u kobiet zwłaszcza po chemioterapii. Więcej informacji mogę udzielić telefonicznie 609091054 Pozdrawiam Strefan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż miał okropne kompleksy z powodu łysienia. Nie mógł tego znieść, że dzieje się to tuż przed 40. Wtedy znaleźliśmy ofertę Kliniki Zawodny https://klinikazawodny.pl/przeszczep-wlosow-metoda-safer/ - zdecydował się na zabieg - przygotował i teraz jest znacznie bardziej zadowolony i pewny siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki! Malujecie się? Jest konkurs nawww.facebook.pl/novacebydgoszcz <- wystarczy zrobić sobie makijaż, może być nawet tusz do rzęs, polubić fanpage strony i czekać na nagrody. Główna nagroda to paczka z GOLDEN ROSE, i nagrody pocieszenia :) ! Zapraszam do udziału! NOVA Centrum Edukacyjne w Bydgoszczy ul. Krasińskiego 2 tel. 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrminaKRKu
Podobny problem miał mój małż, a na zakola jedynym skutecznym, powtarzam skutecznym zabiegiem jest przeszczep. Poczytaj tutaj http://saferkrakow.pl/podstawowe-informacje/ masz sporo informacji o zabiegu SAFER, coś takiego mój mąż przechodził i zdecydowanie nie żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×