Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inseminacja 2014

Polecane posty

Gość gość
Zuzia - spytam się, choć może już pisałaś, ale nie przeglądałam poprzednich wypowiedzi. Masz 37 dzień cyklu i nie masz miesiączki ?? To może coś jest na rzeczy bo to bardzo długo..... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Mam do Was pytanie: dziś zobaczyłam na majtkach małą wręcz bardzo małą kropelkę czystej krwi, nie wiem co to znaczy. 27 dzień cyklu temperatura 37,4 stopni C, ból głowy piersi....ehhhhh Trochę się martwię, nie chce dostać okresu :( Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia to dobrze wróży. Moze ta kropka to przez zagniezdzenie... Ogromnie trzymam kciuki!!! Jeszcze ta temperatura... A ja dzis zaczynam drugie podejście bo @ przyszła i choć fizycznie czuje sie jakby czołg po mnie przejechał to psychika gotowa na kolejne starcie ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aniadasia - trzymam kciukasyyy za Ciebie i pamiętaj pogadaj z lekarzem o tym zastrzyku ;) Trzeba nam wreszcie jakiejś dobrej wiadomości ;) xxxxxxxxxxxxxxxxx Ta maleńka kropelka pojawiła się jak trochę się pozginałam i napięłam .... wpadłam w panikę, że to okres ale ta kropelka była "inaczej" czerwona hehe. Trudno mi opisać. Tylko dziś jest 11 dzień po inseminacji i dopiero zagnieżdżenie ? nie za późno ? sama nie wiem co o tym myśleć. A z tą temperaturą to na serio też dziwne bo utrzymuje się cały czas powyżej 37,2 stopni C a dziś było aż 37,4. Nie będę się napalać bo znając przewrotność losu jutro spadnie do 36,6 heh... oby nie :P Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Gosia trzymam kciuki. Jestem po łyżeczkowaniu i okres mogę dostać do 60 dni. Chyba teraz raczej nie wskazane jest żebym była w ciąży choć nie wiem dlaczego bo psychicznie jestem gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia testujesz juterko ? Daj znać koniecznie ja coś czuje ze ta dobra wiadomość nadejdzie szybko:-)) wiem ze sie nie powinno nakrecac i tez przecież cieżko gdybać ale kurcze przecież nie da sie nie myślec i nie analizować wszystkich znaków a twoje symptomy dają nadzieje na powodzenie :-). Ja od miesiąca chodzę na pilates żeby sie czymś zając i miec motywacje i byc w dobrej formie taka odskocznia :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziakana1
hej dziewczyny, słuchajcie mam problem pierwszy raz się z tym spotykam u siebie, mam cykle 28 dniowe a dzisiaj mam 21 dc i zobaczyłam małe bladoróżowe plamienie mam lekkie skurcze w podbrzuszu co to moze być @ odpada bo nie czuję się jak na @. powinna być dopiero za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aniadasia - nie da się nie nakręcać. Przy poprzednich inseminacjach nakręcałam się tak samo i po porażkach obiecywałam sobie że przy następnym zabiegu podejdę do tego z dystansem, ale niestety ... nie da się. Bardzo boję się jutra. temperatura cały czas się utrzymuje, głowa mi pęka !! aż wzięłam tabletkę bo miałam rodzinkę męża na obiedzie a nie dałabym rady funkcjonować. Dziękuję za każde słowa wsparcia :) Dam znać na pewno. A Ty się szykuj do następnej inseminacji, odpoczywać i nabieraj sił :) Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek czytałam że takie plamienie trwa 1-3 dni a ja miałam może godzinę, i dużo tego nie było. Nie nakręcam się bo wątpie żeby się udało odpuściliśmy już sobie pzrecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia tez nie chce Cie nastawiac,ale moja kolezanka miala jednorazowo kilka plamek i to bylo to. A wiesz,ze czasami jak sie odpusci... to moze byc niespodzianka..... :-) trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem właśnie, a jak zrobie w środę betę to coś może już wyjść? tak dla świętego spokoju ;) bo dzisiaj mam znowu mała plamkę i lekkie skurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek2507
Madzia myslę,że za wcześnie wstrzymaj się do piątku a najlepiej do poniedziałku. Chociaż wiem,że to baardzo trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja dzisiaj sobie odpuściłam betę HCG. Wczoraj byłam pełna entuzjazmu a dziś stchórzyłam. Kupiłam test i leży, nie wiem czy robić ??? dziś 29 dzień cyklu, temperatura 37,2 stopni C, lekkie bóle miesiączkowe. Co myślicie ?? Może zrobić test sikany ? Coś wykaże już ?? Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia test sikany ;-)moze wyjść a nie musi. Rob śmiało test jak wyjdzie będziesz juz spokojniejsza a jak nie to jeszcze z krwi i bez stresu bo ten sikany wychodzi czasem naprawdę późno nawet kilka dni po miesiączce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Dziewczyny a czym byłyście stymulowane do iui? Czy za każdym razem clo? Oczekującym na testowanie życze samych II :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Madziakana chymnn u Ciebie objawy są obiecujące czyżby odpuszczenie pomogło - całkiem możliwe i często się to podobno zdarza choć niestety każdej z nas ciężko odpuścic tak po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zrobiłam dziś rano test i nic nie wyszło. Ale spojrzałam na niego parę godzin później i pojawiła się druga bardzo blada kreska.cień cienia. Ale jest. Dodam że temperatura wysoka nadal się utrzymuje.wczoraj i dziś miałam lekkie brązowe plamienia. Dziś jest 30 dzień cyklu... Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki81
Hej dziewczyny :) wczoraj miałam robioną inseminację trzymajcie kciuki. To moja druga inseminacja, pierwsza udana i w sierpniu 2013 urodził sie synuś :) 5 lat staran i sie udało . Oby teraz tez się udało !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieką mnie sutki, ale to nawet jak nie dotykam to je czuję. zawsze przed @ mnie bolą tak po bokach ale przy dotyku, nie chce się nakręcać ale mój organizm to robi chyba za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziakana- ja tez miałam pieczenie sutków, a teraz mnie swędzą :P piersi już tak nie bolą, ale te swędzenie dokuczliwe :P Idziesz dziś na betę ????? U mnie dziś 31 dzień cyklu i okresu nie mam. ZERO objawów, wszystko ucichło, poczekam jeszcze z parę dni, nie idę na betę żeby się nie rozczarować. Wczoraj robiłam test, to tak jak wyżej napisałam druga kreska bardzo bardzo bardzo blada, ale pod światło widoczna. Nie wiem co myśleć :( Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Dziewczyny Gosia Madziakana Loki trzymam za Was kciuki idźcie na betę nie będziecie się tak stresować. A ja w końcu dostałam @ jeszcze jeden cykl i możemy zaczynać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny duphaston może wstrzymywać okres ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Zgadzam się z Aniadasia duphson opóźnienia okres tak jak luteina. Nie wiem czy dobrze pamiętam ale może opóźnić chyba do tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko dziś jest 35 dzień cyklu, wczoraj miałam lekkie brązowe plamienie a dziś tylko biały śluz. Robiłam test i wyszedł negatywnie. chyba trzeba przejść się na krew :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×