Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inseminacja 2014

Polecane posty

Gość gość
Nadzieja8413 wejdz na nasz bocian pl to bardzo duży portal tam na forum miastami sa posegregowane kliniki Na pewno kogoś znajdziesz Pozdrawiam Asia858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pomóżcie bo jestem u skraju załamania W tamtym roku06.10.2014 miałam robione HSG wynik PRAWY jajowód drożny LEWY zakontrastował się po 2-gim podaniu środka. Wczoraj 9.10.2015 LEWY jajowód drożny PRAWY nie drożny smutas.gif pytając się doktora co dalej? Pan Dr odparł że raczej nie obejdzie bez IN VITRO.Co prawda możemy kontynłować IUI ale może to być strata czasu smutas.gif co dalej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej nadzieja ja przeszłam 6 inseminacji z czego jedna zakończona ciąża biochemiczna, potem zaproponowano mi in vitro i bez wahania się zgodziłam udało się za pierwszym razem :), za 2 miesiące przyjdzie na świat nasza córcia. Gdybym mogła cofnąć czas to nie traciłabym czasu na inseminacje szkoda zdrowia,czasu i pieniędzy. Także jak mogę ci doradzić to się nie zastanawiajcie to na prawde nic strasznego. Najważniejsze jest nie tracić nadzieji i się nie poddawać, tylko pozytywne myslenie. Przeczytaj książkę Potęga podswiadomosci naprawdę warto . Powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja IN Vitro to nic strasznego a IUI niestety nie daje u każdego oczekiwanych efektów Skoro lekarz tak mówi nie trać czasu!! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×