Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lucamynameis

meble biurowe

Polecane posty

Gość MW System

Witamy, Chcielibyśmy Państwa zaprosić do odwiedzenia nowego sklepu internetowego: http://sklep.mwsystem-meble.pl o tematyce meblarskiej. Wyposażamy: domy, zakłady pracy, biura, hotele, kawiarnie itp.. Jesteśmy firmą elastyczną, a swoją ofertę dopasowujemy do Klienta i jego potrzeb. Będąc częścią rynku meblowego, staramy się proponować, jak najszerszą ofertę sprzedaży. Współpracujemy z najlepszymi producentami na światowym rynku z konkurencyjnymi cenami! MW System - to ludzie z pasją, których misją jest podniesie komfortu pracy, jak i wprowadzenie wygody, nowoczesności i elegancji do Państwa domów, biur oraz przestrzeni roboczych. Zajmujemy się tym stacjonarnie od ponad 10 lat - mamy za sobą wiele wykonanych projektów i wielu zadowolonych klientów. Strona wraz z produktami będzie rozwijana z dnia na dzień, dlatego jeżeli nie będzie produktu na stronie, którego Państwo poszukujecie, prosimy o kontakt, a na pewno pomożemy. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji ceny. Serdecznie zapraszamy! MW System

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boss

urządzając swoje biuro wybrałem meble z firmy http://inventivegroup.pl/ - szybka realizacja, a meble bardzo solidnie wykonane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertMol

Akurat jeżeli mówimy tutaj o meblach do wyposażenia biura to ja ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Ci sklep mebleteo.pl w którym można znaleźć naprawdę duży wybór produktów w przystępnym zakresie cenowym i co ważne o dużo większej trwałości oraz wytrzymałości na obciążenia sprzętem jak i materiałami. Dlatego jak znajdziesz chwilę to warto do nich zajrzeć 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janina

ja polecam kjk, firma z Kielc, meble na wymiar, bardzo dobrze, solidnie wykonane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndrzejek88

Bardzo ładne meble biurowe można znaleźć w Kieleckiej Fabryce Mebli zamawialiśmy tam meble do nas do biura i charakteryzują się one wytrzymałością i bardzo dobrym wykonaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

Najlepszą ofertę znajdziesz na milsystem.pl, wszystko w jednym miejscu, a do tego design mebli jest bardzo ładny. Moje biuro jest nie tylko funkcjonalne, ale i ładne. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak
Dnia 3.01.2019 o 12:14, Gość janina napisał:

ja polecam kjk, firma z Kielc, meble na wymiar, bardzo dobrze, solidnie wykonane:)

Dzięki za polecenie firmy kjk, robili mi meble do gabinetu na zamówienie, wysokiej jakości materiały i dokładne wykonanie, jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektóre propozycję są dość drogie. Ja jednak polecę nieco tańsze rozwiązanie. W tej chwili promocję na meble, i nie tylko, oferuje Jysk. Fakt, że większość z nich to meble do domu, ale można też znaleźć fajne biurowe krzesła, regały czy półki w naprawdę dobrej cenie. Aktualną gazetkę z promocjami znajdziecie tutaj: https://www.kupino.pl/gazetki/jysk  Mogę z czystym sumieniem polecić Jyska jeśli ktoś ma trochę cieńszy portfel. Krezusów wysyłam do IKEI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okala

O dzięki za polecenie KJK, szukam właśnie dobrej firmy, klasyczne meble do biura nam potrzebne:) Skorzystam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankka91

Przenosiliśmy siedzibę biura do nowej lokalizacji, a jako że meble swoje lata już miały, zdecydowaliśmy się na zakup nowych. Zamawialiśmy je od firmy Gobi, które robiła nam je pod konkretne wymiary. Bardzo dobre wykonanie, wszystko spasowane jak należy. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaa12

Jeśli szukasz dobrej jakości mebli to zajrzyj sobie na zona-design.pl sklep posiada naprawdę ogromny asortyment mebli dla domu. Wszystko bardzo wytrzymałe w eleganckim nowoczesnym stylu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sosaminars

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem, jeśli chodzi przede wszytkim o trwałość, jakość wykonania oraz optymalne wykorzystanie dostępnej w biurze przestrzeni, najlepszym rozwiązaniem są meble biurowe wykonane na wymiar. Dla naszej firmy wykonawcą takich mebli była firma KJK z Kielc i moim zdaniem warto korzystać z ich usług. Meble są  świetnej jakości i do tego nie były drogie. Polecam wam sprawdzić ich ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Ja osobiście polecam firmę SEMAR , która mieści się w Tychach. W firmie SEMAR  można bez problemu zamówić meble biurowe, gabinetowe, meble metalowe, lady recepcyjne, specjalne krzesła, hockery. Firma oferuję również ścianki działowe a nawet aneksy kuchenne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Conino - mają bardzo porządne meble biurowe, urządziliśmy z Contino praktycznie całe biuro, meble służą już długo i elegancko się prezentują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusy

Bardzo ładne meble biurowe można zamówić w sklepie SEMAR  w Tychach. W firmie SEMAR zamówimy nie tylko meble biurowe ale również meble gabinetowe, stoły i stoliki, stoły składane, fotele, meble metalowe, lady recepcyjne, siedziska modułowe, ławki. Firma oferuję również produkcję ścianek działowych,  aneksy kuchenne i tym podobne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanisław

Ja polecam firmę www.dcd-lab.pl, która oferuję produkcję mebli specjalistycznych laboratoryjnych. Firma oferuję profesjonalne doradztwo jeżeli nie wiemy jakie meble wybrać.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KxAxMxIxL

A u nas w biurze króluje kanapa z allmeblo, bardzo elegancka, wielu klientów nas pyta gdzie ją kupilismy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artt

Kilka szaf biurowych na próbę zamawiałem od producenta www.mag-complex.pl . Wszystko wykonali zgodnie z moimi potrzebami. O tyle ciekawa sprawa, że większość asortymentu magazynowego z modułową rozbudową. Na początku możesz zrobić niewielką inwestycję, a później ewentualnie rozszerzyć. Nie czekasz też na realizację zamówienia nie wiadomo, ile czasu. Większość rzeczy da się u nich załatwić od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja meble biurowe zamawiałam z Contino. Służą dobrze już długi czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika

Moim zdaniem bardzo ciekawą ofertę na meble biurowe i nie tylko oferuję firma SEMAR w Tychach.  Firma oferuję meble biurowe, pracownicze, gabinetowe w tym fotele biurowe, krzesła a nawet możemy  u nich zamówić ścianki działowe  i przegrody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabrina

Nie lepiej zdecydować się na fit out biura? Total Sec wykonuje takie kompleksowe remonty. W ten sposób można bowiem zmienić całkowicie powierzchnię biurową i oczywiście przystosować ją do potrzeb pracowników i klientów. Fit out biura rozpoczyna się projektem, który uwzględnia konkretne rozwiązania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek

Biurowy regał automatyczny ROTOMAT na dokumenty - można zaoszczędzić nawet 80% miejsca w biurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agn

Moim zdaniem dla pracowników to również artykuły biurowe beda ważną cześcią ja osobiscie kupiłam ostatnio w dobrej cenie dużą ilosć art biurowyuch szeroki wybór i niskie ceny, tego szukałem https://dobretonery.pl/akcesoria-biurowe-c-1549.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerrka

Jak chodzi o meble biurowe, to w tej kwestii mam już swojego faworyta - omegaoffice.pl . Wykonania zdecydowanie z górnej półki, do tego duży wybór, świetna obsługa klienta i konkurencyjne ceny. Jeżeli szukasz czegoś na lata, to powinnaś odezwać się właśnie do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Bogatą ofertę mebli biurowych w niskiej cenie posiada firma fotelewarszawa.pl. Kupiłem od nich fotele do biura. Bardzo wygodne, polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja

Bogatą ofertę mebli biurowych posiada firma Fotele Warszawa. Wygodne krzesła, duże biurka, a to wszystko w niskiej cenie. Sama urządziłam z nimi swoje biuro. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam meble ze strony inventivegroup.pl. Zamawiałam tam meble do biura już jakiś czas temu i póki co sprawują się doskonale. Są ładne i wytrzymałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem sama kwestia estetyki jest ważna. Po pierwsze w ładnie urządzonym otoczeniu lepiej się pracuje. Po drugie jest to istotne, jesli w biurze odwiedzają nas klienci. Wiele osób zwraca na takie kwestie uwagę. W biurze dobrze jest na pewno zainwestować w odpowiednią ilość miejsca do przechowywania. Po latach pracy zbieramy wiele dokumentów. 

Jeśli pomieszczenie jest nieustawne, polecam zastanowić sie nad skorzystaniem z pomocy projektanta oraz wykonaniem mebli na wymiar. Sporo ciekawych realizacji ma ta firma:

https://renggli.pl/pl/oferta/meble-biurowe/

Na stronie mozna sobie zobaczyć ich portfolio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W naszym przypadku większość była robiona u stolarza i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Dzięki temu udało sie wykorzystać przysłowiowy każdy centymetr. Jedynie co kupiliśmy to krzesła w slf24.pl i tu powiem szczerze, że jesteśmy mile zaskoczeni jakością, tym bardziej, że nie kosztowały wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×