Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 go艣膰

Medycyna estetyczna we Wroc艂awiu

Polecane posty

Go艣膰 Go艣ka
Dnia 18.02.2014 o 09:57, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

My艣l臋 nad gabinetem, do kt贸rego mog艂abym si臋 uda膰 w celu leczenia zmarszczek. Gdzie waszym zdaniem warto si臋 uda膰? Gabinet贸w w stolicy Dolnego 艢l膮ska jest multum, dlatego te偶 prosz臋 was o sugestie, nie chcia艂abym si臋 zawie艣膰.

Hej, jako pacjentka od 3 lat mog臋 z czystym sumieniem poleci膰 ci doktor Kupczy艅sk膮. Chyba jedna z lepszych we wroc艂awiu. Poza tym przyjmuje w klinice kt贸ra jest chyba od zawsze - maj膮 mn贸stwo sprz臋tow i rozwi膮za艅. Ja osobi艣cie robi臋聽u Pani doktor botox i powi臋kszanie ust a na zabiegi na cellulit chodz臋聽do Pani Oli. Jestem bardzo zadowolona i wierna od lat.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Agniecha
19 godzin temu, Go艣膰 Kamka napisa艂:

temat stary, ale szukam odpowiedzi, kto艣 z Was chodzi艂 do dr Kupczy艅skiej?

JA 馃檪聽i polecam 馃檪聽By艂a艣 czy dopiero zastanawiasz si臋?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 malgoska

ja polecam doktor Rusin-Tupikowsk膮 z WellDerm na Inowroc艂awskiej. Pani doktor to z艂ota kobieta :) z podej艣ciem do pacjenta, cierpliwa, wszystko wyt艂umaczy, dok艂adnie zbada. No i dobierze ci odpowiedni zabieg na zniwelowaniem zmarszczek. Wed艂ug mnie je艣li chodzi o Wroc艂aw to nie ma lepszego miejsca na walk臋 ze zmarszczkami.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 malgoska

ja polecam doktor Rusin-Tupikowsk膮 z WellDerm na Inowroc艂awskiej. Pani doktor to z艂ota kobieta :) z podej艣ciem do pacjenta, cierpliwa, wszystko wyt艂umaczy, dok艂adnie zbada. No i dobierze ci odpowiedni zabieg na zniwelowaniem zmarszczek. Wed艂ug mnie je艣li chodzi o Wroc艂aw to nie ma lepszego miejsca na walk臋 ze zmarszczkami.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 malgoska

ja polecam doktor Rusin-Tupikowsk膮 z WellDerm na Inowroc艂awskiej. Pani doktor to z艂ota kobieta :) z podej艣ciem do pacjenta, cierpliwa, wszystko wyt艂umaczy, dok艂adnie zbada. No i dobierze ci odpowiedni zabieg na zniwelowaniem zmarszczek. Wed艂ug mnie je艣li chodzi o Wroc艂aw to nie ma lepszego miejsca na walk臋 ze zmarszczkami.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 katia

tylko dr Kupczy艅ska, potwierdzam聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Malwina

na mnie super wra偶enie zrobi艂a dr聽Katarzyna Ko艂aczyk. profesjonalizm i dok艂adne wyja艣nienia wszelkich w膮tpliwo艣ci. przyjmuje w Orthos w Komorowicach

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 leokadia
Dnia 18.02.2014 o 09:57, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

My艣l臋 nad gabinetem, do kt贸rego mog艂abym si臋 uda膰 w celu leczenia zmarszczek. Gdzie waszym zdaniem warto si臋 uda膰? Gabinet贸w w stolicy Dolnego 艢l膮ska jest multum, dlatego te偶 prosz臋 was o sugestie, nie chcia艂abym si臋 zawie艣膰.

"Leczenie zmarszczek" haha. Zmarszczki to nie choroba ;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mirka co ma 艣wirka
8 minut temu, Go艣膰 leokadia napisa艂:

"Leczenie zmarszczek" haha. Zmarszczki to nie choroba ;-)

Dok艂adnie xDDDDDDDDDDD Czy to ju偶 naprawd臋 taki wstyd przyzna膰 si臋 do ch臋ci poprawienia sobie urody, 偶e zaraz trzeba to podci膮ga膰 pod zabiegi zdrowotne :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ciumciurumcium

Jak dla mnie we Wroc艂awiu jestem wierna ESDERM. Jak kto艣 ju偶 wcze艣niej wspomina艂 "lecz膮" zmarszczki, pomagaj膮 przy niwelowaniu blizn np. po tr膮dziku. Co do samych zabieg贸w estetycznych jestem bardzo zadowolona, lekarz czyni cuda, a my艣la艂am, 偶e nic mi nie pomo偶e :')

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Madclinic Wroc艂aw

Pani Doktor Magda D膮browska z Madclinic zrobi艂a na mnie bardzo dobre wra偶enie na pierwszej wizycie. Jednak po wykonanym zabiegu (wypelniacz z k. macierzystych pod oczy) zmieni艂am zdanie. Zosta艂am oszpecona, pod oczami zrobi艂y mi si臋 nieestetyczne kulki i zamiast wygl膮da膰 lepiej wygladam gorzej. pani dr nie odbiera tel, nie odpisuje na smsy. Skasowa艂a 2000 z艂, paragonu nie dosta艂am. Nie poczuwa si臋 do jakiekolwiek odpowiedzialno艣ci. Nie polecam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 uwazaj zabiegi epic look!

Uwa偶ajcie na zabiegi organizowane przez epic look . Niestety tanio艣膰 pe艂n膮 g臋b膮. Zauwa偶y艂am tak偶e, 偶e korzystaj膮 kilkukrotnie z jednej kapsu艂ki dla r贸偶nych pacjent贸w. Tak si臋 zarabia!. Jedna osoba p艂aci za produkt a produkt u偶ywa si臋 na kilku klient贸w, dramat!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 LoLa

Jedyne miejsce we Wroc艂awiu jakie polecam to Esderm聽http://www.esderm.pl/聽. S膮 profesjonalni i maj膮 sprawdzone certyfikaty. Zoba sobie ich stron臋 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bubu

R贸wnie偶 polecam ESDERM. Pomogli mi i efekt jest widoczny od razu. Polecam wej艣膰 na ich stron臋 i poczyta膰 troch臋. Maj膮 sprawdzone certyfikaty i wyspecjalizowany personel.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Joanna Kraszewska

By艂am na dw贸ch zabiegach, najpierw w Enderm (chyba to by艂o par臋 lat temu) gdzie艣 w okolicy Ko艣ciuszki, p贸藕niej nie mog艂am znale藕膰 kliniki, teraz mia艂a zabieg u Nielepkowicz na Kamie艅skiego i jestem bardzo zadowolona, jedyny minus to 偶e trzeba troch臋 podjecha膰. By艂o do艣膰 niedrogo i wysz艂o fajnie, teraz zastanawiam si臋 nad ostrzykiwaniem, polecam bo wysz艂o naprawd臋 艂adnie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kula

Ja ze swojej strony mog臋 poleci膰 Esderm we Wroc艂awiu. Robi艂am tam zabieg wype艂niania ust i efekty s膮 niesamowite!聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lelika63

We Wroc艂awiu- tylko dr K臋pa z Medbeauty 馃槈 Od roku regularnie chodz臋 na zabiegi do niego i w ko艅cu czuj臋 i widz臋, 偶e sk贸ra wygl膮da zdrowiej, m艂odziej, g艂adziej. Pan doktor jest przemi艂ym cz艂owiekiem, atmosfera podczas zabiegu jest przyjemna, zawsze mozna liczy膰 na profesjonaln膮 porad臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Magda W贸jcik

Ja ostatnio by艂am w gabinecie Medeste Clinic na Bielanach Wroc艂awskich (g艂贸wna ulica wyje偶d偶aj膮c prosto z Wroc艂awia - K艂odzka 3A) i wra偶enia s膮 bardzo pozytywne. Mia艂am powi臋kszane usta, wygl膮daj膮 super - s膮 wyra藕nie wi臋ksze, ale wci膮偶 wygl膮daj膮聽naturalnie. Na ich stronie https://www.medeste.pl聽jest numer telefonu i mo偶na si臋 o wszystko spokojnie zapyta膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ilonka

Zdecydowanie Esderm we Wroc艂awiu. S膮 najlepsi. Efekty s膮 widoczne i do tego s膮 bardzo naturalne.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 amelka

tylko i wy艂膮cznie WellDerm na Inowroc艂awskiej we Wroc艂awiu 馃檪 Maj膮 tam najlepszych lekarzy w mie艣cie, je艣li nie w ca艂ej okolicy. No i plac贸wka jest mega profesjonalna. Tam cz艂owiek czuje si臋 bezpiecznie i wiesz 偶e nie wpuszcz膮 ci臋 dop贸ki efekty nie b臋da na tip top 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

By艂am na dw贸ch zabiegach, najpierw w Enderm (chyba to by艂o par臋 lat temu) gdzie艣 w okolicy Ko艣ciuszki, p贸藕niej nie mog艂am znale藕膰 kliniki, teraz mia艂a zabieg u Nielepkowicz na Kamie艅skiego i jestem bardzo zadowolona, jedyny minus to 偶e trzeba troch臋 podjecha膰. By艂o do艣膰 niedrogo i wysz艂o fajnie, teraz zastanawiam si臋 nad ostrzykiwaniem, polecam bo wysz艂o naprawd臋 艂adnie.

Esderm znajduje si臋 na聽Powsta艅c贸w 艢l膮skich 121.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mo偶e znasz t膮 stron臋 bo jest na niej sporo informacji oraz lista gabinet贸w聽https://medycynaestetyczna.waw.pl/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chodzi o Wroc艂aw i 艣wietnej jako艣ci klinik臋 medycyny estetycznej to nie ma tam lepszego miejsca ni偶 https://beaumed.com.pl聽艢wietni specjali艣ci, niez艂e ceny i wszystko 艣wietnie zaplanowane od A do Z przez osoby tam pracuj膮ce. Pe艂na swoboda i mo偶liwo艣膰 wyboru wielu zabieg贸w, oferta na bardzo wysokim poziomie. Pracuj膮 tam najlepsi specjali艣ci medycyny estetycznej w Polsce.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja z kolei, je艣li o Wroc艂aw chodzi, poleci膰 mog臋 na pewno Tesoro Clinic. Wiele os贸b mi poleca艂o i teraz sama jako zadowolona klientka te偶 to robi臋 馃檪聽Zawsze pomagaj膮 dobra膰 odpowiedni zabieg, a聽konsultacja rozwiewa wszystkie w膮tpliwo艣ci.聽

  • Like 2

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dnia 25.02.2021 o 09:43, MarlenaD611 napisa艂:

Ja z kolei, je艣li o Wroc艂aw chodzi, poleci膰 mog臋 na pewno Tesoro Clinic. Wiele os贸b mi poleca艂o i teraz sama jako zadowolona klientka te偶 to robi臋 馃檪聽Zawsze pomagaj膮 dobra膰 odpowiedni zabieg, a聽konsultacja rozwiewa wszystkie w膮tpliwo艣ci.聽

Mog臋 si臋 pod tym z czystym sumieniem podpisa膰. Ja robi艂am korekcj臋 powiek i jestem zachwycona. Rewelacyjne podej艣cie do pacjent贸w.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Te偶 polecam Tesoro Clinic, depilacja laserowa pierwsza klasa!聽

  • Like 1

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
6 godzin temu, NikiTa napisa艂:

Te偶 polecam Tesoro Clinic, depilacja laserowa pierwsza klasa!聽

Dok艂adnie depilacja laserowa! Teraz jest za 599z艂, ja jeszcze przed promocj膮 korzysta艂am, bo i tak by艂o konkurencyjnie 鉂わ笍聽Super miejsce, takie z klas膮 i przytulne zarazem 鉂わ笍

  • Like 1

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

zdecydowanie polecam dr Kulczycka..

zdecydowanie odradzam 聽doctor聽Agnieszka Sp艂awska-Rynkowska. Zle wykola redensity 2 na oczy. Za plytko podany produkt spowodawal ze limfa zastala zablokowana powodujac nierownomiernie rozprowadzonie produktu聽, siniaki bo produkt przeswitywal i dotego napuchniete oczy..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Magiczna Klinika jest najlepszym miejscem do wykonywania takich zabieg贸w, o czym przekona艂am si臋 na w艂asnej sk贸rze. Sama robi艂am tutaj drobne poprawki w wygl膮dzie i z czystym sumieniem mog臋 to miejsce poleci膰 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Te偶 mam bardzo dobre do艣wiadczenia z Magiczn膮 Klinik膮 z Wroc艂awia. Co prawda to jedyna klinika z jak膮 mia艂am do czynienia, ale jestem z efektu tak bardzo zadowolona, 偶e na pewno tu wr贸c臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×