Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Medycyna estetyczna we Wrocławiu

Polecane posty

Gość gość
we Wrocku jest kilka miejsc wartych polecenia :) ja je znalazłam po prostu dzięki wyszukiwarce https://www.pkt.pl/ :) najlepiej wpisać "medycyna estetyczna wrocław" i wszytko wyskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie mad clinic, jestem stala klientka pani magdy i w stu procentach jej ufam. odwazylam sie nawet na botox i jestem bardzo zadowolona z efektu bo zmarszczek nie ma, a twarz wyglada mlodziej i jedrniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dithrue
Ja rownież zamykalam naczynka w arsestetice ale u dr Wojciecha Rybaka i jestem bardzo zadowolona. Co do zabiegów na zmarszczki to polecam zrobić sobie raz na jakiś czas jakiś laserek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WanaAnka
Niestety nie we wrocławiu, ale polecam Ci centrum zdrowej skóry damian. Są z warszawy ale naprawdę kapitalnie. Warto do nich jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zależy od tego co się chce zrobić. Czy wypełnianie zmarszczek czy powiększenie ust? We Wrocławiu jednym z najlepszych takich salonów jest coco time na trawowej. Super podejście do klienta, pełny profesjonalizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka928
ja zarówno wypełniałam usta jak i byłam na usuwaniu zmarszczek. Jeśli byłabyś zainteresowana to bardzo dobrą kliniką jest Endermomed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość865
Mi dość wcześnie pojawiły się pierwsze zmarszczki, bo już ok 25 roku życia, zaczęłam dbać o siebie, zdrowo się odżywiać i od czasu do czasu chodzę na profesjonalne zabiegi http://www.camea-instytut.pl/ . Cera przestała mi się tak starzeć. No i oczywiście stosuję filtry UV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam udać się do www.tesoroclinic.pl , prowadza zabiegi z medycyny estetycznej, profesjonaliści, wiele dobrego można na ich temat usłyszeć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już od dawna jeżdżę do www.camea-instytut.pl. Nie wyobrażam sobie już chodzić na zabiegi gdzieś indziej, bo tu naprawdę widzę ich pozytywne efekty!. Bardzo polecam. Na stronie wiele istotnych informacji, warto zajrzeć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenast
Chodzę na mezoterapię igłową do Kliniki Profesja ten zabieg odmładza skórę i wygładza zmarszczki. Jest bezpieczny więc nie ma się co martwić. Trochę dziwne uczucie jak tym pistoletem sie zabieg wykonuje. Po kilku razach idzie się przyzwyczaić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam http://uram-med.pl/. Bardzo fachowe podejście do klientki. Gabinet nowoczesny, na najwyższym poziomie, zabiegi przeprowadzane sterylnie, nigdy nie miałam żadnej infekcji. Dla kobiet, które dbają o urodę i swoją skórę botox w tym gabinecie jest bardzo dobrym rozwiązaniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dermatolog i specjaliści od medycyny estetycznej sa dobrzy w www.tesoroclinic.pl. Jeździłam tam swojego czasu, złego słowa nie powiem, przyjemnie wspominam współprace i wykonywane zabiegi wiec polecę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z Wrocławia na zabiegi jeżdzę do Lubania. Tam czeka na mnie gabinet http://www.drmajewska.com w którym w perfekcyjny sposób liczę cellulit i trądzik. Nie dość, że poprawia mi to samopoczucie to jednocześnie czuję się o wiele pewniejsza siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w szczególności www.wellderm.pl. Maja super lekarzy od medycyny estetycznej zarówno we Wrocławiu jak i Warszawie. Wszystkim ich polecam, jak dla mnie nie maja sobie równych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_wroc
ja robiłam u dr. Eweliny Tuchendler na Przyjaźni 6. www.surgery1day.pl. Bardzo ładny efekt i szybkie terminy. Gabinet czysty, a doktor bardzo kompetenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak botoks to tylko www.wellderm.pl , polepszałam sobie u nich usta, zrobili to niezwykle delikatnie. Lekarz jak malarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżdżę do https://tesoroclinic.pl/ , pomogą z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej oraz dermatologii. Bardzo polecam, miałam tam rzetelna opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja we Wroclawiu to tylko klinika Estetica. Naprawde profesjonalne i indywidualne podejscie do pacjenta, zabiegi zawsze wykonywane bardzo profesjonalnie. Wszystko dopilnowane, dopiete na ostatni guzik, a najwazniejsze, ze przy milej atmosferze i fajnym podejsciu do pacjenta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli interesuję Ciebie zabiegi likwidujące zmarszczki to zdecydowanie mogę polecić http://smile.expert/medycyna-estetyczna/kobieta/wypelnianie-zmarszczek/. W zależności od Twoich preferencji mają zabiegi z botoksem i kwasem hialurunowym. Bardzo miłe miejsce, sama skorzystałam z mezoterapii kwasem hialuronowym i jestem bardzo zadowolona, choć na początku byłam sceptycznie nastawiona, jak to przy pierwszym zabiegu. Na pewno tam kiedyś wrócę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaluka
Na ulicy Legnickiej jest Klinika Estetica - bardzo dobrze wykonują zabiegi ;) byłam na botoksie i super taki zabieg wyszedł, twarz wygląda o niebo lepiej, a cena nie była duza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaW

Polecam: https://www.facebook.com/kepaandr/ 🙂

nie wiem, jaki dokładnie zabieg chcesz mieć wykonany, ale dr Kepa ma dość szeroka oferte. Bylam u niego na botoksie i potrafi dobrac odpowiednia ilość preparatu, tak żeby efekt nie był komiczny. No i te preparaty sa z gornej polki, wiec nie ma obaw co do powikłań. Efekt? Wygladzona skora, zmniejszona linia zmarszczek na czole i ladny owal twarzy. Do tego zabieg wykonany w profesjonalnych warunkach, bez pospiechu i w milej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja szukam
Dnia 3.11.2015 o 15:15, Bea_We napisał:

Ja wybrałam dr Łukasza Dudę z CTL. Po pierwsze najlepszy sprzęt we Wrocławiu, a po drugie świetny specjalista, lubi swoją pracę, widać że jest to jego pasja, bo poprawia po innych, co nie każdy chce robić. Miałam u niego wolumetrię a mojej znajomej poprawiał usta i robił laserem usuwanie zmarszczek . Obie jesteśmy bardzo zadowolone

Nie polecam, DUŻO gada,a robi drogo i średnio. Dermamed Estetyka i dr. Siedlecka-Dawidko super,ale niestety juz Pani dr niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarynka

Ja polecam Medbeauty Orthos. Przyjmuje tam m.in. dr Kępa. Mają w ofercie Angel System, co w końcu przeważyło o mojej decyzji o wampirzym liftingu. Urządzenie pozwala uzyskać osocze o wyższym stężeniu, co przekłada się oczywiście też na efekty. Ja jestem bardzo zadowolona i cieszę się, że nie będę musiała powtarzać zabiegu za kilka miesięcy jak w przypadku "zwykłego osocza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamka

temat stary, ale szukam odpowiedzi, ktoś z Was chodził do dr Kupczyńskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×