Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Medycyna estetyczna we Wrocławiu

Polecane posty

Gość gość

Myślę nad gabinetem, do którego mogłabym się udać w celu leczenia zmarszczek. Gdzie waszym zdaniem warto się udać? Gabinetów w stolicy Dolnego Śląska jest multum, dlatego też proszę was o sugestie, nie chciałabym się zawieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PewnaSiebieJestem
Na Biskupinie masz dobry gabinet, tylko nie mogę sobie przypomnieć ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medicus ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam Kształtosferę i polecam, ale to zależy co chcesz robić. Oni nie ostrzykują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mozna pozalatwiac jak wie jak no i bez problemu wtedy :) www.youtube.com/watch?v=GcQLwI_5Z4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mozna pozalatwiac jak wie jak no i bez problemu wtedy :) www.youtube.com/watch?v=GcQLwI_5Z4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W celu leczenia zmarszczek należy udać się do psychiatry. DLACZEGO?: Ponieważ zmarszczki są najpiękniejszym wytworem miary, jakim jest czas. Ażeby to zrozumieć trzeba z kimś o tym porozmawiać. Gładka skóra lub też bez zmarszczkowa twarz dojrzałej kobiety... to dziwna twarz. P.S. Młodzi, młodzieńcy... nie lecą na zgrabność acz na zmarszczki właśnie, i to w kobietach kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden Medicus, a Manufaktura Piękna się mieści Bacciarellego. Mieszkam kawałek obok, więc wiem. Chociaż nigdy nie byłam nie sposób nie zauważyć, że w miarę dużo klientek mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka była w marcu w Kasun i z okazji dnia kobiet dostała zaproszenie od salonu na darmowy zabieg icoone na zmarszczki. Efekty po pierwszy były tak zadowalające, że zapisała się na kolejne 10 zabiegów :) Jest już w połowie i sama jestem pod wrażeniem jak ją widzę (kobietka grubo po 40 na dodatek nałogowa palaczka :) ), skóra wyraźnie stała się jędrniejsza, a zmarszczki mniej widoczne. Wejdź sobie na ich stronę www.kasun.pl , Znajdź zabieg i poczytaj o nim na spokojnie. Może się przekonasz. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat Manufakturę Piękna przeniesiono gdzieś ostatnio na Ostrów Tumski. Podobno urządzili gabinet z przepychem. W przyszłym tygodniu mam się udać na konsultację, bo chcę się poddać mezoterapii igłowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłby ktoś tak miły i wyjaśnił mi pojęcie mezoterapii? Jak długo się czeka na efekty, ile zabiegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HANNA SZCZERBA Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 5000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selawika
W samym wrocku polecam Dermamed http://www.dermamed.com.pl/ - tu znajdziesz informacje kontaktowe, najlepiej telefonicznie sie na to umow :) Ja jestem zadowolona klientka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się Dermamed jest dobry, mają nowoczesne urządzenia i bardzo fachowo wszystko się dobywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawde we Wrocławiu jest mało dobrych firm - wszyscy udają super firmy, a to tylko marketing - Kaniowska - Surowiak - Lelonkiewicz potem dluuugo nic, bo Blizanowska w Warszawie siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżka
a ja w Dermamedzie robiłam zabiegi i chwalę sobie miejsce. indywidualnie podchodza do pacjenta, nie taka masówka... a zabiegi są widać robione rękoma profesjonalistów :) w każdym razie czułam się tam bezpiecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewulska
Też byłam na dwóch zabiegach w Dermamedzie i bardzo mi się podobało to indywidualne podejście do klienta...no i jak widziałam to sprzęt mają bardzo dobry! a chyba nie chciałabym chodzić na zabiegi do przestarzałego gabinetu bo jednak bałabym się o swoje zdrowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majlla
no wlasnie ja będe do nich szła całkiem w ciemno na zabiegi anty cellulitowe....i mam nadzieję ze się spiszą! bo już nie mogę patrzeć na moje nogi! czy któraś coś moze poleca szczególnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherba
słuchaj nie masz co sie obawiać Dermamedu - w ciemno nie w ciemno - byłam u nich dwa razy i byłam zadowolona z samych zabiegów jak i z obsługi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AW-DERMA, moim zdaniem najlepszy. Mogą zaoferować Ci botox, lub zupełnie inne zabiegi. Przyjmuje tam Pani Agnieszka, która na pewno trafnie Ci doradzi :) Ale faktycznie, we Wrocławiu jest multum takich pseudo gabinetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak samo, chodzę do dermamedu regularnie i za każdym razem jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze chodzę tu http://coco-time.pl, korzystam regularnie. Niezbyt blisko centrum ;), ale naprawdę świetny salon kosmetyczny/medycyny estetycznej. Są na bieżąco ze wszystkimi nowościami w branży, co bardzo mnie cieszy, bo zależy mi na tym, żeby nie robić sobie nic, od czego się odchodzi, co można zastąpić nowocześniejszą i bezpieczniejszą technologią. A ten gabinet ma super sprzęt i dobre preparaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry salon jest przy ul. Trawowej, powiedzmy że po drodze na lotnisko, jadąc z centrum. Nazywa się Coco-Time. Profesjonalizm w każdym detalu. Zwracam zawsze dużą uwagę na zachowanie zasad higieny i naprawdę nie miałam się do czego przyczepić, byłam pod wrażeniem. Pani wizażystka zrobiła mi profesjonalny makijaż ślubny, byłam zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybrałam dr Łukasza Dudę z CTL. Po pierwsze najlepszy sprzęt we Wrocławiu, a po drugie świetny specjalista, lubi swoją pracę, widać że jest to jego pasja, bo poprawia po innych, co nie każdy chce robić. Miałam u niego wolumetrię a mojej znajomej poprawiał usta i robił laserem usuwanie zmarszczek . Obie jesteśmy bardzo zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanki poleciły mi gabinet pani doktor Karoliny Kopec http://www.karolinakopec.com/ mimo że zdecydowałam się jedynie na pilling medyczny to jestem przekonana, że jeśli kiedykolwiek będę potrzebowała zrobić poważniejszy i bardziej inwazyjny zabieg to na pewno znowu wrócę do tego gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja we Wrocławiu polecam Perfect Glamour na Kamieńskiego. Robiłam tam sobie botox i jestem bardzo zadowolona. Efekty są nawet fajniejsze niż sądziłam. Ogólnie uważam że porównując botox i kwas hialuronowy to ten pierwszy jest o wiele lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukajcie sobie na odpowiedniego salonu na www.estibook.pl. Ja znalazłam, bardzo fajny portal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robilam sobie botoks w mad clinic i jestem zadowolona z efektów ;) twarz wygląda dużo młodziej ale i naturalnie. ceny tez rozsądne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam w kilku takich salonach we Wroclawiu i zdecydowanie najbardziej odpowiada mi WellDerm na Inowroclawskiej www.wellderm.pl/ i to im jestem juz teraz wierna ;) jesli chodzi o zmarszczki to maja mnostwo fajnych zabiegow, ktore pomoga je splycic lub sie ich pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×