Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego baby tutaj są takie werdne

Polecane posty

Gość gość
I tu autorka ma podane jak na tacy,ze jesteś jedną z wrednych forumowiczek spaślaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś jakaś yebnieta czy do tyłu?Co ma łóżko do tego?Tłuszcz siada na mózg?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz jakieś schizy z tą prowokacją:D zjedz coś to może będzie ci lepiej:) jak długo już nie jadłaś?15 minut?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super, te co tutaj uwazaja sie za kulturalne, to te, ktore wyzywaja ludzi, jak im sie powie, ze sa grube. mam podobna znajoma - wszystkie chude sa brzydkie i blee, a jak jej sie powie, ze grube jest bleee, to obraza i foch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawiemamusia wez usuń tą ciąże bo widać bachor nienarodzony padł ci już na mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie powiedziałam że chude bleee to po pierwsze a po drugie na zaatakowałam nikogo bo powiedział, że jestem gruba. Bo jestem i mi nie jest wcale z tym źle, i to żadna akurat odkrycie ale nazwał mnie szmatą i padło wiele innych epitetów na które sobie nie pozwole, bo wiem, że a ulicy nie potrafił by powiedzieć mi tego w twarz tchórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawiemamusia1990 jak tam lecie w patyku?...yyy to znaczy w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w chlewie szmato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U niej zawsze leci ok pod warunkiem,że ma żarcie pod ręką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest teraz w****iona i zajada stres:)za chwilę wróci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja stara nauczyła cię inne matki nazywać maciorami.Gratuluję mamusi.Jaka matka taka córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Little M
Kobiety i zero klasy. Naprawdę nie potraficie porozmawiać normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ja nazywam szmatami i morda w kubeł jak nie wiesz.A maciory się uczepiłam bo chciałaś w tym temacie zgrywać ą ę a z gęby w innych tematach rynsztok ci się wylewa.No ale nie twoja wina bo miałaś taki przykład w domu od swojej starej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Little M
Ciekawe do czego ta "dyskusja" ma doprowadzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zamiaru się wykłócać ani dawać sprowokować komuś, dla kogo jedyną rozrywką jest mącenie na forum. Na każdym temacie się taka udziela i ludzi obraża i prowokuje i wyprowadza z równowagi. Ciekawa jestem czy takie osoby mające w swoim otoczeniu "grube szmaty", mówią im to na codzień pod sklepem. Bo wydaje mi się i sądzę, że mam rację, że cały jad wylewają na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To widać masz słabą psychę,że obca anonimowa osobą z forum jest w stanie wyprowadzić cię z równowagi.Popracuj nad tym.A o to,że jesteś gruuuba nie masz się co obrażać bo masz to na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Little M ta rozmowa ma doprowadzić do tego, że wybuchnę i udowodni to że faktycznie jestem agresywna.A prawda jest taka, że udzielam się na forum od dawna i nie obrażam na prawo i lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbbbbbbbba
ja mam wrazenie ze na tym forum wiecej od kobiet jest sfrustrowanych prawikow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wydaje mi się i sądzę, że mam rację, że cały jad wylewają na forum. Hoojowo złożyłaś to zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiemacocha jak się tłumaczy.Zaraz się rozryczy ten cienias:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to dziwne,wręcz chore,że się tak tym jaracie...są topiki,gdzie można pogadać,dopytac się,jak jest problem...reszta jest po to,żeby właśnie nawtykać jedna drugiej...a wy sracie żarem,jak idiotki...ile wy macie lat,żeby na anonimowa obelge się obrażać....litośći....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"który traktuje kobiety jak szmaty" Można kogoś atakować jak szmatę?Ty jesteś zdrowo stuknięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Little M
Dlaczego dajesz się sprowokować? Kobieto miej, że trochę klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×