Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niesypiamnormalnie

16 miesieczne dziecko nie przespalo ani 1 nocy od urodzenia

Polecane posty

Gość gość
Tak czytam i czytam i w pewnym momencie napisałaś że dziecko po odstawieniu piersi wyło 5 godzin to poszłaś umyłaś cyca i dałaś. Kobieto nie tylko tobie wyło . Moje też wyło i pewnie innym paniom tak samo . Trzeba cierpliwości wytrzymała byś jeden dzień i poszło by jak z górki u mnie syn wył , zaparł się nie chciał jeść cały dzień , powiedziałam okej nie zmuszam cię zgłodniejesz to zjesz . Jak zobaczył że za każdym razem jak podchodzi do cyca on jest kwaśny i że jednak to już nie to to wkońcu po kilku godzinach zaczął jeść , pierwszy tydzień najgorszy będzie bo dziecko przyzwyczajone do ssania piersi w nocy będzie budziło się z płaczem na pierś przy odstawieniu . Ja robiłam tak że jak wnocy się budził miałam cytrynę pod ręką szybko smarowałam cyca i szłam mu go dać brał i wypluwał . Po 3 dniach dziecko nie prosiło o cyca. Kobieto jak będziesz czekać aż ona sama tego cyca żuci to się nie doczekasz a im starsza będzie to może być jeszcze gorzej możliwe że będzie się jeszcze bardziej buntować . A co zrobisz jak ci 2 letnie dziecko na zakupach przy ludziach będzie darło się że che cyca ? Jak takiego klocka weźmiesz i nakarmisz przy wszystkich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nakarmić 2 latka? Normalnie, nie przesadzaj że to nie wiadomo jakie duże dziecko, rozumiem że 5 latek przy piersi to dziwna rzecz ale 2 latek to jeszcze malutkie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta jasneee 2 letnie dziecko powinno już wszystko jeść a nie cyca wcinać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedno drugiemu nie przeszkadza a wręcz przeciwnie. Cyca się nie wcina, tylko pije mleko z piersi, mój dwulatek by ci powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie mleko ma pić 2 latek? Inspirowane mlekiem matki? Z ładnego pudełeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzajcie że dwu latek to taki maluszek nie poradny że musi jeszcze cycusia ssać. Mój dwulatek nie pije mleka ani z cyca ani z pudełeczka. Je sam wszystko . Nie muszę przy ludziach się męczyć że zaraz o cycka poprosi . I nie oczukujcie się ale inaczej wygląda roczniak przy cycu a inaczej dwu latek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój dwulatek też je sam a mleko od mamy pije, w niczym to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ma wyglądać 2 latek przy cycu? Wygląda jak dwulatek, o gustach się nie dyskutuje, jedno sie coś podoba innemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz prawo mieć swoje zdania, co nie znaczy, że masz monopol na wiedzę i że każdy ma robić według twojego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do cyca może tak, do piersi na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mascara to dlaczego nie zaczniecie karmić butelka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwuletnie dziecko pijane mleko z cyca fujjjjj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fujj, to są ograniczeni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 letnie dziecko jest za duże na pierś . Koniec kropka. Takie dziecko ma zęby , umie się samodzielnie poruszać i równie dobrze może już jeść wszystko inne niż pierś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość na niebiesko
pozjadałam wszystkie rozumy, jestem mądrzejsza od profesorów. koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko 2 letnie jest za duże, na smoczek i butelkę, na pieluchy w zasadzie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że się odzywają te co po 3 lata karmią dziec****ersią i nic złego w tym nie widzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego nie miałyby się odzywać? Lepiej karmić 5 lat niż wcale. Do roku to żadna łacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie swoim bachorom hydroxyzyne na spanie, to jest łagodny lek i nie uzależnia, idealny zamulacz żeby uśpić niemowlę, żebyście sie w końcu wyspały. aż się odechciewa macierzyństwa gdy się to czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łagodny lek, chyba cię pogrzało :O nie dziwie się poziomem kafeterii jak wypowiadają się matki, które dają psychotropy na spanie niemowlętom i małym dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie robi z cyca smoka to tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba smoczek jest substytutem piersi? Poza tym jesli dziecko, ssie i przełyka to znaczy że pije, może zaschło dziecku w gardle, poza tym nocne mleko zawiera najwięcej kwasów tłuszczowych, korzystnych dla rozwoju mózgu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak , dwu latek czy 3 latek nie ważne . Ważne że jak ssie to znaczy że się najada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roczniak przy cycu juz wygląda ohydnie a co dopiero chłop 2 lata który juz mówic potrafi !? obleśne jesteście i tyle potem zdziwiona jedna z drugą że facet ogląda się za innymi nie dziwić się skoro jesteście przeohydne w swoich zachowaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz takiego prymitywa w domu to dawaj butelkę, twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jestescie ograniczone. Mleko z piersi stworzone jest dla dzieci a wy macie mózgi spaczone seksualnoscia cyckow i tylko z seksem sie wam kojarza. Glupie jestescie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena szuka mena
Głupie no kur**wa krew mnie zalewa jak czytam że dwu letnie dziecko wisi na piersi a mamusia zmęczona i nie wyspana a ona nie odstawi dzidzi od piersi bo to malutki człowiek itp itd. No ludzie ja sama mam dzieci ale dla mnie jest obrzydliwy widok jak dwu letnie dziecko ciąga pierś . To jest mały czlowiek który może jeśc już wszystko . Ale jak mamusia woli dać cyca niż kanapkę to już jej sprawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×