Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

straciłam dwie miłości?

Polecane posty

Gość gość

Przyjaźnimy się 5 rok, on jest przystojnym brunetem za którym ogląda się dosłownie każda, ja- szara myszka niczym specjalnym się nie wyróżniam. Po pierwszym spotkaniu złapaliśmy ze sobą dobry kontakt, trzymaliśmy się w grupie znajomych jednak koleżanki zawsze mi mówiły że mam z nim najwięcej wspólnego, że mam na niego wpływ i dobrze sie dogadujemy. Nigdy nie traktowałam tego poważnie. Zwierzał mi się był dla mnie jak przyjaciel wiedziałam z kim chodzi, dlaczego sie rozstali itd. Półtory roku temu ja znalazłam faceta on kolejną dziewczynę, mój związek nie przetrwał a jego tak, tylko że teraz jak się widzimy mi serce bije 100 razy szybciej a każde jego słowo skierowane w moim kierunku przyprawia mnie o dreszcze. Wiem że jego dziewczyna jest o mnie zazdrosna, mój facet był zazdrosny o niego. Próbowałam zakończyć tą przyjaźń ale kiedy wylądował w szpitalu musiałam go odwiedzić, za co bardzo mi dziękował. Nie wiem co zrobić nie mogę traktować go dalej jak przyjaciela, nie powiem mu też że go kocham bo pomyśli że zwariowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×