Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o tej Pannie Młodej? Ładna stylizacja?

Polecane posty

Gość gość
Akurat mam męża, a jednak w kościele ramiona miałam zakryte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem odkryte ramiona to nie jest jeszcze taka tragedia, tragedia to by była jak by jakas paniusia przyszła do ołtarza jak joanna liszowska z całymi zderzakami na wierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baha
Urzekło mnie. Choć to typowa polska siermiężność, te pretesnje do wielkiego świata rodem z hamerykańskich kiczydeł są słodkie. Panna młoda, jak panna młoda - typowa. Z kokiem jak donica, gorset i tipsy - zero orygialnośc****an młody - typowy chłop polski. Nie wiem sama, co mnie bardziej zauroczyło - lans druhen czy życzenia, wszystkie z dzidziusiem w tle. No tak, trzba normę wypełnić! Jedyne, co tu ma klasę, to sposób kręcenia, bo oglądałam jak reportaż obyczajowy. Jeżeli to Ty, panno młoda, założyłaś temat, to sorry - ale wystawiłaś się sama na te wszystkie komentarze. Ważne, że wszyscy na załączonym obrazku profesjonalnie zagrali swe role. Smarzowski by się nie powstydził :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co czyni Cię to lepszą zona czy katoliczką? A może jesteś tak ładna, że cała się zakryłaś, welon na twarzy też miałaś. Nie każda panna młoda chce mieć zakrytą suknię i nie musi mieć. To żadna profanacja. Nie bądźcie świętsze od papieża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna suknia i figura,fryzura nie pasuje do tej twarzy,straszny makijaż.Świetny film,gratulacje dla kamerzysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze...niezbyt ladna panna mloda pod wzgledem urody. moze nie moj typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i znowu jakaś gołą PM pyszczy nieziemsko, ze skoro ślubuje, to jej wolno wleźć rozebranej do kościoła?? A skąd Ty golasko takie mundrości wywodzisz?? Z własnej pustej łepetynki?? Gratulacje, a odkąd to bycie Panną Młodą zwalnia z myślenia i wyczucia sytuacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi sie
rekawiczki straszne,kok gigant i za dużo tego wszystkiego na głowie, nie podoba mi się ta stylizacja w ogóle uroda rzecz gustu ale fajnie zmontowany film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Panna Młoda ubrana stosownie do sytuacji = w kościele przysłaniająca ramiona - to od razu szara myszka świętsza od świętych??? Hahahahahaha!!! Uprzedzając pytanie - choć mam ładną figurę, to jakoś nie miałam ochoty świecić ciałem w kościele. Nie czas to i nie miejsce - a mąż i tak wpatrzony we mnie jak w obrazek :) Musicie bardzo być niepewne uczuć swoich lubych, skoro musicie non stop się rozbierać, by zechcieli w ogóle na swoją PM spojrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×