Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość www90909

poprawne przysiady jędrna pupa

Polecane posty

Gość www90909

Od paru tygodniu wykonuję przysiady i bardzo umięśniły mi się nogi, cellulit zniknął z ud, ale pupa jest dalej obwisła. Nagrywałam siebie by sprawdzić czy robię je dobrze i wygląda na to, że robię je idealnie. Czuje jak pracują uda, ale nie pośladki. Jak u Was to wygląda? Podobno przysiady pięknie podnoszą pupę a tu o...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wczoraj robiłam pierwszy raz przysiady, napatrzyłam się wcześniej na filmikach jak je robić, a dziś mam zakwasy na udach :o a próbowałaś te 'brazylijskie pośladki' z chodakowską? może to da jakiś efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to znaczy idealnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to znaczy idealnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przysiady NIE SĄ ćwiczeniem na tyłek, praktycznie nie angażują pośladków! Już więcej daje poprawnie robiony martwy ciąg. Na tyłek ćwiczenia wyglądają tak jak tu na filmikach po prawej: www.t-nation.com/free_online_article/sports_body_training_performance/dispelling_the_glute_myth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"brazylijskie pośladki" są rewelacyjne" :D Już trzeciego dnia zauważyłam niezły efekt. ;) Ale przysiady też się nadają, tyle że trzeba przy podnoszeniu się spinać mocno pośladki i wchodzić na palce. :) Tak jak to w skalepelu Ewa prezentuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×