Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marlap92

TANI OPTYK W ŁODZI?

Polecane posty

Gość marlap92

Witam. Szukałam ale nie znalazłam odpowiedzi na innych forach na moje pytanie, więc postanowiłam założyć nowy wątek. W najbliższym czasie zamierzam wyrobić sobie nowe okulary, bo starych już od dawna nosić nie mogę, niestety jedno oczko jest coraz słabsze. Byłam w kilku salonach typu Vision Expres ale tam ledwie stać mnie na niezbyt ładne oprawki a gdzie do tego szkła? A więc czy ktoś zna i może polecić TANI i chociaż w miarę dobry salon optyczny. Mogę przeznaczyć na nie około 350zl. Będę wdzięczna za pomoc z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lodzi mogę polecic Ci te firme www.panhilary.pl naprawde tanie miejsce, a do tego wiele punktow w calym miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie mogę nic dobrego napisać o optuku Łódka na ul. Piotrkowskiej. Naciągnęli mnie na drogie okulary, które niestety nie są dobrane do mojej głowy i wady wzroku. Po złożeniu reklamacji uciekają od odpowiedzialności. Chodzę w starych okularach, bo w tamtych zaczął się wzrok pogarszać. Pieniędzy nie zwrócili. Brak szacunku do klienta, o czym swiadczy poziom rozmowy przy reklamacji. Nie sposób powtorzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam www.facebook.pl/okopharma. Same pozytywne opinie. W Łodzi chyba są najlepsi. Ja jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoola

Ja byłam po okulary w salonie optycznym Greta przy ul. Dąbrowskiego i jestem zadowolona. Szkła w porządku, oprawki dobrze dobrane. Czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolaaa

Polecam też godny zaufania salon optyczny VisionOpticExspress.pl gdzie zamawiałam soczewki oraz akcesoria, wszystko bezpiecznie i z pomocą fachowej obsługi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×