Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zalamany0093

Jak odzyskac zaufanie kobiety?

Polecane posty

Gość Zalamany0093

Witam wszystkich, sam się dziwię, że tu pisze, dotąd czytałem niektóre tematy by się pośmiać. A teraz sam Mam problem, otóż mieszkam ze swoja dziewczyną prawie 2 lata, a parą jesteśmy ponad 6. Niestety popełniłem dużo błędów, czym nadwyrężyłem dość mocno jej zaufanie, (nigdy jej nie zdradziłem!). Teraz, kiedy czara goryczy się przelała moja ukochana chce odejść a ja nie mam pomysłu jak sprawić, by zaufała mi na nowo. Czy to w ogóle możliwe? Wiem że na tym forum jest wiele kobiet więc proszę, pomóżcie. Czy mogę jakoś odnowić zaufanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boisz się ze nie będziesz miał kogo *****c? Bądź facetem daj jej odejść jak nie chce z tobą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona juz podjela decyzje. na zatrzymanie jej przy sobie miales 6 lat, teraz daj jej chociaz spokojnie odejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalamany0093
:( nikt nie pomoże??? Nie chcę jej tracić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to napisz lepiej co zrobiłeś
bo tak to sobie możemy gdybać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalamany0093
Kilka razy ją oszukałem, chodziło o moim zdaniem wtedy błahe sprawy, np mówiłem że idę spać, a byli u mnie koledzy w domu a dy dzwoniła i pytała o to co robię i stała pod moim oknem to ja paliłem przez okno z kumplami szlugi, (to zanim zamieszkaliśmy razem) ale dała mi szanse i chcieliśmy spróbować. Ale niestety od kiedy mieszkamy razem też często przekręcam fakty, a ona zawsze dojdzie do prawdy, i chyba przekroczyłem granicę tych małych przekrętów i teraz chce mnie zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwy mężczyzna nie kocha miliona dziewczyn, kocha jedną na milion sposobów. jesli przez 6 lat ja raniles, watpie by teraz szybko udalo ci sie to naprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"popełniłem dużo błędów, czym nadwyrężyłem dość mocno jej zaufanie..." - co to były za błędy, które nadszarpnęły jej zaufanie bo chyba nie sądzisz, że to, o czym tu piszesz to są właśnie BŁĘDY za które jakakolwiek kobieta, mogłaby odejść ? moim zdaniem zrobiłeś ich więcej, a kłamstwo do którego się przyznałeś to tylko wierzchołek góry lodowej. napisz więc jak na spowiedzi, co jest powodem jej decyzji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalamany0093
Ale jak taka sytuacja powtarzała się 50 krotnie to mogła mieć tego dosyć... Podałem przykładową sytuację. A takich przekrętów było naprawdę wiele. Moim zdaniem to też nic poważnego i nic czego nie dałoby rady naprawić. Tylko nie mam na to pomysłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalamany0093
pomóżcie no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaz ze ci na niej zalezy i przede wszystkim przestan klamac i oszukiwac ja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×