Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

buty sportowe jakie

Polecane posty

Gość gość
Fajne sportowe buty mają na Eobuwie. Zaglądałaś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ze strony allinside.pl. Ja kupiłem tam buty są one wytrzymałe no i byly tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sportowe buty to zdecydowanie albo jakiś reebook albo nawet puma czy też właśnie Puma lub Nike. Bardzo dobre to są firmy i po prostu bardzo dobrze się w nich biega czy uprawia też inne sporty. Dla mnie to jednak najlepsze są te buty z Nike bo one są niezwykle trwałe i długo mogą służyć każdemu. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja preferuję Nike :) Zamawiam zwykle z neta, mam swój ulubiony, sprawdzony sklep - Perfektsport.pl. Buty są tam tańsze niż po sklepach, więc się opłaca, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nike air max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że najlepsze sa buty z NewBalance, mam je juz od kilku lat i sa po prostu nie do zdarcia, bardzo wygodne, świetnie się w nich biega i nie tylko, i mysle że jeszcze parę ladnych lat mi poslużą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, New Balance są super, zwłaszcza te kolorowe modele. Ja kupowałam przez neta, w sklepie http://sneakerhouse.pl, macie tam też inne marki, jak Reebok, Nike, Etnies, Vans czy Asics. Ceny spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta_87
ja cały czas zastanawiam się czy nie zamówić sobie superstarów adidasa, z tej wystrzałowej serii zaprojektowanej przez Pharrella Williamsa. dobijam do trzydziestki, mam mnóstwo stonowanych i klasycznych ubrań. chyba potrzebuję czegoś szalonego ;). wiecie gdzie je mogę dostać? sizeer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sizzer tam powinny one być :) Tylko musisz szybko sprawdzić czy nikt ich jeszcze nie wykupił bo jeśli je ktoś wykupił to może się okazać, że już ich nie ma i co wtedy..Może być taka lipa i będziesz musiała szukać w innych sklepach nie wiem czy któreś są takie dobre jak ten sizzer. MOże jeszcze dbry sklep jest taki jak e mega sport. Tam też mogą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooo, no wybór jest generalnie OGROMNY, zwłaszcza, jeśli pójdziesz do fajnego centrum handolwego :) Ja mam pod nosem Silesia City Center i tam jest opór sklepów z butami, sportowe do wyboru do koloru, wszystko zależy, co lubisz :) Ja przepadam za tenisówkami, i klasyczne zwykłe adki też zawsze fajne, lubię takie klasyczne kolory, biel, czerń i ewentualnie czerwony do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda to prawda :) W Galerii handlowych jest zawsze największy wybór, skąd ja to wiem bo byłam ostatnio sobie u mnie w mieście w Vendo Park w Nysie. Tam poodwiedzałam kilka sklepów i taki odwiedziłam po prostu jak Deichmann może tam nie ma takich typowo butów sportowych ale w cenie promocyjnej sobie kupiłam właśnie buty do wspinaczki górskiej hihi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nieraz w sklepie online jest większy wybór niż po sklepach w galeriach. Zwłaszcza jeśli chodzi o rozmiary typu 40, 41, jakie ja noszę, można mieć problem. Osobiście zamawiam buty z neta, mam swój sprawdzony sklep Perfektsport.pl, gdzie wybór jest olbrzymi, przede wszystkim nike, które kupuję najczęściej. Nie mam problemu z rozmiarem, a dodatkowo ceny są dużo bardziej atrakcyjne niż po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne buty sportowe, modne modele znanych marek typu nike, reebok, new balance, vans ,asics, można kupić w sklepie internetowym http://www.sneakerhouse.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam z http://perfektsport.pl - polecam, bo wybór duży, a ceny na każdą kieszeń:) Osobiście kupiłam air maxy i to dużo taniej niż gdzie indziej widziałam. A zachęciły mnie pozytywne oceny na ceneo. teraz sama polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bron.pl można znaleźć obuwie sportowe, przeznaczone do ciężkich warunków, czyli idealne na paitball, asg, bieganie w lesie, w górach i tego podobne hardkory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaola34
Lubię modne dla tego zawsze kupuję tu http://e-sporting.pl/ tam nie tylko ładne, buty mają super jakość, w innych sklepach też czasami kupuję, ale ten jest najlepszy, polecam))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem wielką fanką sklepu Perfektsport.pl - mają olbrzymi wybór butów i ciuchów sportowych, w tym naprawdę mega dużo moich ukochanych najeczek :))) Ceny okazyjne, tak że polecam uwadze koleżanek :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdz u nich http://senseishop.pl/ Mają buty sportowe szczególnie dla zawodników MMA. Może coś ci wpadnie w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do sportowych butów dobierz także koszulkę w podobnym stylu,tutaj pomocny może okazać się adres ExclusivSport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×