Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

buty sportowe jakie

Polecane posty

Witam! Malwani dobrym wyborem na naprawę butów w domu będzie klej TADAM®. To elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Zachęcam do zakupu i sprawdzenia jego mocy działania.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM

tadam.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracka51

dużo się tego kleju nakłada podczas klejenia?? Czy buty można szybko znów nosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2019 o 15:15, Gość gracka51 napisał:

dużo się tego kleju nakłada podczas klejenia?? Czy buty można szybko znów nosić?

Witam! Gracka51, należy nałożyć niewielką ilość kleju TADAM®. Jest on wysoce wydajny, dlatego należy unikać nakładania nadmiernej jego ilości, ponieważ znacznie to wydłuża czas schnięcia. Powierzchnie sklejone produktem TADAM® łączą się od razu, ale zalecamy poczekać przynajmniej 3 godziny na osiągnięcie ostatecznej wytrzymałości.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM

tadam.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go123
Dnia 21.02.2019 o 10:49, oetadam napisał:

Witam! Gracka51, należy nałożyć niewielką ilość kleju TADAM®. Jest on wysoce wydajny, dlatego należy unikać nakładania nadmiernej jego ilości, ponieważ znacznie to wydłuża czas schnięcia. Powierzchnie sklejone produktem TADAM® łączą się od razu, ale zalecamy poczekać przynajmniej 3 godziny na osiągnięcie ostatecznej wytrzymałości.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM

tadam.com.pl

Rzeczywiście, klej TADAM jest bardzo mocny. To bardzo dobry klej. Do wszystkiego.

Ja kupiłem ostatnio te buty:

https://armyworld.pl/product-pol-7299-Buty-Sportowe-Wojskowe-Bundeswehr-Oryginal-Nowe.html

Jestem z nich bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filka66

A do jakiej kwoty maja to być buty? Bo warto sprawdzić na stronie BucikSklep.pl gdzie teraz są fajne promocje i wyprzedaże, często u nich zamawiam i wszystko w jak najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifaaa

Najlepiej po prostu być na bierząco z nowościami w butikach online - u mnie bardzo fajnie się sprawdzają zakupy w BucikSklep.pl , moge śmiało polecić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowaliście już buty piłkarskie w 11teamsports?

Bo ja słyszałam, że mają tam bardzo duży wybór, ceny przystępne. Wydaje mi się, że każdy młody piłkarz znalazłby tam coś dla siebie. 

Koniecznie zerknijcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Zobacz sobie Adidas X w sklepie teamsports.pl/. Bardzo dobra cena a buty są naprawdę rewelacja więc jak będziesz potrzebował czegoś dobrego do piłki to na pewno warto zerknąć do oferty. Na różne inne linie Adidasa tez pojawia się sporo promocyjnych cen więc można dobre buty w dobrej cenie tam kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×