Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chrzan utarty słowem i łokciem

zycie a jego sens

Polecane posty

Sam nie wiem po co to pisze, moze po prostu chce sie wygadac, wyrzucic zale z siebie. Mam te 30 kilka na karku, dobra sytuacje finansowa, dom, zone a jednak nadal czuje pustke. Zona fajna ale nasze pozycie intymne praktycznie nie istnieje, nie chce mi sie juz starac bo nic na nia nie dziala, w d***e z tym. Niby wszystko ok a dopada mnie chandra i dziwny melancholijny nastroj. Wygadalem sie, teraz moze ktos mnie slownie zniszczyc albo poklepac po plecach mowiac ze bedzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bedzie dobrze bedzie coraz gorzej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna taka sytuacja w małżeństwie ..... Kiedyś tak miałam i mąż nie był fajny. Współczuję bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie, życie... Powoli wszystko traci smak i staje się nijakie. Stwierdziłam, że sama dla siebie jestem największym rozczarowaniem. Jak przezwyciężyć zniechęcenie, jak określić, co warte jest zachodu? Ty mógłbyś znaleźć sobie kochankę, tylko po co? Zapełniać pustkę atrakcjami, będąc świadomym ich marnego końca? Nie da się uciec od siebie. Dlatego staram się zapełniać czas sprawami wartościowymi (w moim mniemaniu). Pomagam innym ludziom. Doszłam do wniosku, że tylko to nadaje mojemu życiu sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanka tak jak mowisz to nie jest dobre wyjscie, nie po to sie zenilem zeby obskakiwac inne panny albo chodzic po burdelach. Pustki to nie wypelni, jakos musze sobie sam z tym poradzic... cale zycie sam. A z tym pomaganiem to super sprawa tylko ze ja skupilem sie na schroniskach dla zwierzakow i co miesiac jezdze z wielka dostawa zarcia, kocow itp rzeczy, ktore potrzebuja. Uwielbiam te usmiechniete twarze ludzi pracujacych gdy widza ze targam kolejne torby z fantami dla nich :) dawanie jest piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosny niedojrzały prostak, który po prostu ma za dużo w dooopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chcę się wiązać, tzn nikomu nie będę nic przysięgać. Nie rozumiem, jak można deklarować dozgonną miłość:D Ludzie uwielbiają karmić się złudzeniami a od prawdy odwracaj oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedz, po co się żeniłeś? To nie wiesz, że obrączka na palcu powoduje u pań wieczorne migreny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna natura
Ile to razy nabieramy sie na buble w ladnych opakowaniach , prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romantyczna natura, jakie życiowe spostrzeżenie:) Tylko mało romantyczne coś:D Niby każdy wie i uczy się na błędach przodków, a przyjdzie co do czego i tak wybierze, jak to mówisz, bubel w ładnym opakowaniu. Nie ma co się łudzić, im więcej lat na karku, tym bardziej do d**y. A w małżeństwie-podwójnie do d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna natura
Magda, wlasnie na tym to polega ze nikt sie nie uczy na bledach przodkow. Nikt. Kazdy sie uczy na wlasnych i kazdy ciagnie do tego bubla. Bo ladny , bo ma blyszczacy papierek dookola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna natura
Chrzan, pojade troche po Tobie. Jak bedziesz mial dosyc to powiesz stop. OK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna natura
Problem nie polega na stanikach i mini. Problem zaczyna sie duzo wczesniej. Zgadniesz kiedy czy mam podpowiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zbyt romantyczna
Ja myślę że jeśli nie teraz to za jakiś czas będziesz miał kogoś na bpku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna natura
To usiadz wygodnie i przygotuj sie na dlugi nudny teoretyczny wyklad: Zaczyna sie od tego ze wy faceci jestescie wzrokowcami. To co dla was ladne wizualnie najczesciej jest i nakrecajace seksualnie. A to wlasnie seks jest motorem napedowym waszego dzialania. Stad staniki i mini. One kompensuja to czego nie ma pod nimi. I to czego nie ma gleboko w srodku, a co jest niezbedne do tego aby ten seks byl naprawde. A ze celem wiekszosc***an jest osiagniecie stabilizacji zyciowej, a kuszenie jest do tego dobrym narzedziem wiec dostajecie to co chcecie zobaczyc. Mam racje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarpetą do piekła, jeśli o mnie chodzi:D Romantyczna natura, dlaczego tak jest? Pomijając fakt, że część ludzkości to ślepi głupcy, to istnieją przecież ludzie inteligentni, którzy potrafią trafnie przewidzieć skutki swych poczynań. Po prostu podświadomie dążymy do zagwarantowania najlepszej puli genów naszemu potomstwu. Jesteśmy gatunkiem zwierząt i tak powinnyśmy siebie postrzegać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zbyt romantyczna
Jestes facetem a ja i inne kobietami, więc jeśli nie masz w domu tego czego chcesz i kompromisu też nie ma, a życie jest życiem to zapewne uciekniesz kiedyś w ramiona innej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna natura
I tu sie konczy bajka a zaczyna prawdziwe zycie. Z gowna masla nie ukrecisz. Ale nie to jest Twoim bledem. Twoim bledem jest to ze nadal na sile wierzysz w cud. Ze jednak ten blyszczacy papierek zamieni sie w slodki cukierek. Ty z Czestochowy jestes , ze tak rutynowo zapytam.. Dosc o tym. Dopoki bedziesz tkwil przy swojej wierze ze jednak cos ukrecisz to nie ruszysz z miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×