Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość leńabcedewa

niewielki drobny biznes jak u was z handlem styczen luty?

Polecane posty

Gość leńabcedewa

bo u mnie bieda, juz drugi miesiacm styczen tragedia-dołozyłam, luty ciut lepiej, nie wiem czy warto dalej sie w to bawic, czy w marcu bedzie lepiej, jak u Was?czekamy na wiosne, sa jakies nadzieje na wzrost ruchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym handlujesz? U nas szalu nie ma, ale przynajmniej nie dokladamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie strasznie . Mój biznes opiera sie na handlu z Ukraińcami , więc tragedia od kilku miesięcy coraz gorzej. I raczej sie nie zanosi na poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leńabcedewa
niemiecka chemia&spozywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim biznesiku styczeń był super. Luty to jakaś tragedia, połowa tego co w roku ubiegłym. Na koszty wystarczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja art. dla dzieci - troche zabawek, troche szkolnych itd - styczeń bieda, luty jeszcze gorzej, zbieram na koszty - nic nowego nie kupuje bo a co - nie wiem jak długo pociągne bo wyprzedaje towar na opłaty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie od dzisiaj wiadomo, że styczeń, luty i marzec (pod warunkiem, że nie ma świąt wielkanocnych w marcu) to kiepskie miesiące w handlu, wiec trzeba nauczyć się, że w takich mies jak np grudzień trzeba zaoszczędzić na koszty w tych mies. Pracuję w handlu 18 lat, no ale to korporacja, więc nie martwię się o wypłatę, a jedynie dostaję zjeebki za wyniki;P co roku to samo, przyjdą świeta wzrasta sprzedaż i wszyscy są szczęśliwi:) potem wakacje, kiepski wrzesień i pażdziernik, a potem to już czas na boże narodzenie ... i tak w kólko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×