Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kuleczkowata

Chodakowska i co? Nie mieszczę się w spodnie !

Polecane posty

Gość kuleczkowata

Witajcie. Jakiś czas temu zaczęłam ćwiczyć. Może w połowie stycznia... może wcześniej. Pomijając jeden tydzień przerwy ćwiczę od 3 do 6 razy w tygodniu - zależy od czasu. Co ćwiczę ? Skalpel Ewy Chodakowskiej. Na początku ciężko było, później coraz łatwiej ale nadal nie jest to dla mnie pestka, nadal wymaga to wysiłku. Ostatnio dla urozmaicenia zaczęłam ćwiczyć brzuch i pośladki Mel B. I co... któregoś razu zauważyłam, że mam problem by zmieścić się w spodnie! Co do diety, na pewno nie jem więcej niż w czasach gdy nie ćwiczyłam, wręcz przeciwnie staram się jeść mniej i zdrowiej chociaż nie mam żadnej konkretnej diety. Pytanie więc skąd wzrost obwodów ciała ?! Zmierzyłam się dziś i brzuch pozostał bez zmian a uda? UDA POWIĘKSZYŁY SIĘ O 4 CENTYMETRY! Niemożliwe by mięśnie urosły tak szybko... co więc robię nie tak ? Skąd taki efekt ? Tracę zupełnie zapał do tego by się ruszać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co było robić więcej chrum,chrum....Myślałaś,że jak ćwiczysz możesz sobie pozwolić na małe grzeszki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a rozciągasz się po cwiczeniach? bo jeśli nie to mięśnie się tworzą właśnie dlatego że się nie rozciągasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczkowata
Zazwyczaj się rozciągam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miesnie sie tworza od nierozciagania??! buhahaha padlam wiekszej bzdury nie slyszalam. p.s od samego skalpela nie schudniesz do spalania tluszczyku jest cardio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczkowata, to że wymiary masz większe na poczatku jest to normalne, mięśnie puchną. Też tak miałam w pierwszym miesiącu, spokojnie, nie panikuj. Jeżeli jest tak jak mówisz - nie jesz więcej, to nadmiar centymetrów z pewnością Ci zejdzie wkrótce. Cwicz dalej a zauważysz efekty:) Nie wszystkim od razu zaczynaja spadać cm ale spadać bedą tylko się nie poddawaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze jedno:) Najlepsze efekty będziesz miała ćwicząc kardio i siłowe na zmianę, czyli np. Skalpel i Turbo. Albo Skalpel Wyzwanie i Killer. Jest jeszcze jedna opcja dlaczego mogłaś się powiększyć: jeżeli pomimo spalonych kalorii podczas ćwiczeń, w posiłkach dostarczasz ich więcej niz potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może faktycznie spuchły Ci mięśnie... Nie załamuj się i nie przestawaj ćwiczyć, ewentualnie daj sobie dzień lub dwa przerwy aby Twoje ciało się zrgenerowało. Na Twoim miejscu poszukałabym też rady u specjalisty, on da Ci fachową radę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczkowata
wikia - co do innych treningów (np. killer) mam ten problem, że nie dam rady wykonać ich ze względu na chore stawy - za bardzo obciążają. Przez to nie mogę też np. biegać bo po jednym takim biegu nie mogę zgiąć kolana przez 3 dni. A skalpel (po pominięciu jednego ćwiczenia jest dla mnie idealny) Lekarz powiedział, że jeśli chcę sportu to mam na basen chodzić z tym, że najbliższy mam jakieś 35km od domu... :/ Wczoraj miałam takiego doła, że nie ćwiczyłam. Dziś znów się skuszę. Ale tylko na Mel B. Mam też nadzieję, że za kilka dni zejdzie mi troszkę cm bo jestem akurat w 27 dniu cyklu i niebawem powinnam mieć okres. Być może to woda... Ah marzenia <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczkowata w takim razie idealny bedzie dla Ciebie orbitrek ewentualnie rowerek stacjonarny, ale ten pierwszy szybciej daje efekty. Nie obciążają stawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada ka
co podnosisz? przeciez odpowiedzi są. do robity a nie siedzisz i czekasz na pomysły, od siedzenia sie tyje a nie chudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×