Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ółojnn n

Wszystkie robiłyście 1 urodziny takie huczne?

Polecane posty

Gość ółojnn n

Nie bardzo mam na to ochotę wolałabym tylko w trójkę :( ale chyba nie wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak, ale nie dlatego że wypada, ale chcialam :) sama nawet tort zrobilam! A co tam, trzeba swietować póki mamy ochotę i zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My akurat byliśmy nad morzem we 3. Był weekend majowy - poza tym nie miała ochoty na robienie imprezy dla dorosłych z której dziecko i tak frajdy mieć nie będzie. 2 urodzin też nie planuję robić hucznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby nic nie pamięta, ale to fajnie cieszyć się razem w rodzinie i z przyjaciółmi z tak ważnego dnia..... Dużo rzeczy dziecko nie będzi pamiętać, a przecież robimy, prawda? :) Ja zrobiłam imprezę w dzień, by mala nie spała....ogólnie było to nastawione na dziecko, zrobiłąm nawet konkursy tematyczne na temat dziecka, byla kupa śmiechu i fajna zabawa...też nie podobają mi się imprezy za stołem, co by się tylko napić i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co znaczy huczne? Ja zaprosiłam obie rodziny- pierwszy raz wszyscy spotkali sie w jednym miejscu, bo ślubu nie braliśmy :) Fajnie było. Co roku tak robię, jedyna okazja żeby sie dwie rodziny spotkały. No i syn sie cieszy, bo obie babcie i oba dziadki w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rób tak jak sami chcecie ;) U nas byli najbliżsi - dziadkowie,chrzestni i nasze rodzeństwo.Posiedzieliśmy przy kolacji i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię co roku od 3 lat tak samo, zapraszamy ok 20 osób, bo tylu nas się nazbiera z najbliższej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojego dziecka 1 urodziny były tylko w gronie rodzinnym czyli ja córa, moja mama, tata i chrzestna przyszła od niechcenia. Z kolei byłam na roczku gdzie było chyba z 50 osób przesada- normalnie zrobili z tego małe wesele- tańce do białego rana , alkohol lał sie strumieniami-żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. tzn... niechcacy tak... starsza córka jest urodzona w wielka niedziele, wiec w wielka niedziele (mimo, ze urodziny danego roku wypadły miesiac temu) robie tort dla całej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co dla kogo huczne. Dla jednych hucznie to już 15 osób, dla innych dopiero 50 :) Takie urodziny jeszcze przede mną ale mam zamiar zaprosić moja siostrę, braci męża no i dziadków. Ale moja siostra dla swojego młodszego syna zrobiła tylko tort dla dziadków, nie zapraszała nawet chrzestnych i tez było ok. Jak nie chcesz to nie rób, przecież to nie przymus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wyprawiałam. zrobiłam normalne urodziny, czyli tylko najbliżsi i tort z cukierni i żadnych dalszych kolacyjek. bylo sympatycznie, chociaz to i tak tylko dlatego ze nie jechalismy nad morze, bo pogoda sie popsula. plan byl taki, ze swietowac bedziemy we 3 na plazy :) bo taka mamy ochote i to jest nasze dziecko=nasza decyzja. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×