Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość brulionetka

Jak mam od niego odejść?

Polecane posty

Gość brulionetka

Postanowiłam w końcu napisać na tym forum, bo jestem w totalnej rozsypce psychicznej. Mam faceta, który jest ode mnie dużo starszy (20 lat). Poznaliśmy się w pracy, na początku miał to być tylko niezobowiązujący flirt, bo zdawałam sobie sprawę, że taki związek nie ma żadnych szans na przyszłość. On przebywał w toksycznym związku, był skrajnie nieszczęśliwy. Po miesiącu spotykania się On postanowił odejść od swojej ówczesnej partnerki i tak zaczął się "nasz związek". Niestety ma 5-letnią córkę (choć jak się okazuje nie jest to jego biologiczna córka), a jego była partnerka nadal nie daje nam żyć. Ciągle stara się nas rozdzielić, twierdzi, że jest to sytuacja przejściowa i "on kiedyś i tak do niej wróci". Na dodatek mocno wykorzystuje jego zależność psychiczną w stosunku do kilkuletniej dziewczynki. Używając dziecka mocno nami manipuluje (wyżywa się na dziecku i mówi "jeśli chcesz, bym była dla niej lepszą matką to wróć do nas, tylko wtedy odzyskamy normalność", ciągle podrzuca mu dziecko i zabrania mi się z nią spotykać - do tego stopnia, że teraz wyjechała na 2-tygodniowe wakacje i zostawiła mu dziecko nie znosząc żadnego sprzeciwu). Sytuacja trwa już prawie rok, a ja coraz mniej to akceptuję. Boję się tego, że on nadal coś do niej czuje, dostrzegam między nimi kolosalne powiązania. Wiele razy o tym rozmawialiśmy i wiele razy chciałam od niego odejść, odciąć się od tej chorej sytuacji. Jednak za każdym razem do niego wracam, nie potrafię wytrwać w swojej decyzji. Chciałabym z nim być, bo gdyby nie te ta cała jego przeszłość i osoby trzecie byłoby nam cudownie. Ale z drugiej strony mam wrażenie, że on zabija mnie psychicznie. Jaką podjąć decyzję? Co zrobić, by w niej wytrwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×