Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość madziulaaaaa6

Termin lipiec 2014 !!! :))))

Polecane posty

Gość madziulaaaaa6

Cześć dziewczyny Pochwalcie się swoimi "fasolkami", które wyklują wam się w lipcu 2014 roku :) Generalnie chodzi mi o to aby pisać na tym forum o wszystkich waszych dolegliwościach, zwolnieniach z pracy, w jakim tępie dzidzia rośnie, problemy ze skórą czyli jak zwalczyć rozstepy o WSZYSTKICH piszcie na co macie ochote. Jeszcze jedna prośba ! Bardzo proszę aby nie namawiać do przenoszenia się na inny forum. Znalazłam 3 fajnie tematy na forum i oczywiście było za pięknie aby moglo trwac wiecznie i juz dziewuchy zaczely wymyslac aby przeniesc sie na inne forum. Bez sensu są takie kombinacje, gdyz pozniej nie mogę sie połaciac gdzie pisac, z kim pisac, i o czym pisac, bo tak jest namieszane....;/ Dlatego zalozylam swoj temat na forum i jesli macie ochote porozmawiac to zapraszam jak nabardziej :) Krótko o mnie: Jestem z Wrocławia, mam 22 lata i spodziewam się zaplanowaniej pierwszej dzidzi. Na dzień dzidziejszy jestem w 19 tygodniu ciązy a termin porodu mam na 14 lipca. Płci nie znamy, gdyż d**eczką się do nas odwróciło i nic niestety nie chcialo pokazac :P Kolejna wizytę mamy 6 marca, więc może wtedy coś nam pokaże :) Także dziewuszki czekam na was !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×