Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xema

Minetka i inne pieszczoty.

Polecane posty

Gość Xema

Witajcie. Jestem z chłopakiem od 8 miesięcy, jest to mój pierwszy chłopak. Mam 18 lat. Mianowicie chodzi o to, że sama nie mam żadnej bariery, aby móc go pieścić rączką, czy nawet zrobić mu dobrze buźką, ale gdy przychodzi moment, że on chce się odwdzięczyć za to wszystko, od razu włącza się ta moja cholerna wstydliwość, czy coś w tym stylu. Myślę, że nie miałabym z tym żadnych problemów, gdyby nie fakt, że nie mam według siebie idealnej cipki. Znalazłam zdjęcie w internecie i mogę ją porównać do tej http://files.sexcherries24.com/editor/images/Rodzaje_c**ek9.jpg, oczywiście ja golę się całkowicie i jest prawie gładziutka. Zawsze myślałam, że nie zgodzę się żeby zszedł języczkiem poniżej brzuszka, ale ostatnio tak mnie zagadał i tak mi się to podobało, że w ostateczności, zgodziłam się na minetkę bez zdjęcia majteczek i było to naprawdę przyjemne. Ogólnie on jest facetem uwielbiającym sprawiać przyjemność dziewczynie i tłumaczy mi, że nic mu nie przeszkadza, że go podnieca to jak może zrobić dziewczynie dobrze, ale ja mam taką barierę w sobie, że nie wiem jak się przełamać i zgodzić się na to, przy tym oczywiście zacząć czerpać z tego 100 % korzyści, bo to przecież wtedy ma sens. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu powiedz sobie że to nic trudnego. postanow ze tak zrobisz i zrob to mimo oporów. pozniej juz bedzie coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjęcie się nie wyświetla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xema
Po prostu mi nie podobają się tego rodzaju cipki, wolałabym mieć taką moim zdaniem bardziej normalną i w tym tkwi problem. Obawiam się, że jak ściągnę przy nim do końca majteczki, to sobie pomyśli coś, że zacznie porównywać w myślach do tych co widział u swoich wcześniejszych dziewczyn. Taka głupia obawa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może przydał by ci się jakiś Afrodyzjak czy też Fermon który pod czas takich pieszczot wpłynie na twoją większą aktywność i bardziej cię pobudzi. Trochę dziwna jest twoja dolegliwość. Bo s końcu minetę najlepiej robi się jak kobieta jest cała naga. wówczas facet czuje i widzi podniecenie na skórze swojej kobiety. Może przed seksem obejrzyjcie jakiś film erotyczny. Może takie sceny dodatkowo cię pobudzą i sprawią że podniecenie będzie tak silne że twoje dolegliwości miną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mi tez sie taka nie pododba. ale gust facetow moze byc inny. w sumie czesto tez oni nie zwracaja szczegolnej uwagi, bo chodzi im o przyjemnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw do sanepidu.......Spadaj .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xema
Zdjęcie się nie wyświetla, bo jest w linku słowo, które jest oznakowane jako gwiazdki, należy po prostu wpisac w miejsce gwiazdek ip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wątpię żeby porównywał twoją cipkę z cipką poprzedniej dziewczyny. U większości facetów widok wygolonej muszelki bardzo go podnieca i owy facet chce posmakować tego kwiatu rozkoszy i czuć jego wilgotność i pulsowanie jego wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xema
A komentarze typu "najpierw do sanepidu" są zbędne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xema
Dziękuję Jarek, za podniesienie na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czytam o robieniu dobrze "raczka" czy "buzka" plus języczek, majteczki to mi slabo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może też użyjcie tych zeli czy kremów co reklamują w TV. Takie akcesoria też dodatkowo podniecają i pobudzają zarówno kobietę jak i faceta. Nie ma za co dziękować Xema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mogę coś doradzić by sex przyniósł wam więcej przyjemności i rozkoszy to polecam pozycję od tyłu. Kobieta leży wyciągnięta na brzuszku ze zwartymi nogami. A pod brzuszkiem ma podłożoną poduszkę bądź 2 małe tak by pupcia była trochę uniesiona do góry. Twój facet siada na tylnej części twoich ud i siedząc w tej pozycji wprowadza członka do pochwy. M takcie penetracji może nachylać cię nad tobą bądź się kłaść na twoim ciałem całym swoim Co dodatkowo sprawia obojgu kochankom przyjemność. W tej pozycji wejście do pochwy jest dość ciasne co i kobieta odczuwa niesamowitą przyjemność jaki jej facet. Dobrym dodatkiem ws tej pozycji jest 6 płytkich wejść i 8 głębokich i tak na przemian gdzieś 5 do 7 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podobają takie mięsiste cipki. Zależy co ten chłopak lubi. A nawet jak woli inne to nie znaczy, że twojej nie zaakceptuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xema
Spokojnie Jarek. Póki co jestem jeszcze dziewicą, chociaż nie zaprzeczam że będzie to trwało jeszcze wieki. Mimo mojej wstydliwości myślę że chciałabym coś więcej. Chociaż póki co muszę wybrać się do ginekologa, po odpowiednie tabletki, a później mogę myśleć o tego typu urozmaiceniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lody już nawet robisz, a na zwykły seks się nie decydujesz? Bardzo dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xema
Co w tym takiego dziwnego? Wiele par najpierw decyduje się na seks oralny, poznając przy tym swoje ciała, a dopiero potem na seks. Poza tym jeżeli ktoś nie czuje się w 100 % gotowy, albo tj. mimo wszystko ma strach przed ciążą, jest to dobry sposób na zaspokojenie swoich potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam bardzo malutkie cycki i sie dopiero wstydze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xin
Piersi duże, czy małe zawsze pozostaną piersiami i będą się podobały mężczyznom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak rozpina mi stanik to mysle sobie ze on w tym momencie mysli np"o matko ale decha"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xema
Skoro już sam zdejmuje Tobie ten stanik, tzn że mu się podobasz, taka jaka jesteś i chcę cię taką widzieć. Nie przejmuj się. Możliwe, że ten "problem" istnieje jedynie tylko w Twojej wyobraźni. Ogólnie sama nie mogę narzekać na swoje piersi, ale zawsze jak mam możliwość spać u swojego chłopaka i on nalega żebym spała bez stanika mam takie wrażenie że osobiście czuję się lepiej z, bo jak go zdejmę to te piersi wydają się być małe i mniej atrakcyjne. Wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to duży plusik dla ciebie Xema!! Oby więcej takich dziewczyn w tym dzisiejszym świecie. To bardzo dobrze że dbasz o swoją godność. Tak trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xema
Dziękuję Jarek, raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla każdego faceta piersi jego dziewczyny powinny być atrakcyjne bez względu czy są małe czy duże. W końcu kogoś się kocha nie za piersi czy zgrabny tyłeczek tylko że jego wnętrze osobowe. Powiem ci Xema że jak na swoje 18 lat to jesteś bardzo dojrzał kobieta. Wiele starszych kobiet od ciebie i nawet czasem o 10 lat nie ma tak dojrzałej osobowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś byłem w związku z kobietą która ma córkę w twoim wieku Wówczas miała 16 lat ale zadziwiała mnie swoim bogatym i dojrzałym podejściem do życia. Zawsze miałem z nią dobry kontakt. Może dlatego że taktowałem ją nie jako dziecko tylko jako kobietę. Czy to w rozmowie czy podejmowaniu decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xema
Jednak ciężko stwierdzić czyjąś dojrzałość po zaledwie kilku postach. Napewno nie zaliczam się do osób, które nie są dojrzałe na swój wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No owszem ale masz szacunek do swojego postępowania i do innych. A to duży plus u młodej dziewczyny. Nie dajesz się ponieść Emocją, tylko zanim coś zrobisz dobrze to przemyślisz. i zdefiniujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xema
Oczywiscie, że mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×