Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sala do wynajęcia Warszawa

Polecane posty

Gość gość

ma ktoś do polecenia sale do wynajęcia w Warszawie ( np Wawer,Wesoła) ewentualnie Ząbki,Zielonka, Otwock, Józefów, okolice? Bo w większości widzę tylko catering.. .Ale jeśli ktoś coś ma, proszę o namiary i jak się orientuje ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie! ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze być Jachranka/Serock?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troszkę daleko :( ja osobiście jestem z Wawra,dlatego max. otwock, karczew... ewentualnie w drugą stronę ząbki, zielonka sulejówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sale w Fundacji Nowe Horyzonty. Nie jest tam drogo, za to sale są w stanie pomieścić kilkaset osób :) No i są jeszcze pokoje hotelowe dla gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BISTRO ŻELAZNA 54 oferuje możliwość wynajęcia sal na: - imprezy firmowe i integracyjne, - szkolenia (możliwość wynajmu rzutnika), - imprezy okolicznościowe z pełną obsługą: urodziny, imieniny, jubileusze, rocznice, - spotkania towarzyskie, - wieczory panieńskie i kawalerskie, - imprezy klubowe, - i wiele innych. Świetna lokalizacja w samym centrum Warszawy - 5 minut od Dworca Centralnego. Żelazna 54 dysponuje dużą przestrzenią do wynajęcia. Na dolnym poziomie znajdują się dwie osobne sale, które pomieszczą 15 i 30 osób (imprezy przy stole) oraz około 100 osób (imprezy bankietowe, przyjęcia stojące). Dodatkowo, na dole znajduje się duży bar, hall i toaleta. Istnieje także możliwość zorganizowania dodatkowej przestrzeni dla osób palących. Nasz lokal znajduje się na terenie dawnych zakładów przemysłowych na Woli. Surowy wystrój wnętrza oddaje industrialny klimat starej Warszawy. Istnieje możliwość wynajęcia samej sali lub przygotowania przyjęcia z cateringiem i profesjonalną obsługą, zarówno w formie zasiadanej, jak i formie bufetu. Przygotujemy dla Państwa wyjątkowe menu dopasowane do Państwa preferencji i oczekiwań. Gwarantujemy, że nasz catering będzie smakował inaczej niż gdziekolwiek indziej dzięki profesjonalnej kuchni polskiej, opartej na świeżych, sezonowych produktach. Wynajem sali - ceny w zależności od liczby gości i charakteru rezerwacji. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU mailowo lub telefonicznie oraz do odwiedzenia naszego fanpage'a na Facebook'u. facebook.com/zelazna54 Informacji udzielamy indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia212
ja osobiście polecam sale w hotelu http://campoverde.pl w lodzi. Byłem tam kilka razy i zawsze mi sie podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz113
tak jak przedmówca mogę polecić sale w łodzi http://campoverde.pl sala naprawdę zadbana razem z sala znajduje się hotel i restauracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałem z sali hotelu www.uwitaszka.pl w pod warszawskim Czosnowie, moim zdaniem miejsce godne uwagi, co ciekawsze cenowo tez jest atrakcyjnie, moim zdaniem świetnie nadaje się nie tylko jako miejsce na wesela ale też mniejsze i bardziej kameralne imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałem się, że tym razem lepiej będzie wybrać się w trochę inne miejsce niż warszawa i imprezę okolicznościową jakie były wtedy moje urodziny wyprawić na kaszubach w www.hotelspichrz.pl, jest tam świetnie przygotowana sala, nieziemskie jedzenie oraz wiele, wiele innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Warszawie jadam sushi w Wesołej. Ostatnio znalazłam bardzo dobre w www.sushiwesola.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w hotelu jaworowy dwór jest pięknie, to jest jakieś 40 km od warszawy, mozna zrobic przyjęcie i na sali i w ogrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę dodać, iż www.sushiwesola.pl jest bardzo dobre, ale otwierają nowy lokal na Zwycięzców 4 i będzie ta sama karta menu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi znajomi jakiś czas temu robili przyjęcie w lokalu wynajętym od www.teleobiad.pl w Jankach, mają swój własny catering. Może będzie Ci odpowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla76

Ja mogę polecić takie miejsce w Warszawie na Ursusie, nazywa się Restauracja Ursus i mieści się przy galerii Factory. To lokal serwujący polską kuchnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może warto poszukać czegoś pod Warszawą? Przecież można czegoś poszukać w okolicach a wyjdzie nam sporo taniej i nawet może lepiej się wybawimy i będą lepsze wspomnienia. Nawet niedaleko bo w Wieliszewie jest sala Smaki Życia, która jest w stanie pomieścić 250 osób. A do tego elegancji wystrój i znakomita kuchnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość In1place Warszawa

Posiadamy 2 duże sale i ponad hektar terenu zielonego, parking na kilkaset aut. Samo centrum Warszawy. Zapraszamy po ofertę do www.in1place.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×