Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

se,ks bez zobowiazan

Polecane posty

Gość gość

mam sasiada ktory bardzo mi sie podoba. nie uprawialm seksu od 4 lat, podejrzewam ze ja jemu tez sie podobam widze jak na mnie patrzy jak sie mijamy. to nie zaden prostak tylko fajny kulturalny facet. chcialabym go blizej poznac i nawiazac uklad lozkowy... ale nie wiem jak to zrobic i jak sie za to zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie książkę ,, dlaczego faceci kochaja zołzy,,. Moja rada, podkręć go uśmiechnij się popatrz głęboko w oczy i olej na lilka dni. Potem zobaczysz co zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kokietowalam go tak jak mowisz i teraz nie widzialam go przez dwa tyg. prawie. raz tylko i wlasnie wsiadlam szybko do samochodu on szedl za mna krzykna czesc ale ja tylko odpowiedIalam i nie zwrocilam uwagi no ale od tamtej pory wlasnie ju dawno go nie widzialam. zauwazylam ze wstawil post dwa dni temu na fejsie ze biega i ja tez biegam pomyslalm ze fajnie by bylo razem moglabym lepiej go poznac ale nie wiem jak do tego nawiazac... on jest chyba nie smialy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejherland
KRZYKNĄ - :D na pewno na Ciebie nie poleci, tym bardziej, że jak mowisz jakąś tam klase posiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem polka ale od urodzenia mieszkam za granica i nigdy nie chodzilam do polskiej szkoly. wiec przepraszam jezeli ktos czuje sie urazony moimi bledami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytan czy by mial chec cie przerznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytalabym bez problemu ale ie tak od razu na dzien dobry. najpierw chce go troszke soba zainteresowac.zblizyc sie jakos podejsc i poznać. a potrm to juz luz. najgorszy dla mnie pierwszy krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×