Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Ogłoszenie: "Młody, przystojny, dobrze sytuowany, z wyższym wykształceniem, mam cztery samochody, rodzinną posiadłość pod Warszawą i willę nad morzem. Nie szukam nikogo, chcę się tylko pochwalić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaahha studentko z tym obiadem z******te ahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez dwa ibupromy, pmagaja po paru minutach, te niebieskie kapsulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu nie mam :) tylko apap :D ale nie mam czym przepic.. nawet nie mam herbaty.. chyba sobie kranowy naleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość luksusowego hotelu składa u kelnera zamówienie: - Proszę dwa gotowane jajka. Jedno tak miękkie, że zarówno żółtko i białko ma być w stanie płynnym, a drugie takie twarde, żebym miał kłopoty z jego pogryzieniem. Proszę również dwa plasterki boczku, zimne, ale z jednej strony zwęglone, oraz spalonego, kruszącego się w dłoniach tosta. Masełko niech będzie tak zmrożone, żebym za nic w świecie nie mógł go rozsmarować. Proszę także o bardzo słabiutką kawę o temperaturze pokojowej. - To bardzo skomplikowane zamówienie, proszę pana. Nie wiem, czy nasi kucharze będą potrafili mu sprostać. - Wczoraj, niech ich cholera, potrafili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki szybko pomoga jak sie popije ciepla herbatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świeżo upieczona żona mówi do męża: - Teraz, kiedy jesteśmy po ślubie, lepiej przestań grać w golfa. Sam zobacz - jak sprzedasz sprzęt, będziemy mogli sobie pozwolić na nowe meble do kuchni. - Gadasz jak moja była żona. - Była?! Nie mówiłeś mi, że byłeś żonaty! - Bo nie byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzinne wakacje na Karaibach: - Mamusiu mogę iść popływać? - Nie córeczko, tam aż roi się od rekinów. - A tatuś pływa... - A tatuś niech sobie pływa, kochanie, niech pływa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kumpel do kumpla: - Zauważyłeś, że alkohol posiada niesamowitą moc zdalnego oddziaływania na organizm? Kupujesz flaszkę, nie wypijasz ani grama, a i tak ci się humor poprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gąszcz lasu to to nie jest,ale takie małe miejsce z większym skupiskiem drzew po prostu...Mi dzisiaj w ogóle nie jest do śmiechu,czuję się totalnie rozbity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż uszczypnął żonę w pośladek i zażartował: - Gdybyś to trochę ujędrniła, moglibyśmy się pozbyć twoich wyszczuplających majtek. Potem uszczypnął ją w piersi i powiedział: - A gdybyś to ujędrniła, moglibyśmy się pozbyć wszystkich twoich staników. Oburzona kobieta łapie męża za krocze i krzyczy: - A gdybyś to ujędrnił, to moglibyśmy się pozbyć ogrodnika, listonosza, hydraulika i mleczarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przychodzi baba do dentysty, siada w fotelu i od razu ściąga majtki, rozkłada nogi... - Ależ droga pani - protestuje lekarz, ja jestem dentystą, ginekolog przyjmuje piętro niżej! To jakaś pomyłka... - Nie ma żadnej pomyłki - odpowiada baba. - Zakładał pan wczoraj mojemu staremu sztuczną szczękę? - Zakładałem... - No to teraz ją pan wyciągaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sowy sa fajne studencie, chociaz ktos ci towarzyszy, napewno dziewczyna sie odezwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babciu, babciu, a dziadka dzisiaj wygnali z basenu. - Dlaczego? - pyta babcia. - Bo on sikał do tego basenu. - Przecież wszyscy sikają. - Ale dziadek sikał z trampoliny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak rozmawia przez telefon z dziewczyną poznaną na portalu randkowym: - A ile masz wzrostu? - 150. - O, to maleńka z ciebie dziewczynka! A ile ważysz? - Jeszcze mniej, tylko 120 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż wraca z pracy do domu i włącza telewizor. - Zaraz będzie mecz, oznajmia żonie. - Znam wynik, mówili w radiu. - Nie szkodzi, tylko nic nie mów! - Jak chcesz, ale i tak nie zobaczysz żadnej bramki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość zamawia zupę w restauracji. Kelner niosąc talerz, trzyma palec w daniu... Gość to zauważa: - Co robi pana palec w mojej zupie?! - Aaa, bardzo przepraszam, ale wie pan, mam tu takiego bąbla i lekarz zalecił mi go trzymać w cieple... - To niech go pan sobie trzyma w d***e! - Na zapleczu to trzymam, ale tutaj to nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona do męża: - Ostatnio mnie zaniedbujesz. Kiedyś kupowałeś mi kwiaty i czekoladki, a teraz... - Czy ty widziałaś, żeby wędkarz dokarmiał rybę, którą złowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Student będący pod wpływem alkoholu, zgłasza się na egzamin do profesora: - Panie profesorze, czy przyjmie pan pi, pi, pijanego? Prooszę, ten jeden raz. - Absolutnie! Nie ma mowy, proszę stąd wyjść! - złości się profesor. - Ależ pa, panie profesorze, to wyjątkowa sytuacja, prooszę, niech się pan zgodzi - nalega student. - Powiedziałem, że nie ma mowy! Wynocha! - Panie profesorze, to naprawdę tylko ten jeden raz. Bądź pan człowiekiem, też był pan młody, proszę! - Hmm... No dobrze. Ten jeden raz dam szansę - zgadza się w końcu profesor. Uradowany student otwiera drzwi na korytarz i woła: Chłopaki! Zgodził się! Możecie wnieść Franka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marycha ze wsi zaszła w ciążę i szczęśliwie urodziła. Ponieważ kochliwa była kobitka, miała trudności we wskazaniu ojca dziecka, więc na wszelki wypadek w pozwie do sądu o ustalenie ojcostwa wskazała wszystkich chłopów ze wsi z sołtysem włącznie. Sąd nakazał więc pobranie krwi wszystkim panom. Na pierwszy ogień poszedł sołtys, a pozostali nerwowo i z niepokojem oczekują swojej kolejki. Po chwili wychodzi wesoły i uśmiechnięty sołtys i radośnie już w drzwiach głośno krzyczy: - Chłopy, nie bójta się! Nie dojdą! Z palca biorą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet poszedł do wróżki, by mu przepowiedziała przyszłość: - Do czterdziestego roku życia będziesz cierpiał w ubóstwie. - A potem? - A potem się przyzwyczaisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co sie zadreczac, lepiej sie posmiac, mis nie umartwiaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie podobaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma w was checi do zycia, bardzo zle z wami skoro te dowc**y nawet was nie rozweselaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie pisać żarty, ale ja nie ma sił aby się śmiać. Tak, martwię się, źle się czuję po tym wczoraj, bardzo źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×