Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
moje marzenie mi sie spelnilo.... ale tylko przez chwile we snie, przysnil mi sie bmw c5- moj ideal, siedzialam w nim i jechalam, jak obudzilam sie to tak ucieszylam sie ze on mi sie przysnil bo o takim sobie marze, i byl czarny i wygodny, pierwszy raz przysnilo mi sie cos tak milego, inne marzenia mi sie niegdy nie przysnily a ten akurat,, i jeszcze wczoraj na cchodniku stal bialy i zajrzalam dyskretnie do srodka i nawet mial tak samo w srodku., mile to bylo ze on akurat sie przysnil:) zagralabym w totka ale to podobno oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksperia
chce milosci i boje sie milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milosc nie trwa wiecznie, to co pragniecie trwa krotko, ta chec ciaglego bycia przy kims, ciagle tulenie, dzien i noc razem , wszytsko w zyciu wypala sie, wszytsko sie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic sie nie dzieje naprawde , wszystko to oszustwo, czule slowa , puste obietnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, to tylko chwilowe zauroczenie, tajemnica, jak tejamnica sie skonczy koniec cudownosci, gruz i pomyje dupa dupa dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej sie cieszyc z wolnosci poki sie ja ma, wolnosc to wolnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolnosc i swoboda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno:) jak burza w szczecinie? zyjesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Claydee-sexy papi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja p*****le!!! Sory, musiałam, zaraz mnie trafi w środku. Wielce chory teraz i co chce ode mnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
the great cornholio :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooooo misss hahaah odezwal sie haahah cieszysz sie? zatesknil, nie pomyslalam ze sie odezwie ten dran i bydle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle sie nacierpialas a on po najgorszycg chwilach teraz nagle co? obudzil sie misiu ze snu zimowego, student mial racje, ostry wp*****l by mu sie przydal:) obejrzyj cornholio by sobie poprawic nastroj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrzebuje papieru do o***tu, o***t nie moze czekac, hahaah cornholio hahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisał, że mnie przeprasza, bo to mnie najbardziej w życiu skrzywdzil...chyba nie wie jak. Drugi miesiąc kombinuje jak zniknąć z tego świata. To po prostu wszystko nie tak. Źle zrobił, że napisał, a ja gorzej bo odpisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo juz prawie sie wyleczylas z nami a tu kaplica, nagle zatesknil a gdy cierpialas gdzie byl? oni tacy sa juz, teraz on cierpi tak? i trzeba go pofglaskac a ciebie kto glaskal? obcy ludzie, nie on, niech s*******a:) egoista zasrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I czy ja nie mam pecha? Staram się jak moge, gadam z ludźmi o glupotach, staram się żartować, flirtowac, żyć...to wszystko nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miss, czy chcesz wrocic do niego? jajuz bym nie zaufala takiemu, on ma przeblyski milosci raz na pare miesiecy, typowy chlopiec- zabawka sie znudzila to na strych a potem przypomniala mu sie to chce sie pobawic, znow pojdzie z toba do lozka i znow zapragnie wolnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przezylam jakos :D Jeszcze w ta burze jechalam autobusem 107 do znajomej. I mialam ubaw bo kierowca na kazdym przystanku zatrzymywal sie i wietrzyl okolo 3 minut drzwi. Jakis gosc sie wydarl ze ma: '' k***a szybciej jechac'' to napakowany kierowca wysiadl z kabiny i podszedl do niego i mowi ze jak cos mu sie nie podoba to wypad albo w ryj dostanie bo on jest w pracy teraz i robi co chce. I sie zaczelo... kazdy sie zaczal klocic ze sie spieszy do domu i inni ze zglosza skarge.w pewnym moemncie tak przyspieszyl i jechal szybko ze omalo co do wypadku by nie doszlo. Mowie wam smiech na sali :D a Ty jak sie czujesz po tej burzy? Chyba brakowalo tego deszczu juz :) Dzisiaj pogoda do d**y, wkurza mnie ta mzawka wrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milego dnia moi drodzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj przypadkowo spotkałam sie z grupą znajomych i nim... ale to jest cham i burak, jak ja moglam sie w nim zakochac... on mnie nienawidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Los ewidentnie leci z ludźmi w c***a! Martwię się o dziewczynę,bo nie mam od niej żadnej wieści,a dzisiaj jeszcze jedna rzecz mnie dobiła! Dowiedziałem się ,że moja ,,przenajświętsza matka najukochańsza'' ma wycieczkę z pracy zafundowaną ...tak tak do SZCZECINA!Los jest niesprawiedliwy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak po za tym to jest cudowna kobieta.Kontaktowa,wypije piwo(czasem 15 i 0,5l) ,kulturalna i niezbyt konfliktowa w stosunku do obcych osób.Współpracownicy mają o niej jak najlepsze zdanie,ma wspaniałe podejście do CUDZYCH dzieci i jest dla nich wyrozumiała(co tam,że mi dostawało się od c****w itd,itp pod byle jakim pretekstem(np .gorsza ocena),albo po prostu jak miała gorszy dzień w pracy i musiała się na mnie wyżyć) w końcu tych dzieci jest zdecydowanie więcej niż mnie.Ma współczucie dla myszy(nawet tych niebieskich) oraz dzika(????),którego ponoć widziała w kuchni(tak powiedział mi Ojciec). Zajmuje główne stanowisko w szkole(dyktator). Ma wspaniałe zdolności organizacyjne,posiada istny talent do takich spraw.Potrafi pozyskać sobie sympatie ludzi(nawet jeśli ma to się równać włażeniu komuś w d**ę),oczywiście ja słyszałem ,że jestem beznadziejny,bo nie potrafię załatwić sobie kontaktów(Taki ze mnie kawał s********a,niestety nie mam predyspozycji do włażenia w d**ę każdemu,kto się nawinie)...To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ten, który powie mi że do końca swoich dni, że do ostatniego tchu będę całym życiem mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyrzekaja obiecuja a nie wiedza przeciez co beda czuc za pol roku za rok czy za kilka lat a co dopiero za 20 czy 30 czy 40 lat, po drodze moga spotkac inna babke ktora angle ich olsni, zapalaja nagle piekna miloscia ahah, obserwujcie facetow, ten co rozglada sie na kobiety to nie warto z takim byc, tak sobie czasem obserwuje facetow i np widze ladna dziewczyne i patrze na facetow w pozblizu i sa faceci ktorzy wogole nie zwracaja uwagi i wtedy widac ze maja inne wazniejsze rzeczy do robienia niz obserwowania pieknosci na ulicy a sa tez tacy co tak sie gapia ze o malo nie walna z slup albo pod samochod wpadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studencie to przewaznie tak jest ze rodzina jest mila da obcych a dla swoich mysli ze nie musi, nie ty jeden kochany, u mnei to samo, mama wolala obcych niz swoich, tak juz jest, musisz to zaakceptowac bo to sie nie zmieni, wazne bys ty byl kiedys inny dla swojej cudownej rodziny, dla zony i dzieciaczkow, by potem nie mowily ze maja ojca do d**y, a z mama nie dyskutuj, co ona sobie tam pokomentuje to jakbys nie slyszal,mimo uszu i niech to zauwazy najlepiej, no i nie pij za duzo bo rzygac krwia to juz niefajnie jest, albo wrzody albo wodka cie skaleczyla albo nabawisz sie najgorszego gowna, nie bede pisac czego, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dzisiaj mialal mile chwile, wyszlam z domu i tak mysle jechac gdzies czy nie, poblakac sie po miescie czy nie, szkoda bylo mi na bilet na tramwaj 2 zl a tu patrze zbliza sie do przystanku gumience stary tramwajek zabytkowy ktory sobie jezdzi dzis, darmowa jazda, odrazu wsiadlam, zawsze mialam ochote nim sie przejechac, w srodku mile towarzystwo, akcja przeciw chorobom wenerycznym- dostalam za rozwiazanie quizu dlugopis lusterko i cuekierek, ale sie ucieszylam, pojechalam za darmo w wesolej atwosferze w zabytkowym tramwaju do bramy portowej, z******ty dzien super pogoda, ja taka lubie latem deszcz, a wy mieliscie mile chwile?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.34, jak sie zachowywal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
burza to moje wybawienie, to najpiekniejsza pogoda, burza i snieg-kocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×