Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
To dlatego ze nie potraficie problemow rozwiązywać. Brak rozmowy. Samo nic sie nie wyjaśni. Rozmowa zbliza , tak jak seks :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawiazywal do wspolnego zamieszkania jeszcze nie jestem gotowa dopoki nie poukladam swoich spraw osobistych, tlumaczylam nie raz. To on stwierdzil przez dni ktore nie odzywalismy sie, ze przez ten czas to on z kolega zamieszka. I dowiedzialam sie o tym w ostatniej kolejnosci z tego co wiem to planuje na polowe lutego dziecinnie postepuje zgodze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze do pracy poszlas to bardzo dobrze, wspanialy pomysl a on powinien jeszcze wspierac cie w tym a nie ciągnąć w dół. Masz fajnych znajomych w pracy ? Wspiera cie tam ktos ? Moze jest wsrod nich fajny mezczyzna ktorym moznaby sie zainteresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawialismy ale tak jakby te rozmowy pozniej szly w niepamiec i na marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tego zdania ze jak mezczyznie zalezy to bedzie z kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, w niepamięć i na marne , rozumiem , mimo 30 lat nadal jest gowniarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milo, ze odezwalas sie. W pracy mam pelno przyjaciol z kazdym staram sie byc w dobrych relacjach. Zawsze chetnie kazdego pomoge. Niestety co do wyboru partnera nie ma nikogo takiego. Jeden probowal do mnie zarywac prosic o numer ale nie byl w moimtypie. Jest tez jeden, ktorym nie jestem zainteresowana odrzucam go a mimo to za mna chodzi wie ze mam rodzine dziecko zwierzylam mu sie ze swojej przyszlosci pokreconej on takze wiele przyzyl nie ma nikogo jest samotny. wsyzyscy mu poumierali, rodzenstwo odepchnelo na bok. Traktuje go jedynie jako dobrego znajomego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda strona stanela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba byloby zmienic temat na inny postow pisanych wogole nie wczytuje dopiero po jakims czasie jak sie odblokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo halo halo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze zaraz uda sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiek nie ma znaczenia czasami mlodszy mezczyzna od kiedy potrafi byc bardzo odpowiedzialny marzy o rodzinie a nie o glupotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze bylby dobrym fajnym mezczyzna dla ciebie Zaloz mowy temat pt tytułem milosc zabija 2 albo wymyślmy inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ten co za toba chodzi to tez moglby powiedziec ze milosc zabija :) pomyslalas o tym ? Moze przywiąż sie do niego , moze to twoja szansa w zyciu . Nie podoba ci sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie na faceta nie nadawalby sie bo wiem ze lubi sobie codziennie zapalic a ja tego nie toleruje jest jedynie zyczliwy co do rozomowy ze mna tu ma u mnie plus zawsze doradzi zapyta o mala, wyznawal mi milosc grzecznie wytlumaczylam ze z mojej strony nic nie bedzie. zaraz zaloze temat i podrzuce linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest samotny biedny , moze zasluguje na milosc , wiem ze serce nie sługa ale czasem w zyciu przeoczy sie cos co jest wazne :) pomysl o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze temat serce nie sługa ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co on pali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pali zielsko tym mnie odpycha. ladnie potrafi wyslowic sie, za piekny moze nie jest. Ale wole pozostac tylko na normalna znajomosc. Jak zwykle moje wybory sa beznadziejne juz z kazdym rokiem robie sie stara zostane sama jak palec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pali zielsko tzn trawkę ? No to nie polecam juz jego chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewakuacja >>>>>>>>> milosc zabija 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pracy nie mam zbytnio w kim wybierac jest masa ludzi przeroznych ale nikt jeszcze nie zrobil na mnie wrazenia zebym poczula sie w jego towarzystwie jakos wyjatkowo zebym myslala o tej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×