Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
robi ci sie niedobrze moze ze stresu? ja jak sie czegos bardzo boje to chce mi sie k...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ale tak, rodzimy się niby z różnymi charakterami, a zmagamy i tak z tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xandre ty nie jestes glupia, co ty, wczoraj tak zachwalano cie tu jak bylas z powodu madrosci aty piszesz o glupocie swojej, cos cie dreczy no nie, masz jakis problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo rozne charaktery z problemy te same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdego cos zabija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja się wcale za mądrą nie uważam. I tak, masz rację zmagam się cały czas. To chyba normalne. Życie,, związek to nieustanna praca. Bo wszystko się zmienia, my też. Mało kto powiem Wam mnie rozumie. niektórzy by mnie z błotem zmieszali za moje poglądy, ale one są moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli z tych 80 pusta byla tylko twoja? no to reczywiscie dziwne, bardzo dziwne i jesli takie rzeczy sie powtarzaja to dziwne, aj tez mialam tak kiedys ze jak cos to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mnie tez malo kto rozumie chyba, a moze nam sie tak wydaje, za bardzoo bierzemy do siebie, jestesmy wrazliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, z tych 80 pusta tylko moja. mnie już śmiech czasem ogarnia na to, bo co mam zrobić? Mówię Wam ciągle coś. A naprawdę staram się pozytywnie myśleć. Taka karma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy wrażliwi tak. Ja o swoich poglądach ogólnie mówię, bo jeszcze wszystkich nie wyraziłam :) i wiem, że nie wszyscy je zaakceptują. Naprawdę nie przejmuję się tym, ale z chęcią czytam szczere opinie innych, żeby skonfrontować to co myślę i czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys sobie siedze na lekcji historii i nic nie umiem, ta pani lubila nieraz pytac czesto te same osoby , siedze i sobie mysle , glowe mam spuszczona, chyba wygladalam idiotycznie bo nagle uslyszalam moje nazwisko do odpowiedzi, znow mnie zapytala dwa razy pod rzad, a ja nic nie umialam i dostalam pale i potem przez 4 lata nauki mialam przerabane bo tylko w kolko moje nazwisko slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xandre mozesz spokojnie wyrazac swoje poglady, przynajmniej bedzie o czym gadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie nadal, choć nad tym panuje, to oburzenie innych, jak ktoś coś zrobi nie po ich myśli. No matko, na stos prawie chcą wysyłać. A już jak ktoś zaczyna zwymyślać, to kończę gadkę, bo zwyczajnie nie dorósł do pewnych rzeczy. Jeżeli chodzi o przeszłość, to przyjęłam postawę, że co było to było. Nawet jesli ktoś czegoś żałuje, to tego nie cofnie. Bardziej interesuje mnie jego postawa dalej i co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, wiem, że mogę :) zresztą zawsze mówię co myślę i nie wszystkim się to podoba : )Ale ja naprawdę nie w złym celu coś krytykuję, żeby na złość zrobić...chociaż potrafię...uwierzcie, jak już inaczej się nie da. Głupi nie pojmie, mądry wyciągnie wnioski. czyż nie? Jak bredzę, to mnie uciszcie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zauwazylam zebys bredzila :) jestes normalna sympatyczna babeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi słodzisz :))))) ale dzięki, wiem że szczerze mówisz, dla jednych normalna, dla drugich nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie, takie rozmowy ciezkie sa czesto w rodzinach, jak jedno jest takie ze o wszytsko sie obraza i kloci i jest konfloktowym czloeikeim i robi zamet, ja tez takich nie lubie, wiele szumu o nic a znam takich, u mojego faceta w rodzinie jest taka osoba ktorej nic nie pasuje i wszystkich by poslala w diably

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze szczerze mowie, moj przedzial wiekowy to kolo 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, ja tylko jednego pojąć nie mogę. No rodziny z której pochodzisz się nie wybiera, przecież każdy z nas dobrowolnie, z własnego wyboru postanawia być z kimś. Oboje chcą. Więc co się dzieje, że potem narastają te konflikty, jakieś urazy, kłamstwa? Ja bym wolała byc sama niż z kimś, z kim nie czułabym się szczęśliwie. po co ludzie się tak katują no?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie cala jego rodzine a jest ich sporo bo 6 rodzenstwa ale jest osoba ktora maci, chce sklocac wszystkich, ta osba jest spoza rodziny ale zwiazana z ta rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo wykloca sie o wszystko, zalosny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olac i omijac z daleka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najdluzszy wasz czas na kafeterii? ja kiedys pisalam do 5 rano a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jeszcze nie wiem...czy otwierać kolejne piwo się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha to dlugo wczoraj bylas, ja poszlam po 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×