Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Rece opadaja..... , nie moge tego czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstudent
Ja tylko wyraziłem swoją opinię na ten temat, Avii sama zdecyduje co zrobi ze swoim dzieckiem, w końcu Ona zna siebie najlepiej. Jeśli da radę wychować dziecko nie robiąc mu krzywdy, to niech się nim zaopiekuje, jeśli nie...to niech lepiej postąpi tak jak napisałem. Trzeba pamiętać również o ojcu psychopacie, który może nachodzić matkę dziecka po urodzeniu i się znęcać nad nimi. Najgorszą opcją byłby powrót do tego skurwiela, wtedy faktycznie życie Avii by się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstudent
I tak zdecyduje Avii. Ja się tylko staram Jej pomóc :).Skoro czuje się na siłach być matką to niech będzie, jeśli natomiast nie, to zostanę przy swoim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego musi zachowac dowody agresji by go moc udupic w razie czego, moze mu tez nie mowic ze jest w ciazy z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstudent
Mnie martwi jednak co innego,nawet nie wiem czy to pisać,bo to jest dobijające :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstudent
Tyczy się to naszej Avii i samotnych matek z dziećmi ogólnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co cie martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstudent
Ilu mężczyzn zdecyduje się na życie z samotną matką i jej dzieckiem :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studencie, pomozesz mi? O tobie pomyslalam. Chodzi o porysowanie auta, ktos porysowal kilka dni temu i zostawil kartke za wycieraczka z numerem tel ale wogole nie odbiera ani nie odpisuje na smsy kilka dni. Moze przdmyslal i juz nie odbierze tel. Co mozna zrobic w tej sutuacji, pomozesz po kolezensku? Numer tel jest na abonament bo zaczyna sie jak w orange, drugi raz ktos porysowal auto i juz raz byl niedawno napraeiany i znow teraz, comyslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj wielu panow by zappiekowalo sie taka mama z dzieckiem, a ja np nigdy bym nie porzucila dziecka dla jakiegos faceta, jak by mi jakis powiedzial albo dziecko albo ja to nawet bym sie nie zastanawiala, gdybym nawet cale zycie nie miala faceta, bo dla mnie dziecko jest wazniejsze od faceta i dla mnie nie bylby to problem nie miec faceta, ale uwierz wielu facetow chetnie by ja zechcialo z dzieckiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ,ze nasz temat odzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odslucham piosenek jak zajade do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.46- cos po zagranicznemu, nic nie kapuje haha:) ale dzieki haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;55 :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstudent
Jeśli istnieje uzasadnione podejrzenie, że nr telefonu należy do osoby, która porysowała Ci to auto, to myślę, że powinnaś to najpierw zgłosić, opowiedzieć wszystko, a jeśli organy ścigania uznają, że podejrzenie jest uzasadnione, to myślę, że namierzą typa po nr telefonu i pociągną do odpowiedzialności(najprawdopodobniej musiałby pokryć koszty uszkodzeń) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstudent
W tym filmiku chodzi o to, że Serb ,który mieszka w USA, udaje, że nie zna angielskiego i mówi do nich po serbsku(np.pyta o godzinę-koliko je sati itd itp.), nieraz nawet celowo wpada na kogoś i obraża go(jak w pierwszej sytuacji, pusi kurac to nic innego jak ssij pałę ). Na innym swoim video mówi ,że pochodzi z Syberii (I'm from Siberia) mimo,że jest Serbem (robi to celowo, ponieważ amerykanie nie odróżniają Serbii od Syberii ,którą uważają za państwo :D ). Ogólnie rzecz biorąc Angry Serbian(Wściekły Serb) jest ciekawą ,oryginalną i zabawną postacią. Propsy dla gościa za to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstudent
PS Zivela Srbija :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha :D dobre z tym serbem.. to samo mogliby robic polacy w USA :D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje studencie za odpowiedz, milo ze odpowiedziales, moze ta osoba nie odbiera i nie odpisuje na smsy bo przypomnialo jej sie ze nie oplacila oc albo ze straci cos na tym, sami nie wiemy dlaczego nas olala, dziekuje ci:) wiedzialam ze studiujesz prawo , dlatego zapytalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha ssij pale hahaah, dziewczyna ma chyba z toba beke hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co mi sie wydaje, ze moglo tak byc ze ta osoba zostawila falszywy numer zeby zyskac na czasie... wiedziala, ze odlozysz zgloszenie na policje bo bedziesz probowac kontaktowac sie z tym numerem..albo dala numer swoj zeby w sądzie miec argument na swoją obrone że jednak próbowala naprawic szkode... ale jak mowisz ze ktos juz 2 raz ci zarysowal to nie wierze,ze to przypadek... albo twoj samochod stoi w newralgicznym miejscu..albo ktos chce ci bardzo dokuczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jest tu ktos kto studiuje prawo , super. tez bym chciala abyscie mi cos poradzili. otoz to, pochodze z ubogiej rodziny ale mam meza z ktorym nie zyje od wielu lat niestety mieszkamy pod jednym dachem bo lacza nas dzieci. zalozylam mu sprawe o alimenty i ciagnie sie to juz 6 miesiecy. Kilka dni temu przyszlo mi pismo od jego adwokata ze na sprawie sadowej jakos swiadek ma byc jego siostra i ojciec. A na alimenty chce placic tylko po 250 zl na dziecko. Wszystkich dochodow ktore otrzymuje wypiera sie. Kupil samochod ale oczywiswcie na jego ojca jest zarejestrowany. Paliwo wlewa za swoje pieniadze to niby ze ojciec mu tankuje. Nie wiem jak wygrac ta sprawe a potrzebuje pieniedzy bo musze sie uwolnic od tego drania. Nie mam nawet gdzie pojsc. jestem od niego zalezna. Rachunki tez napisali ze ojciec jego oplaca. Dorabia na czarno ale ma wysokie zarobki i go stac tylko cche sie wymigac od obowiazku. Pieniedzy mi do reki nie daje tylko kupuje to co uwaza za stosowne a o wszystko ja sie musze martwic. O potrzeby dzieci i tak dalej..Mial ktos podobna sytuacje i jest w stanie cos poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje studentko za odpowiedz, pierwszym razem auto bylo uszkodzone na parkingu kolo marketu ale na cale szczescie w aucie byl ktos i zlapal ta osobe a teraz bylo to calkiem w innym miejscu i ta osoba napisala ze zarysowala i podala numer , numer ma sygnal ale ani nie odbiera ani nie odpisuje na sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tu jest student studiuje prawo i z pewnoscia chetnie odpowie, mysle ze sie ucieszy ze moze pomoc, moze to nawet jego pierwsze porady, ja bym sie cieszyla jakbym mogla pomoc, inne osoby tez z checia odpowiadaja, tu sa studenci a to madra mlodziez ktora duzo wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23,46 wspolczuje ci ale wiesz wlasnie sady tyle daja alimentow matkom, bardzo malo a panowie najchetniej wogole by nie placili, mozesz wniesc o podwyzszenie alimentow, ale ja wiecej nie pomoge bo malo sie znam, teraz w polsce samotnej matce trudno sie samej utrzymac i musi z desperacji albo szukac faceta albo wyjechac zagranice, np w szwecji samotna matka utrzyma sie bez problemu i nie musi wyklocac sie o pieniadze dla dziecka, panstwo bardzo dba o takie matki i one nie musza na sile szukac sytuowanego faceta czy uzrerac sie z bylym by wiecej placil:) tyle moglam napisac, moze ktos ci wiecej poradzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstudent
Niestety ,tzw. cywila mam dopiero na drugim roku ,ale na zdrowy rozsądek skoro wypiera się tych wszystkich zarobków, i ukrywa swoje dochody, to na Twoim miejscu zachowałbym się w wyjątkowo chamski sposób i powiedział mu, że jeśli nie przestanie zaniżać dochodów przed sądem, to naślesz na niego Urząd Skarbowy, który sprawdzi, skąd mężulek ma te pieniądze i ile naprawdę ma wpływów do budżetu i nie pomoże mu tłumaczenie, że tatuś płacił za benzynę . Tak więc jeśli s******l dalej będzie kłamał i negocjacje nic nie dadzą, to wtedy na Twoim miejscu napisałbym list do US pod znanym nam wszystkim tytułem : ,,Uprzejmę donoszę,że....'' :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, student ma racje.. a dlaczego sąd nie sprawdza czy on mowi prawde?? powoluje sie tylko na jego slowa? a gdzie jakiekolwiek odzwierciedlenie w administracji, dokumentach prawie? jakies poswiadczenia, pity -11, pity 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci kombinuja by placic jaknajmniej bylej zonie i dziecku, znam takiego co mial do pracy kilka metrow a w sadzie powiedzial ze dojezdza samochodem do pracy, szok, robia wszystko by sie wymigac, klamia kombinuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×