Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Moncia81 Ja właśnie mam takie bóle od wczorajszego wieczora (20 tc) i się przestraszyłam ale wyczytałam w necie że to więzadła się rozluźniają i jak nie ma krwawienia lub intensywnego zapachu z pochwy to nie ma się czym martwić. Pojutrze mam wizytę u lekarza to się go wypytam dokładnie o to. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siacha fajnie ,że napisałaś mam nadzieję ,że zostaniesz z nami .Ja również mam wizytę ,w środę wiec tez się zapytam. Nie mam żadnych swędzeń ,ani brzydkich zapachów więc to pewnie wiązadła .Dziewczynki wyskakujcie za krzaków co u was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My byliśmy na weekend u moich rodziców :) ale pogoda rzeczywiście była (i nadal jest) przestraszna, więc z moich planów spacerowych wyszły nici. Wczoraj wieczorem znowu złapały mnie straszne mdłości i wrażliwość na zapachy - masakra. Moncia - ja też mam takie bóle, takie nawet jakby ciągnięcie czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie faktycznie straszna tu posucha przez weekend, ja też mam wizytę w środę ten test prisca , i ostatni wlew z immonoglobuliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asińska to super trochę niusów będzie w środę .Co to jest za test kochana napisz coś więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia to jest ocena ryzyka wad genetycznych płodu, to jest test z krwi ,a do tego jest usg i jakieś pomiary co mm przezierność karkowa i coś tam jeszcze, tzn najpierw jest usg, a potem pobranie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam tylko usg wszystkie parametry wyszły dobrze i przezierność i przepływy i pozostałe również .Więc nie robiłam puki co żadnych więcej badań .Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo one po 35 roku życia z tego co iem są obowiązkowe ,a ja w tym roku skończę 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. a mi znowu wróciło zmęczenie. Wciąż bym spała;):) mnie mdli, ale bardzo delikatnie. Jak chodzę czuję takie szaleństwo w żołądku, ale apetyt mam ogromny;):) i moje piersi bolą i swędzą bardzo. za tydzień wizyta i już nie mogę się doczekać tej chwili;):)) kiedyś nie wierzyłam, a jednak powiem że to prawda- żyjemy od USG do USG;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ktoras z was pisala o sklepie w Warszawie w ktorym mozna kupic dobre ryby- namiary podal lekarz. Moge prosic o namiary na te sklepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej szukać w makro - tam mają świeże ryby i dostawy bodajże w czwartek (do sprawdzenia). To mój lekarz właśnie polecał żeby tam kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- znów potrzebuję Waszej porady. Już mi raz pomogłyście, może i tym razem któras z Was coś napiszę. Za 3 tygodnie mam transfer- to będzie in vitro z komórką dawczyni. Dziś otrzymałam telefon z laboratorium, że mam 3 blastocysty-1 w klasie 3 i 2 w klasie 4. Embriolog, z którym rozmawiałam powiedział, że są one wysokiej jakości, zamrożone zostały w 5 dobie. Czy mozecie mi tak szczerze napisac co ta klasa oznacza i czy faktycznie są one dobrej jakości?? Czy TO sie moze udac za 1szym razem?? Szanse powodzenia to 50%, podchodzę do inv w łódzkiej Gamecie. Dziekuję za każda najkrótszą odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One wish ja już kiedyś pisałam,ze lekarze patrzą tylko z zewnątrz na zarodka,nie są w stanie zajrzeć do środka :-( syna sukces składa sie szereg procesów i czynników.ja miałam podana swietnie rozwinięta blastocyste i ciazy brak. Takze myśl pozytywnie.a w blastocysty po prostu musisz uwierzyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One wish tak jak napisal ci gosc ta ocena to tylko tak na oko. Ja lecze się w niemczech i w sobotę mialam transfer 2 blastocyst. Tutaj nikt nie bawi się w jakies klasy , mówią że ładne i tyle. To czy te blastocysty sa prawidlowe genetycznie niestety na oko nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ci powiedzieli że są dobre to nie masz powodu im nie wierzyć. Jeśli obliczyli szanse na 50% to mas przecież duże szanse:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość, Stefania- dziękuję za odpowiedzi. Cóż mi innego pozostało jak wierzyć, że wkrótce do Was na tym forum dołączę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewas123
Witam. Czerwonaroża co u Ciebie? W piątek miałam USg maleństwo ma się dobrze co za ulga....termin mam na 26 październik.... Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Ewas bardzo się cieszę ,że z maleństwem wszystko w porządku ,U mnie dzisiaj brzydka pogoda wieje i jest chłodno .Co u was dziewczynki ,mi dokuczają dalej plecy i pulsuje na biodro .Dzisiaj w nocy musiałam brać apap bo płakałam z bólu .Jak wy się czujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj lekka poprawa jeśli chodzi o mdłości, ale nadal nic mi się nie chce :( Poza tym od wczoraj nachodzą mnie jakieś złe myśli i znowu panikuję, że coś może być nie tak :( umówiłam się w czwartek na usg, żeby podejrzeć czy wszystko jest w porządku z maleństwem...niech ten I trymestr już minie, bo oszaleję. A im bliżej do końca tym bardziej mi się to ciągnie. Z drugiej strony wiem, że potem też pewnie będę się bała, ale mimo wszystko wyczekuję tego 13 tygodnia jak zbawienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
Ja tez czekam na 13ttdz jak na zbawienie :)) a ty który dzis masz dokładnie dzien niedobrzyzna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
A transfer którego mialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małpka czytaj stopki,to będziesz wiedziała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małpka :-) :-) To miało być żartobliwie,więc przepraszać nie masz za co! Jesteś zakrecona,mam nadzieje i trzymam kciuki,żeby wszystko było super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :( niestety moja beta spadła do 79,74. Dzisiaj wyszłam ze szpitala,poszłam z podejrzeniem ciąży pozamacicznej,a wyszłam z ciążą obumarlą i teraz czekam na miesiączkę, lekarz powiedział że endometriu mam wysokie więc niedługo powinnam samoistnie się oczyszczę bez dufastonu. Następna próba łącznie z porostem pęcherzyków dopiero około czerwca jak będzie kasa z programu ministerialnego. Ale te parę dni w ciąży, były cudowne.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Czerwonarozo strasznie mi przykro:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×