Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Niedobrzyzna byłam zaplombować 2 -ujke bo mi plomba wypadła, ale normalnie można korzystać z usług stomatologa tylko trzeba powiedzieć,że jest się w ciąży, ja byłam 2 raz a teraz jak nic się nie wykoci to mam się pokazać pod koniec sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asinska - wiem, wiem tylko się zastanawiam czy te przeglądy "dla ciężarnych" to standard, czy ten mój jest po prostu lekko narwany (np. ma obsesję na punkcie zdrowego odżywiania i potrafi mi robić listę sklepów z dobrymi rybami w Warszawie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna ciężko powiedzieć ja od gina takiego zalecenia nie miałam, po prostu miałam wcześniej umówioną wizytę jak się okazało, ze jestem w ciąży, ale to w końcu dla naszego dobra , dentysta mówił żeby posiłkować się mlekiem, ale ja za bardzo nie przepadam najwyżej zimne z lodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, pójdę. ale potrzebne mi to jak...dziura w moście ;) w ogóle to i tak powinnam pójść, bo strasznie mi krwawią dziąsła i mam problem z myciem. Zmieniłam już szczoteczkę na sensitive - zobaczymy czy to chociaż trochę pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia81 moje maluchy waza juz po 1400.Wiem,ze leki zadnej z nas nie omina,ale ja w szpitalach ciagle na kroplowkach,antybiotyki i podali lek zeby sie szybciej plucka dzieciom rozwinely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna to może tym bardziej warto iść przecież to nie te czasy człowiekowi wiercili w zębie wiertłem jak od wiertarki, a jak nie będzie takiej potrzeby to na pewno nie będzie nic ruszał, bo na zastrzyk nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do dentysty idę 19 w tym samym dniu co mam wizytę u ginekologa .Tere to maluchy ładnie ważą jak na 30 tydzień moja kuzynka jest w ciąży pojedynczej i tyle waży jej synek .Super że chłopaki ładnie rosną -podlaska brzesko ode mnie.Miłej nocy dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za pisownię telefon mi poprzestawiał miało być pogłaskaj brzusio ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowy słoneczny dzień.Małpko jak twoje dzisiejsze samopoczucie ,lepiej się czujesz .Pati wiem ,że jest ci ciężko ,ale jak znajdziesz siłę i ochotę to napisz nam co u ciebie ? Tery na kiedy masz za planowaną cesarkę ? Pozostałe dziewczynki co u was ,asińska ,Andzik ,niedobrzyzna i pozostałe dziewczynki jak się czujecie .Ankabezubranka jak twoja beta robiłaś następną ,jak się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pati a sprawdzałaś kariotyp swój i męża?może w tym tkwi problem?jeśli nie to pozostaje immunologia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
Hej a u mnie ok. Flegma jest ale ona mi schodzi z zatok. Nic z nią nie zrobie . Gardlo dzis nie boli :) nudze sie strasznie. Zaraz braciszek wyjdzie ze szkoly pojedziemy na zakupy bo mamy apetyt na rybkę z frytkami i suroweczka. Mniam :) i czekam na przyszly poniedzialek z niecierpliwoscia, bo juz chce zobaczyć moje szczęście. Wtedy juz pewnie będzie mialo kolo 2cm :) nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpko super nastawienie ,cieszę się razem z tobą no na następnym maluch będzie już większy .Oby tak dalej .U mnie dzisiaj pierogi ruski i z kapusty wczoraj narobiłam .miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie ból brzucha i skurcze jakby mijają, plamienio-krwawienie powoli też ustępuje, wczoraj rozmawiałam ze swoja lekarka i ona obawia się ciąży pozamacicznej. Jutro około 10-11 mam wizytę, zrobią mi betę, potem usg... i zobaczymy na czym stoimy. Boję się trochę tej ciąży pozamaciczne, bo to czasem może być niebezpieczne dla zdrowia i zycia :/ No nic... pozostaje czekać do jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia81 tp mam na polowe maja,ale na kolejym usg zadecyduja czy beda wywolywac w 34 tyg.czy jeszcze poczekamy.Mam skocona szyjke o 60 %,dlatego od 2 miesiecy nie wychodze z domu,poza tym zaczely mi troszke wyciekac wody plodowe...ach...kazdy dzien jest cenny dla maluszkow zeby jak najdluzej sobie posiedzieli w brzuszku.Myslalam ze ciaza to samo szczescie,ale w moim przypadku to sam stres i obawy.Przepraszam,ze tak smece ale to moje doly daja o sobie znac..;( ankabezubranka jesli to ciaza pozamaciczna to bol nie mija tylko sie nasila,napewno wszystko bedzie dobrze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andz
Hej dziewczyny;) Ja dzis bylam zmuszona jechac do lekarza bo dzwonili ze cytologia zle wyszla:) jak sie okazolo na miejscu z cytologia jest wszystko ok tylko przez stan zapalny nie mogli odczytac wyniki i polozna niepotrzebnie mnie zestresowala;) lekarz zrobil usg i moja ciaza nadal jest;) teraz musze czekac do 2.04 do kolejnej wizyty. A tak to nudy siedzie w domu i nudze sie jak mops. Dobrze ze chociaz pogoda jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie jestem po wizycie moje maleństwo ma już 5,02 cm to miał być test PRISCA PRISCA , ale muszę go zrobić w środę na lepszym sprzęcie bo ze względu na mój tłuszczyk nie za dużo było widać, maleństwo wierciło się okrutnie, a tak to wszystko OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Ta wyżej od cytologi to ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asinska chyba podalas zły wymiar. Zarodek w 10 tc ma ok 3 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asinska no to super ,że z dzidzią wszystko w porządku .Nie miałaś dopochwowego tam lepiej widać .Andzik no to faktycznie się najadłaś strachu ,widziałaś swoje maleństwo to jeden plus tej sytuacji . Tere to faktycznie kochana dużo przeszłaś ,,ale już coraz bliżej porodu .Kochana nie ma za co przepraszać ,każda z nas ma ciężkie chwile .Większość z nas nie przechodzi ciąży łatwo ,praktycznie wszystkie wylałyśmy już wiele łez w ciąży .Mi każdy większy ból kojarzy się z czymś złym .Po poronieniach nie umiem podejść do tego na spokojnie .Pisz kochana do nas w grupie łatwiej ,trochę ponarzekamy i podzielimy się spostrzeżeniami ,będzie nam łatwiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak :-) ciagle zapominam dodać 2 tygodnie do transferu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dopochwowe, ale do tego testu to jest przez brzuch bo tam potrzebne są jakieś wymiary co mm, a do tego fasolka nie miała zbytnio ochoty dać się podglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Moncia nie widzialam jeszcze malenstwa bo lekarz powiedzil ze nie widac jeszcze zarodka. Ale pecherzyk juz widac. Ma slaby sprzet. Ale jak na razie ciaza wyglada prawidlowo. Mam nadzieje ze za 2 tyg juz cos bardziej bedzie widac. Dziewczyny powiedzcie mi czy w tak wczesnej ciazy moga pojawic sie juz mdlosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik mogą moja sąsiadka wymiotuje od piątego tygodnia .Musiała iść na chorobowe,bo nie była w stanie dojechać do pracy bez wymiotów .Pracuje w sklepie odzieżowym i tak samo musiała co chwilę zwiedzać toaletę .Teraz jest w 11 tygodniu i jest już lepiej .Ale bardzo dużo schudła ,więc każdy ma inny organizm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Moncia ja na szczescie nie wymiotuje tylko mnie strasznie mdli:( i to dopiero dzisiaj pierwszy raz ze praktycznie caly dzien. Czerwonaroza co u ciebie slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik ja jestem w szpitalu, miałam podejrzenie ciąży poza macicznej, ale co się okazało że to tylko płyn pęcherzykowy, ale podobno mam miałą betę więc mam złe przeczucia.W poniedziałek będę wiedziała więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwonaroza bardzo mi przykro.niestety miałam złe przeczucia patrząc jak rośnie Twoja beta. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StormofhormonesBlogspotCom
Blog, na którym znajdziecie wiele przydatnych informacji na temat ciąży i wychowania maluszka, w tym listę z wyprawką dla niemowlaczka, porównanie wózków, opinie na temat kosmetyków dla mam oraz suplementów diety. Dowiecie się także jak ciąża potrafi dziewiętnastolatce wywrócić życie do góry nogami. Nastolatka, też może mieć ogromne problemy z zajściem w ciąże ... Do porozmawiania w komentarzach!!! Po wpisaniu w wyszukiwarkę "stormofhormones" na pewno mnie odnajdziecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a co tu taka cisza ,miałyście intensywną niedzielę i sobotę ? U mnie zimno szaro i ponuro .Od wczoraj boli mnie brzuch ,dziewczyny czy wy macie czasami kłucia w pochwie ,przy samym ujściu ?. Czerwonaroza co u ciebie co mówią lekarze ?. Tere jak się czujesz ? Pozdrawiam was wszystkie miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a co tu taka cisza ,miałyście intensywną niedzielę i sobotę ? U mnie zimno szaro i ponuro .Od wczoraj boli mnie brzuch ,dziewczyny czy wy macie czasami kłucia w pochwie ,przy samym ujściu ?. Czerwonaroza co u ciebie co mówią lekarze ?. Tere jak się czujesz ? Pozdrawiam was wszystkie miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×