Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Niedobrzyzna święta prawda z tymi spodniami fajnie się w nich chodzi są wygodne .Ja też sobie je chwalę tak samo są takie spódnice mam od koleżanki fajna sprawa- polecam. Niedobrzyzna cieszę się ,że z maluchem ok .Asinska jak się czujesz .Małpko co u ciebie ,Andzik a ty jak tam .Tere ,Siacha co u was? One Wish- jak się czujesz kiedy transfer ?.Ewas i pozostałe nie wymienione dziewczynki jak się czujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna nie jeszcze nic doktorek nie mówił , ale na ostatnim usg na dole tp mam na 28.09 moncia czuję się w miarę dobrze tylko w nocy mnie bardzo ciągnęło chyba macica się rozciąga a jak myślicie spróbować robić to badanie czy sobie odpuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zrobiła. Skoro robiłaś już dwa razy, to spróbuj i trzeci. Jak się i tym razem nie uda, to i tak nic nie poradzisz, ale przynajmniej będziesz spokojniejsza, że zrobiłaś wszystko co mogłaś. Ja miałam umówione to usg 10.04 i to byłby 13+1 ale jak poczytałam jak Twoje maleństwo się wierci to sobie przełożyłam na przyszły czwartek - będę 11+1 i nawet jak nic wtedy nie wyjdzie, to mamy jeszcze dwa tygodnie zapasu (mój lekarz przyjmuje tylko w czwartki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisałam się na środę na h 20 może będzie trochę spokojniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to będziemy miały dzień po dniu badania :) zobaczymy czy moje już będzie na tyle duże, żeby badanie wyszło. Ciekawa jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u Was też tak wieje? Umyłam sobie okno po tym deszczu i wiatrach ,aż się widniej w pokoju zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie świec***iękne słońce ale wieje okropnie normalnie drzwi ciężko otworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
Ja dzis nawet z domu nie wyszlam. Wymiotuje od popoludnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewas123
Hej dziewczyny! Ładna podgoda, u mnie kończy się 10 tydzień ....mdłości jakby lekko ustąpiły, ale nie czuję się stabilnie...po mnie na razie nic nie widać ....ale mam nadzieję, że niedługo brzuszek urośnie:) W środę mam kolejną wizytę...najgorsze, że za każdym razem czuję stres...ale Wy też więc mnie rozumiecie.... Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewas witaj u mnie też dzisiaj świeci ładne słoneczko .10 tydzień ,super nie długo skończysz 1 trymestr .Stres towarzyszy każdej z nas ,no cóż tak już musi być .Trzymam kciuki za wizytę .A u mnie z nastaniem wiosny przyszło przeziębienie leje mi się z nosa i gardło mnie pobolewa .Mojego M .też coś rozebrała choroba więc było pewne ,że i ja załapię od niego .Miłego dnia dziewczynki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie trzeba korzystać z pogody, ja trochę pokopałam w ogródku przed domem, ale myślałam ,ze ducha wyzionę i moje wielkie plany spełzły na niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika86 86
czesc dzieczyny :) jestem tez po udanym in vitro :)wczoraj 8 dpt mialam beta hcg 160,33 :) ale jakos dzis mnie piersi nie bolą :/ mam sie zamartwiac? plamien nie mam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika86 86
czesc dzieczyny :) jestem tez po udanym in vitro :)wczoraj 8 dpt mialam beta hcg 160,33 :) ale jakos dzis mnie piersi nie bolą :/ mam sie zamartwiac? plamien nie mam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika jeszcze zaczną cię boleć ja też jestem z tych ,które nie miały wymiotów i piersi bolą mnie sporadycznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika86 86
no wlasnie mnie one bola ale nie zawsze :)dzis w nocy to budzilam sie z bolem piersi czulam jakby byly takie ciezkie ale z rano sa tylko nabrzmiale a nie bolesne ... no a ja niepotrzebnie czytam inne forum ze jak piersi przestaja bolec to sa poronienia wiec sie wystraszylam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny co u was slychac? Jakies ciekawe plany na niedziele? Ja dzis zaczynam 7tc. A za poltora tygodnia wizyta u lekarza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki u mnie sobota jak to sobota dużo zajęć ,a niedziela imprezowa miałam 5 urodziny chrześnicy .Kochane co u was u mnie pogoda się psuje ,przeziębienie się kończy z czego się cieszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik czekamy na twoją wizytę ,tydzień szybko zleci i zdasz nam relację .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie faktycznie pogoda barowa, , a niedziela przeleciała na leniuchowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
No juz nie moge sie doczekac tej wizyty ale i tez sie strasznie boje:( moja niedziela byla strasznie nudna i strasznie meczaca. Taka pogoda mnie strasznie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie za to weekend wyjazdowy, więc nie było czasu na zaglądanie do internetu. Mdłości jakby słabsze, ale nadal są, co mnie nie cieszy :( a dzisiaj w ogóle mam jakiś taki śpiący dzień... Już w czwartek badanie i zaczynam się stresować...ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna to ja w środę ciekawe czy nasz rozrabiaka da się pomierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalpkaN
Jestem po wizycie. Mój maleńki ma juz ponad 2cm :)) jest slodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpko bardzo się cieszę ,że wszystko jest ok. Urosło już to twoje maleństwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
A w ktorym tygodniu jestes malpko? super wiesci;) oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
A u mnie jest 8tydz6dzien, a wedlug okresu 9tydz1dzien ale taka różnica wynika z tego ze mi,sie owulna przesunela... Ale jestem,szczesliwa ze wszystko ok. Na usg są raczki nóżki nawet widac oczka i nosek. Szokkk :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×