Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witajcie małpko super ja dziś jestem taka słaba,że praktycznie bez przerwy poleguję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpko - super :) zdjęcie mojego jak miał 2 cm stoi w ramce. Mam nadzieję, że w czwartek wymienimy na nowe :) Asinska - współczuje. U mnie niby już lepiej, ale wczoraj w drugiej części dnia mnie zaatakowały paskudne mdłości. Na szczęście dzisiaj lepiej. Mój M. wyjechał na 2 dni i mam nadzieję, że dobre samopoczucie zostanie do jego powrotu. Inaczej będzie mi ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpkaN
Niedobrzyzna teraz wymienicie już na dużego człowieczka to zdjęcie;):) a twój też ten 2cm tak ładnie jest widoczny? nóżki, rączki, oczka nawet widać u mnie;):) wszystko dokładnie:););) A Ty kochana w którym tygodniu miałaś ostatnio badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie :) U mnie aż tak dobrze nie widać. Miałam w zeszły czwartek ostatnie usg - równo skończony 10 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie się chyba dobrze ułożył, hihi;):):) bo jest dokładnie przodem widoczny;):) u mnie wczoraj był8tydzień 6dzień według USG, a okresu 9tydzień1 Dzien, ale ta owulka była przesunięta, stąd chyba troszkę mniejszy bąbelek;):) podobno maluchy 1mm na dobę przybierają... u mnie 1mm brakowało od ostatniej wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziweczyny mam do was pewne pytanie. W nocy obudzilam sie z pelnym pecherzem i jak sie zalatwilam to strasznie zabolal mnie brzuch. I ten bol sie utrzymuje na szczescie mniejszy troche. Boli najbardziej jak siusiam. Taki rozpierajacy bol. Miala ktoras z was tak? Bo martwi mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle nie sugeruję się OM tylko usg (przynajmniej teraz na początku kiedy jest to miarodajne). No ale u mnie i tak na jedno wychodzi, bo jest różnica bodajże jednego dnia. U mnie jak na razie dzidzia ładnie rosła i była nawet nieco większa niż by wskazywał wiek kalendarzowy. Dlatego tak bardzo nie mogę się doczekać czwartku, bo tydzień temu zapomniałam zapytać o wymiary malucha. No i najważniejsze - czy będzie odpowiednio duży do badania. Koleżance lekarz powiedział, że musi być 4,5 cm aby badanie wyszło i jak jej maluch miał 4,2 to ją odesłał do domu i kazał przyjść za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna ja nawet nie wiem, ile mój maluszek teraz powinien mieć i czy jego wielkość jest taka, jak powinna. ale lekarz mówi, że jest super, więc chyba jest nie;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Nie nigdy nie mialam zapalenia pecherza. Czy to moze zagrazac ciazy? Przeczekac czy lepiej skontaktowac sie z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz rozrabiaka 2 tygodnie temu miał 5,2cm. a w zeszłym tygodniu zapomniałam zapytać, a tak swoją drogą to 14 tydzień to nie za późno na mdłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w 14dni przybrał 13mm, więc jakby delikatnie mniejszy, ale mam nadzieję, że to nie jest nic złego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asinska - z tego co wszędzie piszą to powinna być już końcówka. No chyba, że jesteś jednym z tych przypadków, którym nie ustępują mdłości...życzę Ci żeby tak nie było, bo to jest naprawdę straszne! Andzik - infekcje pęcherza są popularne w ciąży. Pij dużo wody (najlepiej z cytryną) i jedz żurawinę. Mi to zawsze pomagało. No i dla spokoju daj znać lekarzowi - ja bym tak zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Niedobrzyzna dziekuje za odpowiedz. Powaznie sie nad tym zastanowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzik mozesz tez miec zapalenie drog moczowych,a to juz zagraza ciazy.Jesli nadal cie boli podczas oddawania moczu zglos sie do lekarza badz na pogotowie. U mnie juz 32 tc,przytylam 14 kilo i jest mi strasznie ciezko.Ogolnie wszystko mnie boli-nogi ,zebra,plecy... ale chlopaczki rosna a to jest najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tere - 32 tc brzmi super :) no i masz bliźniaki - no to już w ogóle podwójne szczęście. Nie dziwię się, że Ci trochę ciężko z nimi ;) trzymam kciuki abyście dochodzili w komplecie do Waszego bezpiecznego terminu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie straszyć dziewczynę zapalenim pecherza!Na poczatku ciazy macica bardzo mocno naciska na pecherz,z biegiem czasu sie podnosi aby po 22 tc znow doświadczyć nacisku na pecherz:-(proszę sie dokształcic w zakresie fizjologii czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wczoraj byłam na badaniach połówkowych. Wszystko jest w porządku. Widziałam moją malutką w 4d. Pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siacha bardzo się cieszę ,u mnie dzisiaj piękny dzień .Siach czy ty czujesz już ********łej .Ja moją małą zobaczę 16 kwietnia na połówkowym .Andzik żebyś się nie denerwowała to idź sobie zrób badanie moczu ,uspokoisz się ,koszt nie wielki a odpowiedź ci da .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trzymam za was gorąco kciuki i mam nadzieję że wszystko ułoży się po waszej myśli, życzę dużo zdrowia dla Was i pociech :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie u mnie dziś chwila prawdy czy uparciuch da się pomierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny Martwil mnie wczoraj ten bol wiec zadzwonilam do lekarza. Kazal kupic urosept i brac 3x2 tabl. I rano bylam oddac mocz do badania. Wyniki po 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asinska - to dawaj nam koniecznie znać. Ja już odliczam do jutra - nie mogę się doczekać, ale stresik też jest. Andzik - pamiętaj, żeby dużo pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik87 ja też brałam urosept i żurawit żeby zakwasić mocz. Pij sok żurawinowy lub z czarnej porzeczki i kup sobie żurawinę suszoną do jedzenia. Moncia81 Czuję ruchy od 18 tygodnia. Czasami jak mi kuksańca da to aż się wyprostuję :) No ale jak dłużej nie daje znaku to się zaczynam niepokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
Hej kochane. Co tam. U mnie energii brak. Doslownie leżenie nawet meczy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×