Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Ja z ciekawości jutro zerknę w wyniki jaką mam morfologię. A w ogóle do kilku dni mam rano zawroty głowy a w sobotę pod prysznicem, to prawie zemdlałam. Musiałam wyjść z pianą na włosach, bo było mi słabo jak jeszcze nigdy w życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpko - a gdzie Ty zniknęłaś? Odezwij się do nas...podejrzewam, że maluch Cię męczy ale daj nam jakiś znak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
Hej kochane. Nie, nie. U mnie żadnych męczarni :) mnie tylko cycuszki bola. Dzis caly dzien na lezaczku z ksiazeczka przed domem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki o mnie bez zmian chciałabym już poczuć ruchy może byłabym spokojniejsza .Mam ciągle wiele obaw ,nie mogę doczekać się kolejnej wizyty .Mam jakiś ciężki dzień .Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Mój dzień tez nie zaczął się najlepiej;( od samego rana mam straszne mdłości. Okropnie się czuję, ledwo śniadanie zjadłam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie brzuszek daje o sobie znać plus od wczoraj lekkie, leciutkie mdłości mam. Ale przez moncię, która tutaj wspomniała o wyborze wózka, wpadłam w świat internetu i się załamałam. Wybór jest tak przeogromny, że jestem przerażona, bo kompletnie nie wiem czym się kierować. Podpytanie znajomych to jedno, ale te wózki mają jakieś opcje, wady, zalety, o których ja pierwsze słyszę. Dobrze, że jeszcze dużo czasu przede mną, ale przyznam, że temat trochę mnie stresuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też właśnie buszuję po wózkach, ale to czarna magia,a co do samopoczucia to ja wczoraj po południu też kiepsko się czułam, mdliło mnie i coś gniotło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asinska, powiem Ci, że to jest naprawdę wyzwanie. Masz już coś na oku? Mi na razie wpadł w oko Joolz Day, ma dobre opinie i podoba mi się wizualnie. Z wyglądu, na początku urzekł mnie Stokke, ale jak sobie poczytałam na jego temat, to mi ręce opadły. No i jeszcze ta cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna tak się na razie rozglądam jeszcze nic konkretnego, ale ten wózek o który piszesz to cenę naprawdę ma kosmiczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze nic. Wczoraj mój M. rzucił, że najlepszy byłby taki co by sam jechał. No i oczywiście taki jest. Cena - jedynie 8 tys. zł. Lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie same wrażenia po oglądaniu tych wózków. A pomyśl, że to dopiero początek (moncia pisała, że z łożeczkami też tak jest)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na łóżeczka też zerkałam armagedon, wózek chce mi dać męża siostra, ale ja tak długo czekam na tą dzidzię ,że wózek, łóżeczko chcę mieć nowe wybrane przez nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny dziś mój wielki dzień. o 18.30 mam wizytę. chyba z nerwów padnę do tego czasu. Trzymajcie za mnie kciuki bo strasznie się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik oczywiście ,że trzymamy za ciebie kciuki daj znać jak wrócisz z wizyty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja byłam na pobraniu krwi jak pojechałam o 9 tak z laboratorium wyszłam o 10,45 myślałam ,że kota dostanę każdy pacjent siedział po 20 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dziś ledwie żywa jestem. I znowu mnie mdli. Nie wiem czy nie złapało mnie przesilenie od tego nadmiaru ładnej pogody. No i zamówiłam sobie poduchę do spania, bo nijak nie mogę się ułożyć w nocy...zobaczymy czy jest tak dobra jak mówią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia81 ja tez strasznie wyczekiwalam pierwszych ruchow,jak juz sie pojawily to dostalam obsesji bo jak za dlugo sie nie ruszaly to oczywiscie myslalam o najgorszym..Kazdy etap to nowe obawy Pozdrawiam wszystkie mamuski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny jestem juz po wizycie i jestem strasznie szczesliwa. Nasze mlenstwo jest cale i zdrowe i ma juz 2,5cm. A jak zobaczylam serduszko to az sie poplakalam tak sie wzruszylaam. To juz 9t+2d ciazy. Termin wyznaczony na 3 listopada. Dziekuje wam za wsparcie i trzymanie kciukow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzik !!!! Cudowna wiadomość !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosze jakiego mam dziś doła. Źle się czuję, do tego śnią mi się koszmary i mam wrażenie, że brzuszek mi maleje :( Od początku schudłam jakieś 2-3 kg i nic do tej pory nie przytyłam. Z jednej strony fajnie, z drugiej - chociaż 1 kg mógłby już drgnąć. W sobotę wizyta a ja mam traumę jak nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja odebrałam wyniki hemoglobina 15,1 ,jutro wizyta i będę wiedziała jak wyszedł wynik z krwi na test Prisca, byłam na małych zakupach kupiłam sobie tunikę i taki sportowe wsówane buty Niedobrzyzna tą poduszkę to sobie kupiłaś taki wałek? Gdzie ją kupiłaś i za ile/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik cieszę się ,że z dzidzią wszystko ok. Asinska ładną masz hemoglobinę .Niedobrzyzna ten stres będzie towarzyszył nam chyba do końca ciąży .A ja w końcu mam cywilizację od rana nie było prądu i neta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Malpko na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×